18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat drogowy

C0C0JUMBO • 2021-06-09, 16:27
Miejscowość Rędziny
Pewien osobnik ma wyj***ne na przepisy ruchu drogowego. Młody miał szczęście.

Nagranie ku przestrodze.
Podobno sprawca nie posiadał prawka i grozi mu 3 lata zakładu

mrfreak16

2021-06-10, 01:00
Clistwood napisał/a:

Kolega dobrze napisał. Po przejściach się nie jeździ i jest to zapisane w prawie. Moje dzieciaki od małego mają też wpajane do głowy także to, że przez ulicę się nie przebiega. Miał łebek szczęście bo raczej marnie by skończył.To poczytaj Panie Prawo, akurat hulajnogi mogą

:-/

mygyry

2021-06-10, 12:20
35i napisał/a:

Jeżeli to jest recydywa, to frajerzyna idzie pierdzieć w pasiaki.To super, że jeżeli nie jest się recydywistą to można odpie**alać takie kwiatki, bo wtedy się najwyżej zawiasy dostanie nawet gdy się kogoś zabije a już myślałem że nasz wymiar sprawiedliwości jest ch*jowy...

Wiewór

2021-06-10, 12:54
Kierowca powinien dostać pajdę za usiłowanie zabójstwa.

sobekkk

2021-06-10, 16:34
Cytat:

Mężczyzna, który omal nie rozjechał dziecka na pasach pod urzędem Gminy w Rędzinach, okazuje się mieć przeszłość bardziej bogatą, niż jeszcze wczoraj mogło się nam wszystkim wydawać. To on był sprawcą wypadku sprzed 11 lat, w którym zginął potrącony przez niego rowerzysta. Wówczas uciekł z miejsca wypadku, teraz zabrakło ułamka sekundy, by zabił dziecko...
W 2011 roku mężczyzna został skazany na siedem i pół roku więzienia za spowodowanie wypadku. Orzeczono również wobec niego dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. W 2017 roku Rafał K. opuścił zakład karny.
Poniżej materiały dotyczące tamtego zdarzenia z 2010 roku.
====>
Wczoraj, Sąd Rejonowy w Częstochowie tymczasowo aresztował 28 letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, który w dniu 22.08.br. w Kłomnicach pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi oraz będąc w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek drogowy. W wyniku tego zdarzenia w skutek odniesionych obrażeń ciała śmierć poniósł rowerzysta. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu.
Wczoraj, Sąd Rejonowy w Częstochowie tymczasowo aresztował 28 letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, który w dniu 22.08.br. w Kłomnicach pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi oraz będąc w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek drogowy. W wyniku tego zdarzenia w skutek odniesionych obrażeń ciała śmierć poniósł rowerzysta. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu.
Do wypadku doszło 22 sierpnia około godziny 20.15 na moście kolejowym w miejscowości Kłomnice. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki "Daewoo Tico" potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę. Pokrzywdozny w skutek odniesionych poważnych obrażeń ciała zmarł. Kierujący daewoo uciekł z miejsca zdarzenia, został zatrzymany kilka kilometrów dalej. Po przebadaniu okazało się, że jest w stanie nietrzeźwości. Decyzja Prokuratora mężczyzna został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna kierował pojazdem wbrew sądowemu zakazowi kierowania pojazdami mechanicznymi. Wczoraj, decyzją Sądu Rejonowego w Częstochowie mężczyzna został tymczasowo aresztowany.Źródło kłobucka.pl

Exclip

2021-06-11, 09:41
garota napisał/a:

Kierowca do zaj***nia, serio ty k***o jak to widzisz to mam nadzieję że zdechniesz marnie. Dzieciaki...schodzimy na przejściach z roweru więc i z hulajnogi. Zwiększają się wasze szanse bo pojebów jak widać nie mało.
sobekkk

2021-06-11, 13:57
Cytat:

Do sądu rodzinnego i nieletnich skierowane zostaną zabezpieczone nagrania z monitronigu, z uwagi naruszenia przepisów z zakresu ruchu drogowego przez małoletniego poruszającego się hulajnogą elektryczną. Zgodnie z nowymi przepisami hulajnoga elektryczna jest pojazdem napędzanym elektrycznie i zabronione jest poruszanie się nim po drodze dziecka w wieku do 10 lat oraz przejeżdżanie wzdłuż po przejściu dla pieszych. Ponadto przepisy zabraniają dopuszczania dziecka w wieku do 10 lat do kierowania hulajnogą elektryczną na drodze, dlatego czynności będą również prowadzone pod kątem naruszenia tego zakazu przez opiekunów 7-latka.
Na nagraniu widać też jak kierująca skodą zatrzymuje swój pojazd przed przejściem dla pieszych. Kłomnicka Policja prowadzi w tej sprawie czynności wyjaśniające, ponieważ prawo o ruchu drogowym mówi jasno i jednoznacznie, że parkowanie w odległości mniejszej niż 10 metrów od skrzyżowania lub przejścia dla pieszych jest niedozwolone. Przepis ten ma na celu przede wszystkim zapewnienie widoczności w rejonie wzmożonego ruchu pieszych.
✅ Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i wyobraźnię na drodze, a przede wszystkim o przestrzeganie obowiązujących przepisów po to, by każdy mógł bezpiecznie dotrzeć do celu. Pamiętajcie, że bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa i w większości przypadków zależy od nas samych. Każdy z nas ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa. To, w jaki sposób zachowujemy się na drodze i respektujemy obowiązujące przepisy wpływa na bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników drogi. Mając świadomość, że na drodze nie jesteśmy sami, razem zadbajmy o swoje życie i zdrowie.
Źródło: Policja Śląska.:lol: :mrgreen:

23456789

2021-06-12, 01:46
Za to powinien dostać jak za morderstwo z premedytacją, mało co a by zabił.
Inna sprawa że po przejściu się nie jeździ, nie biega itd.


oleyu

2021-06-14, 14:28
O 67 za mało ;)