18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

PIS tnie PO żyletkami! Zabić :)

de...........nt • 2017-03-12, 00:07
Temat nie tyle o polityce, co o mediach i kształtowaniu ją przez nie.

Piszę o tym, dlatego, bo dostałem dziś wiadomości (być może, a całkiem prawdopodobnie wysłane przez administrację), grożące mnie i mojej rodzinie na moją pocztę na Wirtualnej Polsce, kiedy próbowałem umieścić komentarze na wyżej wymienionym portalu, który opisał zdarzenie, które przedstawiam Wam poniżej. Wszystkie moje komentarze w danym temacie zostały usunięte, bądź się nie ukazały, a ja w zamian za to otrzymałem groźby karalne, które w najbliższym czasie trafią do prokuratury.

Ktoś, kto potrafi skojarzyć moje IP podczas pobytu na tej stronie, kieruje wobec mnie groźby za próbę pisania komentarzy, podczas gdy jestem zalogowany na pocztę. To jest wolność według krzewiących tę jedyną, prawdziwą wolność, k***a jego mać! Brawo demokracja, brawo wolność, o które tak usilnie walczą nasze największe portale : WP, Onet i Interia!

Teraz przechodzę do samego artykułu.
Dzisiaj w końcu KOD, PO i Nowoczesna osiągnęły magiczny pułap 99 %, ba, 99,9 % poparcia społeczeństwa!
Dzisiaj w Warszawie odbyła się miesięcznica. Generalnie nie lubię tej nazwy, nie podoba mi się samo zjawisko, nie popieram go, ale też z drugiej strony - nikomu nie zabraniam, jak ktoś chce, to sobie może nawet "tygodnicę" świętować. Dobra, póki co koniec moich dygresji.

Było tam parę tysięcy osób, były też dwie lewackie niewiasty, które darły się na całe gardło, żeby przekrzyczeć całą resztę. Rzekomo, albo może i naprawdę - ktoś naciął im kurtki jakimś ostrym narzędziem (żyletką?). Są zdjęcia, jest opis, nie ma świadków, poza owymi dwiema kobietami.

Cała sytuację opisał jedyny "rzekomo" polski duży portal internetowy - WP.PL (bo przecież onet i interia są już szwabskie)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,143754,title,Incydent-podczas-miesiecznicy-smolenskiej-ObywateleRP-zwolennicy-PiS-pocieli-nam-kurtki-zyletkami,wid,18724585,wiadomosc.html

I teraz sprawa najbardziej istotna. Wchodzę sobie na ten "jedyny", największy, wciąż "polski" portal i patrzę na komentarze:



Średnio 2600 osób za KODem, PO i Nowoczesną i średnio 3 osoby przeciw KODowi, PO i Nowoczesnej. Daje to średnie poparcie dla KOD, PO i Nowoczesnej rzędu 99,87 %.

Dla wyjaśnienia, nie podoba mi się polityka PIS. Nie podobała mi się polityka PO, śmieszy mnie Nowoczesna i KOD. Nie skupiam się na polityce, tylko na mojej rodzinie, na przyjemnościach i na zarabianiu pieniędzy.

Powyższe dane są jedynie potwierdzeniem dla tego, jaka manipulacja na rzekomo polskim portalu, mianującym się dumnie - Wirtualna Polska - są czynione. 99,87 % poparcia to chyba nie miał nawet Kim Ir Sen, ani Stalin.

Wracając do początku wątku, dodam, że najpierw pisałem o tym, że nie warto ferować wyroków na podstawie zeznań dwóch pań, że nie sądzi się nikogo bez udowodnienia winy, że media powinny opisywać rzeczywistość, a nie ją kreować, późniejsze posty były pytaniami o poprzednie - dlaczego te zostały usuwane. Kiedy "dla hecy", a raczej na próbę napisałem komentarz obrażający Kaczyńskiego natychmiast pojawił się na forum.

Nieźle się wk***iłem, przepraszam za chaos całej wypowiedzi, ale gdyby ktoś Was namierzał na podstawie komentarzy i do tego kierował groźby karalne, to pewnie i Wam byłoby ciężko utrzymać nerwy na wodzy.

