18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijane potomstwo matuszki rosiji...

Halman • 2022-10-03, 10:39

w sumie po co tam być trzeźwym..?

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-10-03, 11:06
Za obalenie milicjanta w nagrodę dostanie powołanie i jeszcze zanim wytrzeźwieje, będzie wyzwalał rosjan od niedobrych Ukraińców.

StiepanB

2022-10-04, 00:29
Przynajmniej chleja u SIEBIE i chleją za swoje. Nie musimy się martwić, ze przyjeżdżają do Polski i chleja za pieniądze polskiego podatnika. Nie musimy się martwić, ze jeżdżą po pijaku - bo jeżdżą u siebie i zabijają swoich obywateli. Możemy być tylko wdzięczni, ze nie przyjeżdżają do naszego kraju i nie rujnują NASZEGO kraju... wyobraźcie jakby tak przyjechały miliony kacapow i trzeba by te k***y utrzymywać z naszych podatków? Gdyby w szkołach nauczyciele musieli się uczyć kacapskiego? Gdyby kacapy mieli darmowa opiekę zdrowotna? Gdyby kacapy mieli darmowa komunikację miejska a Polacy musieli płacić? Gdyby kacapskie pomioty miały pierwszeństwo przyjęcia do szkol i przedszkoli? Byloby przej***ne prawda? Ufff dobrze, ze tak się nie dzieje prawda? :D

htp

2022-10-04, 10:31
StiepanB napisał/a:

Przynajmniej chleja u SIEBIE i chleją za swoje. Nie musimy się martwić, ze przyjeżdżają do Polski i chleja za pieniądze polskiego podatnika. Nie musimy się martwić, ze jeżdżą po pijaku - bo jeżdżą u siebie i zabijają swoich obywateli. Możemy być tylko wdzięczni, ze nie przyjeżdżają do naszego kraju i nie rujnują NASZEGO kraju... wyobraźcie jakby tak przyjechały miliony kacapow i trzeba by te k***y utrzymywać z naszych podatków? Gdyby w szkołach nauczyciele musieli się uczyć kacapskiego? Gdyby kacapy mieli darmowa opiekę zdrowotna? Gdyby kacapy mieli darmowa komunikację miejska a Polacy musieli płacić? Gdyby kacapskie pomioty miały pierwszeństwo przyjęcia do szkol i przedszkoli? Byloby przej***ne prawda? Ufff dobrze, ze tak się nie dzieje prawda?Już tak było, a widzę, że podświadomie tęsknisz do tych czasów.