18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Kaszubski aresztowany

Infit • 2016-12-30, 00:19
Nie wiem czy pamiętacie małe zamieszanie z tym oto osobnikiem (Piotrem Kaszubskim) i portalem sadistic.pl jakie miało miejsce w 2013 roku (oto linki do tematu klik )

Kim jest ta osoba tak pokrótce ?!
Zniewieściały z ciężkimi zaburzeniami narcystycznymi milioner/przestępca, który cyzelował swój medialny wizerunek i który przez ponad 2 lata prowadził różnego rodzaju sprzedaż swoich produktów żerując na klientach oraz na którym ciąży aż 6 zarzutów postawionych mu przez prokuraturę.

sami oceńcie poziom jaki reprezentuje ta osoba


tutaj film o jego przestępczej działalności


A TERAZ NAJLEPSZE :-) OD PONAD ROKU UKRYWAŁ SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI, POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM 4 GODZINY OD NAGRANIA TEGO FILMIKU ZOSTAŁ ARESZTOWANY W AUSTRII W WIGILIE ! ZOSTANIE PRZETRANSPORTOWANY DO POLSKI I OSADZONY W WIĘZIENIU :wodka: BRAKOWAŁO MI TYLKO PIOSENKI LAST CHRISTMAS :mrgreen:


Ma...........ke

2016-12-30, 11:31
Zostaje się tylko śmiać z pajaców którzy wydali pieniądze na te produkty a potem pozwali gościa bo nie schudli czy nie wybieliły im się zęby. Żeby być tak głupim to chyba nigdy w szkole trzeba było nie być(i tu nie śmieję się z pokolenia 2WŚ tylko babć i dziadków którzy urodzili się i żyli w głębokiej komunie)
Druga sprawa co z producentami placebo leków? Te śmiecie też zasługują żeby ich złapać zamknąć działalność. Bo akurat ci goście mają pozwolenia i produkują legalnie "leki" które nie działają.

Xx...........oJ

2016-12-30, 11:34
Jak go złapali?

makabrax

2016-12-30, 11:39
ja jedynie pamiętam jak każdego który chociaż próbował dyskutować (i mówię tutaj o dyskusji, a nie typowej internetowej napie**alance) o legalności i prawdziwości tego całego interesu, razem z całą otoczką, od razu wyzywano od hejterów i nieudaczników...

realign

2016-12-30, 11:52
Dobrze wykombinował :) i będzie osądzany w mocno przekupnym kraju. Więc przyszłość dalej świetlana.

MadDave

2016-12-30, 11:53
Koleś zagrał odważną kartę na naiwności ludzi, pewnie dużo też dołożył mu jego ojciec do rozkręcenia biznesu, ale nie chce mi się wierzyć w to że on sam to wszystko rozkręcił- słupy i firmy rejestrowane w rajach podatkowych.
Przykład ze świerszczami- znam typa który zajmuje się hodowlą świerszczy i gekonów- głównie na rynek zagranicznych. Jego gady to można powiedzieć że wyższa półka w świerszcze zaopatrują się sklepy zoologiczne i czasem sprzedaje też do celów farmaceutycznych do raichu - więc może się wydawać że mimo że do jego domu przylega hangar musi mieć kupę siana- no i ma, żyje sobie teraz w dostatku z żoną mimo że ma już 38 lat... mówił że od niemal 20 lat zajmował się hodowlą świerszczy na całą polskę potem na zachód i co? jakoś się tych milionów nie dorobił. Bo to ciężki kawał pracy i jakiś łepek pod łóżkiem nie może z fizycznego punktu widzenia założyć hodowli która będzie mu przynosić zyski za które otworzy klinikę... To jest ciężka praca którą ten paź jest ewidentnie nieskalany.
Dodatkowo we wszystkich dyskusjach w których brał udział był ordynarny, chamski i bezczelny- przez co ludzie powoli łapali się na tym że to nie jest żadne złote dziecko tylko oszust, kanciarz i zwykły prostak.

No i jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia- jakim cudem taki cud biznes może się rozkręcić w tak krótkim czasie bez zainteresowania nim mafii? i tak po prostu sobie działać bez ingerencji ludzi którzy potrafią dłużnikowi przewiercić kolana. Wcale się nie zdziwię jak w trakcie procesu wyjdą jakieś powiązania z organizacjami mafijnymi.

Maxi96

2016-12-30, 12:25
Skąd się tacy ludzie biorą?

