18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piosenka o polskim budowlańcu

CrazyEdek • 2018-03-28, 21:09
Tak to leciało, k***a.


doopa

2018-03-28, 21:53
jedyne słowo, jakie zna po Polsku i się podnieca

pppmix

2018-03-28, 23:02
No i good k***a.

janlew

2018-03-28, 23:29
Bardzo dobrze. Cieszy propolski grajek, u nas tego nie ma. U nas prawie same antypolskie k***y. No cóż, sowiety i żydy wyrżneły elity. Wsadzili hazarów typu Michnik-Szechter, Humer-Umer i Szczury czy Jandy jakieś jako atystów. I dziwić się że Polska sztuka czy kultura ssie. Film, muzyka, teatr... jedni wielkie gówno, szambo, gnój, poza drobnymi wyjątkami. Jak ma nie ssać kultura, gdy najgorsze parchy od lat ją w cebulowo-czosnkowych łapskach mają.

TB303

2018-03-29, 01:08
janlew napisał/a:

Bardzo dobrze. Cieszy propolski grajek, u nas tego nie ma. U nas prawie same antypolskie k***y. No cóż, sowiety i żydy wyrżneły elity. Wsadzili hazarów typu Michnik-Szechter, Humer-Umer i Szczury czy Jandy jakieś jako atystów. I dziwić się że Polska sztuka czy kultura ssie. Film, muzyka, teatr... jedni wielkie gówno, szambo, gnój, poza drobnymi wyjątkami. Jak ma nie ssać kultura, gdy najgorsze parchy od lat ją w cebulowo-czosnkowych łapskach mają.


A ten znowu ma atak :amused:

jadowith

2018-03-29, 01:16
@up jak Ty dziwnie wymawiasz "rację"

Lysack

2018-03-29, 01:33
@up w dość agresywnych słowach ale masz rację. Jak to się mówi "nie popieram, ale rozumiem" :D

Filogyna

2018-03-29, 03:18
janlew napisał/a:

Bardzo dobrze. Cieszy propolski grajek, u nas tego nie ma. U nas prawie same antypolskie k***y. No cóż, sowiety i żydy wyrżneły elity. Wsadzili hazarów typu Michnik-Szechter, Humer-Umer i Szczury czy Jandy jakieś jako atystów. I dziwić się że Polska sztuka czy kultura ssie. Film, muzyka, teatr... jedni wielkie gówno, szambo, gnój, poza drobnymi wyjątkami. Jak ma nie ssać kultura, gdy najgorsze parchy od lat ją w cebulowo-czosnkowych łapskach mają.



Oh...

Powiedz mi, ile znasz płyt Stańki, Możdżera czy Komedy? Cóż, to sławy klasy międzynarodowej :) . Co sądzisz o Lutosławskim, Szymanowskim, Kielarze czy Pendereckim? Kiedy byłeś z własnej, nieprzymuszonej woli, w teatrze? Czy potrafiłbyś wymienić jakąkolwiek sztukę oprócz Hamleta, Makbeta, Szewców albo Tango?

To jakim prawem w ogóle śmiesz prymitywie oceniać, co jest dobre, a co złe :) ?

-_..........._-

2018-03-29, 05:41
@up Akurat pana Dereckiego (albo raczej pani Dereckiej, bo to jej sukces) to nie warto w tym zestawieniu wymieniać. A co do zasady - Humer odpowiada za wykoszenie kilkudziesięciu wartościowych artystek z rynku i stworzenie kliki, która praktycznie odebrała chleb wykonawcom polskiej poezji śpiewanej spoza układu, więc jeśli nie wiesz o czym mówisz, to też się nie unoś ;)

sztyfeq

2018-03-29, 07:30
Filogyna napisał/a:



Oh...

Powiedz mi, ile znasz płyt Stańki, Możdżera czy Komedy? Cóż, to sławy klasy międzynarodowej :) . Co sądzisz o Lutosławskim, Szymanowskim, Kielarze czy Pendereckim? Kiedy byłeś z własnej, nieprzymuszonej woli, w teatrze? Czy potrafiłbyś wymienić jakąkolwiek sztukę oprócz Hamleta, Makbeta, Szewców albo Tango?

To jakim prawem w ogóle śmiesz prymitywie oceniać, co jest dobre, a co złe :) ?






dobrze prawisz kolego

janlew

2018-03-29, 07:47
Filogyna napisał/a:


Powiedz mi, ile znasz płyt Stańki, Możdżera czy Komedy? Cóż, to sławy klasy międzynarodowej :) . Co sądzisz o Lutosławskim, Szymanowskim, Kielarze czy Pendereckim? Kiedy byłeś z własnej, nieprzymuszonej woli, w teatrze? Czy potrafiłbyś wymienić jakąkolwiek sztukę oprócz Hamleta, Makbeta, Szewców albo Tango?
To jakim prawem w ogóle śmiesz prymitywie oceniać, co jest dobre, a co złe :) ?


Nie rozumiesz co ozacza "wyjątek"? To nie jest trudne słowo. Co do durnych pytań: znam, sądzę dobrze, byłem nie dawno, potrafiłbym, a generalnie gówno ci do tego.
Prawo do oceny mam. Myślisz że trzeba mieć ojca w NKWD/SB, dziadka bolszewika, podpis Kiszczaka i Szechtera, by oceniać sztukę PrL i postPRL. Nieee to było potrzebne jak chcesz zostać artystą czy profesorem od sztuki. Oceniać wolno bez tego. Więc śmiem.
Wracając do wyjątków. Nawet te wyjątki, to zazwyczaj jakiś Penderecki, a nie Paderewski. Takich jak Paderewski nam wybito, i podobnych wykluczano przez dziesiątki lat.
Co z tego że ktoś w Polsce potrafi robić np. dobre zdjęcia, nominowane do złotego żyda. Jak robi je do filmu Ida, czyli jakiegoś antypolskiego żydowskiego gówna które tylko nas kłamliwie oczernia. Więc nawet te obecne utalentowane "wyjątki" są o kant dupy roztrzaść, i ani Polsce nie służą dobrze, ani nikomu nie są potrzebne.

kotorminator

2018-03-29, 08:22
@janlew
Przypuszczam że, Twój nick to skrót od Jan Lewandowski, ale w tym zestawieniu jakim używasz, brzmi bardzo semicko.

TB303

2018-03-29, 14:27
jadowith napisał/a:

@up jak Ty dziwnie wymawiasz "rację"


Nie, nie mam schizofrenii.

SirMajkel

2018-03-29, 20:21
janlew napisał/a:

Bardzo dobrze. Cieszy propolski grajek, u nas tego nie ma. U nas prawie same antypolskie k***y. No cóż, sowiety i żydy wyrżneły elity. Wsadzili hazarów typu Michnik-Szechter, Humer-Umer i Szczury czy Jandy jakieś jako atystów. I dziwić się że Polska sztuka czy kultura ssie. Film, muzyka, teatr... jedni wielkie gówno, szambo, gnój, poza drobnymi wyjątkami. Jak ma nie ssać kultura, gdy najgorsze parchy od lat ją w cebulowo-czosnkowych łapskach mają.




a jakie ty masz pojęcie o kulturze? Kiedy ostatni raz w teatrze byłeś?

dooniu

2018-03-29, 21:34
W tle Cezary Pazura na budowie w UK?