18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piorun

~Sunday • 2019-06-17, 13:09

Ładnie, co? :ciasteczkowy:

ritu4l

2019-06-17, 21:04
mihauek napisał/a:

Nie wiem czy jesteście świadomi, ale ta kula na górze to piorun kulisty, no k***a tak rzadkie zjawisko, że ja pie**ole. Jeśli kiedyś taki piorun wleci wam na chatę, to najlepiej odizolować się od niego czymś, co nie przewodzi prądu, czyli nawet gazetą. Rzadsze od piorunów kulistych są tylko pioruny różańcowe.



Skąd pomysł/dowód, że piorun kulisty ma jakiekolwiek napięcie? Najbardziej prawdopodobna hipoteza mówi że to efekt utleniania gazów po uderzeniu pioruna. Skąd takie zabobony że to wlatuje do domów i straszy dzieci to ja nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem.

pawlo884

2019-06-17, 23:24
mihauek napisał/a:

Nie wiem czy jesteście świadomi, ale ta kula na górze to piorun kulisty, no k***a tak rzadkie zjawisko, że ja pie**ole. Jeśli kiedyś taki piorun wleci wam na chatę, to najlepiej odizolować się od niego czymś, co nie przewodzi prądu, czyli nawet gazetą. Rzadsze od piorunów kulistych są tylko pioruny różańcowe.



przecież to jest latarnia..

nowikoo

2019-06-18, 23:36
r0773n napisał/a:

Skąd pomysł/dowód, że piorun kulisty ma jakiekolwiek napięcie? Najbardziej prawdopodobna hipoteza mówi że to efekt utleniania gazów po uderzeniu pioruna. Skąd takie zabobony że to wlatuje do domów i straszy dzieci to ja nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem.



Tu akurat latarnia, ale piorun kulisty jest niebezpieczny. Wleciał kiedyś do mnie do domu i zaj***ł w żylandor. Jakąś energię niesie bo przepalił żarówki.

Właśnie się dowiedziałeś :)

Konkoz

2019-06-20, 20:11
Thor wpadł do Midgardu na wakacje?

Emilian89

2019-06-21, 23:36
camson napisał/a:

Nie ma za co analfabeto



zawsze mogł napisać CZeba :D