18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłka nożna kobieca

phrontch • 2019-07-09, 18:28
Takie widowisko to można oglądać z przyjemnością. Neymara czy Ronaldo pokonałaby jednym ciosem

Xs...........33

2019-07-09, 21:36
p*zdy nie potrafią grać, to stają się agresywne.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-07-09, 21:49
Takie rzeczy dzieją się tylko przez sędziego,który nie potrafi po ustawiać zawodników żółtymi i czerwonymi kartkami w porę .W piłce nożnej możesz np wślizgami wchodzić agresywnie i dynamicznie,żeby zawodnik leżał,ale pod warunkiem,że pierw dotkniesz piłki,a nie zawodnika.Takie prowokacje i faule robią zawodnicy,którzy wiedzą,że są dużo gorsi i biegają za piłka,jak kónie.Jak popatrzy się na chińską bukmacherke to najbardziej poustawiane są we wszystkich krajach 2-3 ligi w których zawodnicy mało zarabiają i łatwo ich przekupić,a do tego mecze nie są transmitowane,więc mogą się cuda dziać i nikt się nie przypie**ala

jbone

2019-07-09, 21:52
Respektuj napisał/a:

może mnie bić i poniżać taka Pani, pewnie ostra w łóżku, ale co ja am wiem... idę się kompac bo mama z wanny krzyczy że dla nas tylko wody cieplej zostalo



po kąpieli jeszcze pewnie ci wali konia " na dobry sen"k***a z niej i tyle.Wiesz jakie jest moje marzenie?Być esesmanem-likwidować takie wytwory jak ty.

muraaas

2019-07-09, 21:54
Superszadko napisał/a:

A ja tam bym chciał, żeby mecze wyglądały tak zawsze, czyli że nie ma czegoś takiego jak faul, kiedy Neymara kopnęli w paluszek i już rzuty wolne. A taki ch*j. Wchodzisz na boisko i wszystkie chwyty dozwolone, jedyna reguła, że nie więcej niż 3 na jednego i nie kopiemy/skaczemy po głowie powalonego (no chyba że grają murzyny, to wszystko dozwolone )




Zainteresuj się hokejem. Chyba jedyny obecnie sport bez murzynów i przepłaconych gwiazdeczek. poza tym jest po prostu zajebisty.

ws...........33

2019-07-09, 21:58
Ja jestem za tym, żeby każdemu piłkarzowi na początku meczu dać do ręki cegłówkę, a co z nią zrobi to już jego sprawa.

troopoernik

2019-07-09, 22:27
No to jak tak to nie może tu zabraknąć tego Pana; Vinnie Jones!

Piłkarz, który stwierdził, że jednak jako aktor będzie mógł zagrać więcej minut niż jako piłkarz.

Piwko dla Vinniego


edek.bajzel

2019-07-10, 00:05
tak bez basenu i kiślu,
organizatorzy się nie spisali

Swinkwizytor

2019-07-10, 01:41
Stonka napisał/a:

j***na k***a. Są zasady to się ich przestrzega. Mam nadzieję, że dz**ka skończyła naćpana gdzieś w zawszonym zaułku.



Nie. Faul to też element gry. Jeżeli uda się wyeliminować kluczowego zawodnika np. Łamiąc mu rękę. Zyskujemy przewagę.

Wiewór

2019-07-10, 07:40
Jakby jeszcze biegały nago albo chociaż w samych stringach to bym oglądał.

tarcer123

2019-07-10, 07:50
Jeżeli w łóżku ma tyle samo temperamentu to jest cudowna.

PapayaTangoTango

2019-07-10, 14:18
Superszadko napisał/a:

A ja tam bym chciał, żeby mecze wyglądały tak zawsze, czyli że nie ma czegoś takiego jak faul, kiedy Neymara kopnęli w paluszek i już rzuty wolne. A taki ch*j. Wchodzisz na boisko i wszystkie chwyty dozwolone, jedyna reguła, że nie więcej niż 3 na jednego i nie kopiemy/skaczemy po głowie powalonego (no chyba że grają murzyny, to wszystko dozwolone )



Istnieje taki sport - myślę że by Cię zainteresował. Nazywa się Fight Football.


syska

2019-07-10, 20:25
Chyba gimbaza odkryła internet. Stare. Do pieca..

Novik

2021-02-23, 07:19
Powinna zostać w kuchni wyżyć się na naczyniach