Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłkarz nokautuje sędziego

phrontch • 2018-09-14, 19:59
W futsalowych mistrzostwach Brazylii pewien piłkarz stwierdził, że sędzia nie odgwizdał karnego popełnionego na nim przez przeciwnika. Uderzył sędziego, a gdy ten już leżał, kopnął go dodatkowo w głowę. Sędzia doznał pęknięcia czaszki, jest ryzyko, że uraz może się pogorszyć. Policja zamierza przedstawić zarzuty napastnikowi

TB303

2018-09-14, 20:00
Czy w tej Brazylii jest jakiekolwiek miejsce i zawód, w przypadku których nie ma jakichkolwiek aktów przemocy? :amused:

2018-09-14, 22:54
Lot do Brazylii tańszy niż zorganizowana wycieczka na safari :)

Maraza7.1

2018-09-15, 10:00
No i super...jako pilkarzyk już nie zarobi, niech szmata wypie**ala na ulicę zarabiać, myślę, że szybko go zajebią, może nawet na sadolu będzie filmik.

Paniczyk

2018-09-15, 10:44
Nie ma nic bardziej żałosnego niż rozżalony decyzją sędziego piłkarzyk. Do gazu. :hitler:

Wiewór

2018-09-15, 15:44
Pewnie mu się udało w życiu. Wyszedł z faweli, ciężko pracował. Został sędzia. Może kiedyś dostał by robotę w fifie. Niestety stracił czujność. Zapomniał że w Brazylii można zginąć nawet prowadząc życie białego człowieka...

vortexture

2018-09-15, 21:00
TB303 napisał/a:

Grabarz

bercik05

2018-09-16, 09:52
Jak tu nie być przesądnym. 13 go dopadła. :-)

Karboksylator

2018-09-16, 16:12
Grałem w piłkę na poziomie międzyokręgowym i wiem, że sędziowie bardzo często wypaczali wynik meczy. kiedyś poszliśmy w kilku do sędziego w przerwie, po tym jak w pierwszej połowie nie podyktował dwóch karnych dla nas (celowe zagranie ręką - gośc wybił piłkę z pustej bramki, i faul po którym naszego zawodnika zniesiono z boiska i pózniej pauzował pół roku). W krótkiej rozmowie padały różne słowa, ale nikt mu nie wyj***ł. Jednak postawienie sprawy jasno - albo zacznie sędziować sprawiedliwie (niekoniecznie po naszej myśli, tylko sprawiedliwie), albo on będzie pauzował przez kilka miesięcy dało efekt. druga połowa już była zwykłym meczem.
Najlepsze było to, że po meczu, (remis 2:2) poszli do niego kibice gospodarzy:P Ponoć musiał im oddać 500 zł :P