Brawo WP !

mygyry

2017-03-12, 00:13
Tak samo na bieżąco usuwają komentarze pod swoimi sondami a na komentarze pod ich pseudo wiadomościami to już przestałem wchodzić, schemat punktów zawsze wygląda tak samo, najlepiej usuwać pocztę z ich portalu i omijać.

Ba...........yk

2017-03-12, 00:33
Z tego co mi wiadomo to srONET to jest Szwajcarskie - wiem z pierwszej ręki.
Sram na WP, ONET, INTERIA, GAZETA WYBORCZA itd... SRAM nie otwierając tych stron! Bojkotować i informować znajomych żeby też tak postępowali. Takie gówna uschną same.

dr_dex

2017-03-12, 00:49
Basia_Stańczyk napisał/a:

Z tego co mi wiadomo to srONET to jest Szwajcarskie - wiem z pierwszej ręki.
Sram na WP, ONET, INTERIA, GAZETA WYBORCZA itd... SRAM nie otwierając tych stron! Bojkotować i informować znajomych żeby też tak postępowali. Takie gówna uschną same.



Oj Basia basia - widac ze nikt cie dawno porzadnie nie wyr*chal bo pie**olisz bzdury jak ch*j z tektury ...

Jestes brzydka, popie**olona a moze jedno i drugie ? Zapodaj foty - moze ocenimy/pomozemy co poprawic aby jednak jakis samiec w koncu sie zlitowal ...

su...........rf

2017-03-12, 01:52
dr_dex napisał/a:


Oj Basia basia - widac ze nikt cie dawno porzadnie nie wyr*chal bo pie**olisz bzdury jak ch*j z tektury ...
Jestes brzydka, popie**olona a moze jedno i drugie ? Zapodaj foty - moze ocenimy/pomozemy co poprawic aby jednak jakis samiec w koncu sie zlitowal ...



O, widzę, że administrator z WP się zalogował i po raz pierwszy zobaczył babę na forum. Ja pitolę, "euro-polska" WP jest mniej wyrozumiała dla kobiet, niż sado-maso-nacjo-fobo-antylewacki portal sadistic.pl. Mógłbyś się czepić pokazania gołych cycków, gołej dupy, albo że my kobiety możemy iść do kuchni. Ale do jasnej cholery, "tępy wuju", to ona ma rację, a jej odpowiedź jest całkowicie nie-babska.

Na sadolu jest dużo bab, które mają podejście do życia dużo bardziej "męskie" niż ty, lewacki rurkowcu. Jest też sporo głupich, ale gówno mnie one obchodzą.

Tak na poważnie, to przestań pie**olić dr_dex, bo jako baba pisałam mnóstwo komentarzy na tak rzekomo ultra nacjonalistycznym i szowinistycznym portalu jak Sadol. I nikt mi jakoś tutaj nie groził, co najwyżej chłopaki chciały, żebym pokazała cycki, na co ja kazałam im spadać i nie pokazałam, i tyle w temacie. Kumasz, cymbale?

Jo...........23

2017-03-12, 02:16
A co ci biedni rodacy mają myśleć jeżeli większość mediów jest jedynie polskojęzyczna, a nie polska?
O ile procent pomylę się, jak napiszę, że 90% gazet w Polsce ma nazistowskich... przepraszam, chciałem napisać niemieckich właścicieli?
Że o antypolskim "Szechter-Cajtung" nie wspomnę...

ValvePlsFix

2017-03-12, 02:23
Dobra, ale pisałeś o groźbach i co, zniknęły? Rozwiń temat, bo przeczytałem cały zupełnie na darmo.
Że lajki na stronie są zmanipulowane to widać łatwo i to wcale nie musieli robić administratorzy WP, ktoś mógł postawić bota i skorzystać z VPNa.

de...........nt

2017-03-12, 02:53
HiHtitmamnan napisał/a:

Dobra, ale pisałeś o groźbach i co, zniknęły? Rozwiń temat, bo przeczytałem cały zupełnie na darmo.


