18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piotr Kaszubski aresztowany

Infit • 2016-12-30, 00:19
Nie wiem czy pamiętacie małe zamieszanie z tym oto osobnikiem (Piotrem Kaszubskim) i portalem sadistic.pl jakie miało miejsce w 2013 roku (oto linki do tematu klik )

Kim jest ta osoba tak pokrótce ?!
Zniewieściały z ciężkimi zaburzeniami narcystycznymi milioner/przestępca, który cyzelował swój medialny wizerunek i który przez ponad 2 lata prowadził różnego rodzaju sprzedaż swoich produktów żerując na klientach oraz na którym ciąży aż 6 zarzutów postawionych mu przez prokuraturę.

sami oceńcie poziom jaki reprezentuje ta osoba


tutaj film o jego przestępczej działalności


A TERAZ NAJLEPSZE :-) OD PONAD ROKU UKRYWAŁ SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI, POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM 4 GODZINY OD NAGRANIA TEGO FILMIKU ZOSTAŁ ARESZTOWANY W AUSTRII W WIGILIE ! ZOSTANIE PRZETRANSPORTOWANY DO POLSKI I OSADZONY W WIĘZIENIU :wodka: BRAKOWAŁO MI TYLKO PIOSENKI LAST CHRISTMAS :mrgreen:


Insaner

2016-12-30, 16:56
sumka napisał/a:

Cała sprawa w sumie mi wisi ale ta brawurowa akcja z zatrzymaniem w Wigilie śmierdzi politycznie nacechowanym szpanerstwem.



Jeśli złapali go w 4h po publikacji filmu to mam wrażenie, że to może mieć związek właśnie z wrzuceniem go do sieci. Być może udało im się go szybko namierzyć gdy to zrobił.

Helmut1.8

2016-12-30, 17:54
ch*j mu w dupe, oby w plecy zaliczył jak pies ogrodnika szczerze będę mu dziś rzyczył! :mrgreen:

BrianGriffin

2016-12-30, 19:15
Wydymał frajerów na kasę. Odpowie za to przed sądem, ale nie widzę tutaj żadnego powodu do nienawiści :roll: Okradł idiotów, a nie jak np. polityczne k***y, wszystkich.

el...........00

2016-12-30, 19:41
@alexandrus Miałem nadzieję że nie jestem sam, mój kraj taki piękny...

Artu

2016-12-30, 22:57
Oj będzie go kukla swędziała, oj będzie...
aaa nie...
Będzie chuchał zamiast pierdzieć

Sz...........an

2016-12-31, 00:41
Pamiętacie aferę z dopalaczami? Takie głośne to było jak zatrzymali gościa którzy miał sieć sklepów z dopalaczami itd. z czasem sprawa ucichła, skoro sprawa ucichła to znaczy, że siedzieć nie poszedł.

Podobnie będzie tuta, usłyszymy jaki zarzut dostanie itd. ale wyroku już nie, jeśli jednak tak to nie będzie on prawomocny i na tym temat się zakończy. Będę zdziwiony jeśli jednak koleś pójdzie siedzieć.


Ktoś kto śpi na kasie raczej siedzieć nie idzie bo może albo dać w łapę, albo mu zamienią karę na baaaardzo wysoką grzywnę, która dla takiej osoby jest jak mandat 500zł dla przeciętnego janusza, albo posiedzi jeden dzień i wyjdzie za kaucję.

chłop_małorolny

2016-12-31, 11:54
Mądry koleś który znalazł stado baranów do ogolenia, podobnie jak twórca dopalaczy albo Ojciec Dyrektor.
Gdyby nie wyglądał jak pedryl to bym go szanował.
Najpierw powinni pozwać TVN za wypromowanie go.

marecky86

2016-12-31, 12:08
alexandrus napisał/a:

k***a... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie poj***ne emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej k***y do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.


Dlaczego mieliby go nie dowieźć żywego? Wiesz, co z nim zrobią w więzieniu?

St...........on

2016-12-31, 13:51
Jonxx napisał/a:

Jak go złapali?



W necie nikt nie jest anonimowy. Nawet przciętny Kowalski może Cię namierzyć po adresie IP.

Xx...........oJ

2016-12-31, 16:49
alexandrus napisał/a:



W necie nikt nie jest anonimowy. Nawet przciętny Kowalski może Cię namierzyć po adresie IP.



Wyj***ł ludzi na miliony, a nie umiałby Tora + vpn użyć?... Przecież wtedy jesteś praktycznie nie do namierzenia.

Jo...........23

2016-12-31, 19:52
alexandrus napisał/a:

k***a... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie poj***ne emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej k***y do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.




Taka wypowiedź to czysty antysemityzm :)

spiepszaj_dzbanie

2017-01-01, 11:51
alexandrus napisał/a:

W necie nikt nie jest anonimowy. Nawet przciętny Kowalski może Cię namierzyć po adresie IP.


Chyba 10 lat temu. Teraz to nie jest takie proste - musiałby uzyskać taką informację od operatora... Chyba, że ten twój Kowalski jest prokuratorem albo operatorem sieci.

tentierienten

2017-01-02, 18:01
Ładny chłop z niego i pięknie śpiewa!!