Absdef

2016-12-30, 12:28
Powiem tak: koleś robi (robił?) to samo, co robią wszystkie inne pseudo firmy/koncerny sprzedające magiczne tabletki (ops. sorry - suplementy diety!) na odchudzanie, regularną ciotę i inną głupotę. Tyle, że zrobił to jak amator i go przyskrzynili. Grube ryby dalej robią na tym miliony.

SirMajkel

2016-12-30, 12:42
taki "ładny" chłopaczek to pewnie w haremie wyląduje, ale pytanie czy to dla niego kara czy przyjemność będzie.

Arles.

2016-12-30, 12:56
Fajnie by było jakby po pierdlu wylądował na ulicy, ktoś by do niego podszedł i na telefonie puścił jak dmuchał sobie wesoło nos w 2 stówy.

voidinfinity

2016-12-30, 14:48
MadDave napisał/a:

jakim cudem taki cud biznes może się rozkręcić w tak krótkim czasie bez zainteresowania nim mafii?



Masz na myśli Urząd Skarbowy? Ja myślę, że podobnie jak w przypadku Amber Gold.

Maxi96 napisał/a:

Skąd się tacy ludzie biorą?



Z rozmnażania się płciowego, uwłaszczonej na majątku państwowym nomenklatury partyjnej komunistycznego systemu totalitarnego.

Big_Macintosh

2016-12-30, 15:00
alexandrus napisał/a:

Mam nadzieję ,że tej k***y do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.



Lepiej żeby dowieźli żywego i do aresztu i do więzienia. Z trupa trudno będzie zrobić cwe*a.

MadDave

2016-12-30, 15:02
@up. Między innymi też myślałem o skarbówce, musieli mieć tam dobrą księgową widocznie, albo zawiłości rodzinne sięgają wyższych szczebli i takie pieniądze mogły iść do kieszeni na nowe lambo.
Swoją drogą też marzę o tym żeby zobaczyć jak będzie błagał o dychę, o drugą szansę, chciałbym zobaczyć jak padnie na kolana z pokorą i będzie skomlał o litość.
Mam nadzieje że to nie będzie relacjonowane bo zrobią z niego jeszcze męczennika.

Chciałbym żeby jego sprawą zajął się ktoś pokroju serialowego pana Tracza :D

exfon

2016-12-30, 15:12
A pie**olenie. Wykorzystał ludzi którzy po po prostu nie myślą. To samo było z Amber Gold. Jak ludzie myślą że w 2 dni staną sie milionerami, czy nagle wyzdrowieją czy schudną, to taka nauczka dobrze im zrobi.

michhol

2016-12-30, 15:37
Mój pierwszy komentarz na Sadistic od paru lat.

Kim on jest w świetle - ludzi, którzy naprawde dobre wałki kręcą chociażby na VAT albo ustawionych przetargach. Tyle w temacie. Ten post nie powinien sie tutaj znaleźść.

rigsuit

2016-12-30, 16:15
Są plusy i minusy jego akcji.

Plusy:
-Jego sposób bycia, pokazuje jak bardzo niektórzy ludzie są sami chciwi.
Zamiast pójść ćwiczyć, przeznaczyć 100 zł na siłownię to woleli 100 zł przej***ć
na jakieś tabletki które ch*ja dają.

-Również jego sposób bycia pokazuje jak działają politycy, sk***iel z cynicznym uśmiechem
pod którym kryje się twarz narcystycznego psychola powinien dać Wam do myślenia.
Że politycy są o wiele gorsi, różnią się tylko tym że nasz byznesman nie kryje się ze swoimi brudami
, a politycy czynią jeszcze gorsze
rzeczy niż on. A jeśli jakaś afera wychodzi to potrafią szybko zamieść aferę pod
dywan, i wciskać kit ludziom że nic takiego nie miało miejsca. Np teraz pokazują jakiegoś chłopaka milionera, kiedy
politycy szykują nam coś gorszego.

Minusy:
-Nie zapłacił swoim pracownikom za odpie**olenie roboty.
-Groził/zastraszał ludzi powinni mu zbiorowy oklep zrobić.
-Manipulant.
-Są naiwniacy którzy w 100% łykają jego wypowiedzi.
-Dla mniej bystrych może być wzorcem do naśladowania, i dla mamony niektórzy mogą robić jeszcze gorsze rzeczy.
(chociaż sam jest do nich zdolny)


Podsumowanie:
Nie ma co mu zazdrościć że dorobił się milionów, choć konsekwencje też powinien ponieść.
Politycy są o wiele gorsi, i bardziej nam szkodzą niż on sam. Nabywcy tych tabletek na zrzucenie
smalcu mają nauczkę że nie można mieć wszystkiego od razu.