Nie, nie zniknęły, są ma mojej skrzynce i podzielę się chętnie z Tobą i z Wami po skontaktowaniu się moim prawnikiem i "rozkminieniu" całej sprawy.
Czy przeczytałeś cały temat zupełnie na darmo?
Być może, przepraszam Cię za zmarnowany czas, nie podałem szczegółów, bo chronię moją rodzinę. Sorry, na dziś nie mogę przekleić treści, bo potem sam mogę za to beknąć, jako, że na chwilę obecną nie wiem, kto to pisał. Dobrze wiesz, że - jak to się mawia - jest prawo i jest sprawiedliwość. Ja jestem do bólu bezpartyjny, ale mam rodzinę, mam biznes, mam swoje, w miarę spokojne życie.
Pozdrawiam.

i.m.p.

2017-03-12, 03:42
Chłopie nie wchodź na takie portale, to jest niebezpieczne dla psychiki. Znacznie zdrowiej jest przeglądać regularnie harda.
Mówię całkiem serio.

W............R.

2017-03-12, 04:52
@deliriumpermanent Mogę Cię uspokoić? Pomyśl, jaki byłby zysk dla organizacji partyjnej i jej zleceniobiorców z zabijania przypadkowych internautów, którzy rzucają komentarze na WP? Myślisz, że wojna na słowa w komentarzach naprawdę może Ci załatwić wizytę w domu i zagrożenie dla rodziny? Takie "groźby" mają na celu wyłącznie zastraszenie i zmuszenie do określonego zachowania (zaniechania). Oczywiście pozostają w takim razie groźbami karalnymi. Gdybyś gadał z prawnikiem, to powiedz mu, że właśnie tak te groźby zrozumiałeś -- jako przesadzoną groźbę sugerującą dalsze szykany bądź nękanie, jeśli nadal będziesz pisał takie komentarze. Wtedy sąd raczej chętniej przychyli się do Twoich zarzutów, niż gdybyś próbował udowodnić, że naprawdę obawiałeś się, że jakiś sebek z internetów wpadnie Ci na chawirę i wystrzela rodzinę, bo skrytykowałeś Tuska.

domat1

2017-03-12, 06:33
Nie chcę mieć racji, ale kontynuowanie dotychczasowej polityki przez PiS doprowadzi w przeciągu roku do rozlewu krwi wśród Polaków.
Na początku będą pobicia, a zakończy się zamachami na polityków.

My Polacy jesteśmy narodem kochającym wolność. Jak przychodzi jeden z Żoliborza ze swoją świtą i chce nam ją zmniejszyć lub odebrać, to będzie walka w obronie wolności.

Czy naprawdę tego chce Prezes? Jeśli tak, to nie działa w interesie Polski.

~Velture

2017-03-12, 07:15
Gratuluję wam pierwszego kroku w dorosłość i odkrycia, że media są zmanipulowane.

Przecież te komentarze pod artykułami mają tyle wspólnego z opinią przeciętnego kowalskiego co dresiarz z baletem.
Można w necie spotkać wiele ofert pracy zawodowego trolla. Płacą za komentarze ok 1zł od sztuki plus dodatki za nabijanie plusów czy tam łapek w górę, jak zwał tak zwał.
Są to oferty skierowane do każdego. Zarówno zwolennika pis jak i po albo nowoczesnej.
Nic dziwnego, że ludzie tak plują jadem w komentarzach jak mogą siedzieć cały dzień wygodnie na dupie w domciu i zarabiać wpie**alając polityczne komentarze nawet w artykuły motoryzacyjne.

Jak komuś z was się nie przelewa i chce dorobić to niech poszpera w necie sobie bo dniówkę zawodowy troll może zrobić nawet kilka stów.


Heathen

2017-03-12, 08:01
Kto do k***y wchodzi na wp, onet lub interię?

dr_dex

2017-03-13, 00:24
superf napisał/a:




Tak na poważnie, to przestań pie**olić dr_dex, bo jako baba pisałam mnóstwo komentarzy na tak rzekomo ultra nacjonalistycznym i szowinistycznym portalu jak Sadol.



No i co w zwiazku z tym ? Chcesz dostac nagrode zlotego mopa za bycie samica na portalu ?

Aha - i nie wpie**alaj sie jak podkoszulek w dupe jak nie masz nic do powiedzenia. Lepiej juz pokaz te cycki

~Velture

2017-03-13, 13:40
Cytat:

jako baba pisałam mnóstwo komentarzy na tak rzekomo ultra nacjonalistycznym i szowinistycznym portalu jak Sadol


Cytat:

Posty: 67


Cytat:

67