18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany kierowca

Meliar • 2021-10-21, 20:19
Materiał własny

Warszawa 20.10.2021 g. 16:30
Ul. Radzymińska - dw. wileński



ps: wiem, że pojawi się mnóstwo komentarzy "co i kiedy" mogłem zrobić lepiej. Po obejrzeniu tego filmiku też nasuwają mi się myśli, kiedy trzeba było mu zajechać drogę lub zatrzymać. Jedyne co mogę powiedzieć, to adrenalina. Po podjechaniu policji, przez 30min trzęsły mi się ręce.

okotdi

2021-10-22, 02:12
No tak.
Jest jeszcze zajebscie mala nadzieja na tym swiecie, ze bedzie lepiej.

Sam bym tak zrobil.

Ale niestety znieczulica jest zajebiscie wielka.

Bo mnie to nie dotyczy!
Bo nie mam czasu na jezdzenie bez sensu.
Bo...
Bo...

Jak ci ch*ju zone czy corke przejedzie taki ku*as to sie obudzisz, jeden z drugim.
Troche za pozno bedzie :cry:

Zajechac droge, puknac w bok. Na takim wypitym nie trudno wymusic. Ty jestes czysty a on musi potem sam bulic za naprawe.

Ale masz kolejne piorko do skrzydelek w niebie :-) :-) :-)

A tak serio. Tak trzeba i ch*j.

Blacha to tylko blacha, a zycie jest kurewsko kruche.

Rinko

2021-10-22, 02:57
Pies ogrodnika, sam nie wypije i drugiemu nie da :krejzi:

Krakus36

2021-10-22, 03:03
oj chłopie będziesz się bujać po sądach teraz... bo nie masz nagrania czy pił po wyjściu z pojazdu... ja 6razy musiałem do sądy świadkować ile SEKUND go nie widziałem jak zajechał na parking, czy pil po zatrzymaniu czy przed .... Polska to poj***ny kraj

Reisedreth

2021-10-22, 04:14
Okolice mojej starej uczelni.
Szacun za dobrą robotę, z naj***nymi to krótko. Sama kiedyś na słuchawce z policjantami siedziałam i jechałam za nawalonym ch*jozą. Nie raz i nie dwa.
Trzeba wyeliminować pijackie ścierwo z dróg zanim zabierze komuś niewinnemu życie.

Tulkas

2021-10-22, 06:13
no i bardzo k***ie dobrze, może go wyeliminowałeś z ruchu, może nie czas pokaże ale walczyć z tym ścierwem trzeba

Pereze87

2021-10-22, 06:47
No i ch*j .. zawsze jezdze naj***ny .. :-D Drink & Drive lamusy ! :mrgreen:

okotdi napisał/a:

No tak.
Jest jeszcze zajebscie mala nadzieja na tym swiecie, ze bedzie lepiej.
Sam bym tak zrobil.
Ale niestety znieczulica jest zajebiscie wielka.
Bo mnie to nie dotyczy!
Bo nie mam czasu na jezdzenie bez sensu.
Bo...
Bo...
Jak ci ch*ju zone czy corke przejedzie taki ku*as to sie obudzisz, jeden z drugim.
Troche za pozno bedzie
Zajechac droge, puknac w bok. Na takim wypitym nie trudno wymusic. Ty jestes czysty a on musi potem sam bulic za naprawe.
Ale masz kolejne piorko do skrzydelek w niebie
A tak serio. Tak trzeba i ch*j.
Blacha to tylko blacha, a zycie jest kurewsko kruche.



Jak przejadą Ci żone czy corke to przynajmniej w krematorium bedą mieli co por*chac .. troche empatii

:mrgreen:

Barabollo

2021-10-22, 07:33
Już myślałem, że będą komentarze w stylu, konfident, szeryf itympodobnie i się przygotowałem na batalię, a tu pozytywna reakcja, sadole to jednak dobre ludzie :lol:

DerAmg

2021-10-22, 09:16
teretoto napisał/a:

Ty ten rejestrator od producenta chyba jako gratis dostałeś do paczki kondomów. Miałeś wypadek, oglądasz zapis, a tam ch*j, logo producenta na samym środku


To jest znak wodny darmowej wersji programu do edycji, matole.

keisats

2021-10-22, 09:34
A co było dalej?

