18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

PIS i cały hejt

Bernard1321 • 2015-11-13, 09:19
Czemu k***a tak ludzie sie pisu odrazu uczepil jak doszedł teraz do władzy a niezdążył nic zrobić ani dobrego ani złego? Czy az tak wam wyprali mózgi? wychodzi na to że hejtujecie, wyśmiewacie się z niczego (wypowiedzi, przejęzyczeń, jakiś wpadek na wizji). Ja chce zobaczeć i czekam na ich efekty kierowania naszym krajem bo PLATFORMA OBYWATELSKA pokazała na co ją stać i za "ch*ja" niechce ich rządów. Czy PO zrobiło coś dobrego dla naszego kraju? Czy zrobiło coś dobrego dla rodaków? Czy zrobiło coś dobrego dla prostych, przeciętnych zjadaczy chleba (większość Polaków tak myślę i nie mam na myśli jakiś benefitów ?) Poczekajcie az zaczną coś robić np. podatki, interesy międzynarodowe, w co będą inwestować nasze pieniądze, jak Polska będzie postrzegana na świecie przez inne kraje... mógłbym tak wymieniać (ale juz mi się nie chce). Z internetowych teori bezmózgich ludzi wynika ze Kaczyński będzie kierował Andrzejem jeśli dobrze nim pokieruje to niech kieruje. Takie małe przypomnienie Tusk i marionetka Bronek. a teraz tak na koniec: Nie jestem zwolennikiem PISU, ani PO i tego całego naszego rządu (wszystkich bym z tamtąd wyj***ł za drzwi a wstawił młodych pr INTELIGĘTNYCH, posiadających wiedzę na wiele tematów. Jestem dumny z tego że jestem Polakiem "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y"