18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dżonyłojlker

2019-10-15, 10:41
Velture napisał/a:

Mnie to by z policji wyj***li jakby mi taka baba przyszła i zaczęła składać zawiadomienie o tym, że zjadła po pijaku kurczaka, bo bym nie wytrzymał ze śmiechu.



To tak samo gdy przyszedł na komisariat "facet" zgłosić że go żona bije - funkcjonariusze dosłownie z krzeseł pospadali. Teraz mają nakaz zachowania powagi w takich przypadkach.

:mrgreen:

Wiewór

2019-10-15, 12:02
@up to ch*j. Z rok temu czytałem w gazecie o arabie, który zgłosił, że baba go bije.
Policjanci myśleli, że to jakiś chory prank...

W ogóle co za czasy popie**olone.
Za mojej młodości to było jak mawiają Chińczycy:
-laśka pijana dupa spledana!
Pijaną brało się w miejsce ustronne i było darmowe j***nie cała noc lub do zasłabnięcia żenidła.

wizzPL

2019-10-15, 13:53
zjadła kurczaka - i co ? - źle jej :D ?

dzikirolnik

2019-10-15, 16:21
LuzaQ napisał/a:

No i jak ta historia zakonczyła się dla Ciebie drogi autorze tego posta ?
Nadal kurczaczek be ?



zawsze bede wolal kebsa z baranina ;)

Tr...........ty

2019-10-15, 19:12
Wiewór napisał/a:

Za mojej młodości to było jak mawiają Chińczycy:
-laśka pijana dupa spledana!
Pijaną brało się w miejsce ustronne i było darmowe j***nie cała noc lub do zasłabnięcia żenidła.



U Was na podlasiu pewnie do dzisiaj takie "tradycje" są

M00nSpeLL

2019-10-15, 19:25
Jakby mnie ktoś nakarmił gównem, to też bym to zgłosił.

janlew

2019-10-16, 19:16
Źle zrobili, wieprzowinę trza było dać, większość tych wegan to żydostwo. Nie mogą jeść świń, popijać mlekiem kurczaka itd. Żeby się nikt nie skapował teraz są "waganami". A w szabas i tak czulent wołowy z rodzicami SB-kami opie**olą. Ale największa beka, to warsiawiaki z IQ mopa co "weganizm" naśladują, myśląc że to na prawdę bo w CNN i TVN powiedzieli że to taka światowa moda i będą cool