18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pijane roboty

mateusos • 2016-06-01, 01:06
Prawie jak pijani ludzie :-)

remi1982

2016-06-01, 01:15
Niby roboty, a takie ludzkie. Jak oglądam ten filmik, to tak jakbym oglądał siebie po piątkowej hmm "grze w brydża". Że potem k***a pół godziny kluczem do zamka nie potrafię trafić.

golind

2016-06-01, 02:03
A po mojemu jest w nich testowany mechanizm chodzenia i tu widzimy próby nieudane.

*odlatuje*

samon

2016-06-01, 02:29
Założę się, że gdy tylko zaczną lepiej chodzić to pierwszy upgrade będzie polegał na domontowaniu im karabinów. Więc zamiast się śmiać to proponuję uważnie się przyglądać - żeby było wiadomo (za kilka lat) jak przed takim sp***alać po lesie.

Novotko

2016-06-01, 02:41
zaskakujące jest to, jak technologia "poszła" do przodu, jednak nie jestem za wprowadzaniem w życie akcji z filmu Terminator.

@golind odlatuje się na 9gag, tutaj możesz jedynie sp***alać :)


Ptoon

2016-06-01, 03:59
samon napisał/a:

Założę się, że gdy tylko zaczną lepiej chodzić to pierwszy upgrade będzie polegał na domontowaniu im karabinów. Więc zamiast się śmiać to proponuję uważnie się przyglądać - żeby było wiadomo (za kilka lat) jak przed takim sp***alać po lesie.



"Nogi" jako środek do przemieszczania maszyn, karabinów i komputerów to antropocentryczna fanaberia. Jeżeli w przyszłości coś będzie do nas strzelało lub nas goniło to będą to drony albo jakieś łaziki na kilku podporach albo na gąsienicach. Jeżeli mam puścić wodze wyobraźni, to powiedziałbym, coś małego, max 10cm, latającego, z bronią gazową, biologiczną albo emitujące jakieś fale, które będą unieszkodliwiały człowieka od razu.