18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijane pizdy w Lublinie niszczą słupki oświetleniowe

WeedLover • 2016-04-05, 13:53
Cytat:

Lubelscy policjanci poszukują kobiet, które zniszczyły słupki oświetleniowe przy ul. Głębokiej. Sprawczynie dewastacji zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.
Policjanci z IV komisariatu poszukują kobiet widocznych na nagraniu, które idąc wzdłuż budynku centrum badawczego UMCS przy ul. Głębokiej 39 w kierunku miasteczka akademickiego, zniszczyły słupki oświetleniowe. Do zdarzenia doszło 18 marca br. około godziny 21. Kilka dni później tj. 23 marca br. jedna z tych kobiet ponownie przewróciła słupki, które do czasu naprawy zostały ustawione.



Kobieta XXI wieku to brzmi dumnie.

Na wszelki wypadek wrzucam na serwer Sadistica.



Źródło informacji

surojak

2016-04-05, 13:56
No może to trafi do was romantycy, że Polki to samo zło i nic więcej. Wiem bo widziałem jak się zachowują za granicą i jaką mają opinie. U nas się chowają ale większość jest właśnie taka.

jbone

2016-04-05, 13:58
j***ł bym z pięści po pyskach i nie patrzałbym że kobieta.obrońcom kobiet ch*j w d***

Aksal

2016-04-05, 13:58
j***ne wieśniary...

Biniu90

2016-04-05, 14:01
Karą powinno być stanie tam każdego wieczoru przez cały miesiąc i świecenie latarkami przechodnią pod nogi!
Może wtedy do tych kubeczków na spermę doszło by do czego służą takie słupki.

gu...........y1

2016-04-05, 14:03
Ja jestem leniwy,po 2 słupkach dałbym sobie spokój.

up
głupie p*zdy umiaru nie znają

qhash

2016-04-05, 14:05
i oto mamy obraz kobiet 21 wieku

ale oczywiście je szanuj, bo to damy. Głupie p*zdy i tyle
Szmata z podłogi ma więcej godności

Siekul

2016-04-05, 14:44
A potem "czemu to miasto wygląda tak jak wygląda?! Czemu rząd nic z tym nie robi?!". Jak widzę taki bezsensowny wandalizm to mnie czysty szlak trafia. Przez to społeczeństwo Polska nigdy nie będzie wyglądać jak kraj europejski... choć do tego coraz bliżej. Wystarczy spojrzeć na warszawę. Sklepikarze oklejają całe witryny oczojebnymi reklamami, naklejają na zabytkowe mury swoje promocje, kierowcy rozjeżdżają trawniki, niszczą chodniki i krzaki. Graficiarze malują po murach starego miasta. No k***a patologia. W katowicach ostatnio rozwalili ozdoby świąteczne... zapłacili 30tyś kary i k***a cisza.

wonszo

2016-04-05, 14:50
"kto rozpoznaje" a zacenzurowane 2 z 3 twarzy... fuck logic

WeedLover

2016-04-05, 14:52
Siekul, Katowice, jak i cała aglomeracja, są okropnie zaniedbane. Niby każdy włodarz stara się jak może (np. w Sosnowcu co roku muszą nowe tuje sadzić do donic na centrum.. bo kradną..), ale co z tego, skoro tyle osób to głupie bydło?

Moby_Dick

2016-04-05, 15:36
A mogły se te słupki wsadzić w cipska siadając na nie, to i przyjemnie by miały i by agresję kuchenną wyładowały.
Nowe pokolenie nowych k***a mamusiek.
Złapać i wpie**olić na roboty społeczne. Niech c**y poukładają parę kilometrów kostki brukowej, parę tys słupków niech wstawią. Się gimbozjebów pokolenie może by nauczyło poszanowania.



sars80

2016-04-05, 15:41
jeśli ludzie mają płacić podatki dla takich pojebów, żeby mogli sobie podewastować, to lepiej znieść podatki, albo utylizować takie ścierwo

Matush5

2016-04-05, 15:44
To są nowoczesne i niezależne kobiety. Rozpie**ol na mieście robić mogą w dupę ładować pozwalają od gimnazjum. A wymagają by je traktować jak księżniczki. Z niektórymi internet potrafi zrobić makabryczne rzeczy... Patologia w ch*j by ktoś pewnie powiedział, a znając życie wszystkie z bogatych rodzin.

iamthelaw

2016-04-05, 16:03
Dlaczego te słupki padają bez użycia siły?

mackrew

2016-04-05, 16:07
I takie p*zdy muszą być poszukiwane, a jak ja otworze sobie piwo na dworze to od razu k***a radiowóz podjeżdża...