Hvrittinge_sx

2021-10-22, 09:40
Zaraz pijany, normalny kierowca na warszawskich bkachcach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

McQurwa

2021-10-22, 10:09
Farołrz napisał/a:

Mogłeś to zrobić lepiej.



Zrobił najlepiej jak mógł, wielki szacun.
Szkoda tylko że Najsztuba zaraz zwolnili,bo sądy są w ich rękach

Meliar

2021-10-22, 10:32
keisats napisał/a:

A co było dalej?



Koniec filmu to przyjechanie policji, zatrzymali się przede mną, wysiedli z auta, jeden spacerkiem podszedł do "kumpla prowadzącego auto" drugi do mnie pytając się "co się stało".

Do gościa z drugiego auta przyszedł jeszcze jeden kumpel. Po przesłuchaniu przez policje, dostali mandaty za przeszkadzanie w prowadzeniu śledztwa (Na początku kręcili że go nie znają, potem powiedzieli, że wiedzą kim był podejrzany ale nie wiedzą gdzie jest).
Obydwoje z Ukrainy. Auto należało do jednego z nich.

Policja razem z nimi weszła do 2 bloków, mi kazali zostać w samochodzie, jeżeli by zastali podejrzanego w środku miałem przyjść i zidentyfikować go.

Po około godzinie przyszli policjanci mówiąc, że go nie znalazła. Będą prowadzili śledztwo. Nagrania poszły do wydziału ruchu drogowego. Od policjanta otrzymałem "pochwałę" za inicjatywę obywatelską i odjechałem.

Krakus36 napisał/a:

oj chłopie będziesz się bujać po sądach teraz... bo nie masz nagrania czy pił po wyjściu z pojazdu... ja 6razy musiałem do sądy świadkować ile SEKUND go nie widziałem jak zajechał na parking, czy pil po zatrzymaniu czy przed .... Polska to poj***ny kraj



I z chęcią to zrobię.


Kilka lat temu miałem motocykl zaparkowany w centrum. We wtorek rano wychodząc z mieszkania (za czasów studenta) i chcąc jechać do pracy, motocykl był położony z połamanymi lusterkami, sprzęgłem, kierunkami itd. Patrząc załamany na niego (wiadomo, u studenta krucho z kasą) podszedł do mnie ochroniarz z budynku naprzeciwko:
" Proszę Pana, ktoś wczoraj nagrał cały incydent i zostawił swoje dane kontaktowe. Prosił aby Panu przekazać. W razie czego, mamy też nagranie z kamer ochrony".

Z mojej strony BARDZO DZIĘKUJĘ TEJ OSOBIE.

Cała naprawa około 5k. Na nagraniu, gość "wjechał/zaparkował" autem na moim motocyklu. Po czym uciekł.

Karma wraca, tamta osoba pomogła mi, a ja mam zamiar pomóc komuś innemu (chociażby, eliminując pijaka z dróg).

Pees4 napisał/a:

Bardzo dobrze, pierwsze koty za płoty, następnym razem pamietaj żeby spuścić wpie**ol smieciowi zanim policja przyjedzie



Jak na nagraniu, był z kolegą. Z jednym pijanym pewnie bym sobie poradził, ale nie znam żadnych "sztuk walkI", nie wiem jakie "towarzystwo" pomaga gościowi który pijany jeździ autem i wolę się z takimi nie zadawać.

notak

2021-10-22, 11:24
przyznam, ładna akcja
piwko

szkoda tylko, że ch*ja nie dorwali

De...........ma

2021-10-22, 11:37
To logo programu w którym film został edytowany wiec zamknij mordę i zostaw mu piwo

To logo programu w którym film został edytowany wiec zamknij mordę i zostaw mu piwo

kris1978

2021-10-22, 11:50
Oglądałem jedynie 1,5 minuty. Jest ok. Trzyma się pomiędzy liniami, kierunki wrzuca choć niepotrzebnie, nikogo nie obtarł. Po co się czepiać, bo piwko se wypił? W hameryce to normalka. Jedynie czego mogę się przyczepić, to to, że te drogi są za wąskie i to jest zagrożenie. Ale za to można wsadzić do pierdoła kogoś z rejonu budowy dróg i autostrad. A najlepiej wszystkich. I od razu ich na ciężkie roboty- do budowy dróg :mrgreen: