18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijacka ballada o robieniu loda kolegom

aparacik • 2019-01-14, 11:31
FOCH- fachowe obciąganie ch*ja, wszystkim oprócz chłopaka

sard

2019-01-14, 17:35
I to są prawdziwe problemy życiowe. I gościu prawdę mówi :)

Spar1988

2019-01-14, 18:22
Najlepsze że wasze żony, dziewczyny robią to nagminnie, tylko w ustronnym miejscu, a w domu nie zrobię Ci loda bo to obrzydliwe.

ritu4l

2019-01-14, 18:40
Spar1988 napisał/a:

Najlepsze że wasze żony, dziewczyny robią to nagminnie, tylko w ustronnym miejscu, a w domu nie zrobię Ci loda bo to obrzydliwe.



Współczuję ci doświadczeń :roll:

Jenna25

2019-01-14, 19:23
Ale tysiąca. :D po co on ją zabiera do domu ?!

Daimler1916

2019-01-14, 21:28
pie**ole wychodzi na to ze dzisiejszych czasach łatwiej jest trafić „szóstkę” w totka niż znaleźć dobry materiał na żonę.

edek.bajzel

2019-01-14, 23:42
Przy ance syfa nie załapie, to jest pewne
wie co mówi

lesnababka

2019-01-15, 01:32
To jest k***a piękne :')

waloos

2019-01-15, 01:41
Zajebiste jest to ujadanie w komentarzach, jak to żony i dziewczyny się każdemu puszczają.
Jak się jest przegrywem i nie reprezentuje się niczego, co mogłoby kobietę przyciągnąć to nie ma się co dziwić.

Wystarczy trochę o siebie zadbać, pójść na siłownię, dobrze się uczesać, zainwestować w dobre ubranie, a nie spodnie bojówki 3 rozmiary za luźne i bluza z dresu, bo "rurki i koszule noszo pedały, hehe".
Do tego warto mieć jakieś zainteresowania, a nie tylko chlanie piwa przed TV. A jak się ma zainteresowania to i praca dobra powinna się znaleźć.
Wtedy kobieta zobaczy, że facet coś sobą reprezentuje, że koleżanki mogą zazdrościć, więc będzie się trzymać i z chęcią wskoczy do łóżka. A jak jeszcze facet w łóżku stara się kobiecie zrobić dobrze, a nie tylko spuścić z krzyża, to jest kolejny plus.

Oczywiście zdarzają się k***iszcza, choć obserwuję że jest ich tym więcej, im patologiczniejsze towarzystwo. A jak ktoś spełni wyżej wymienione warunki, to raczej do patoli się nie zaliczy.

mateuszsadoltzr

2019-01-15, 04:06
Dlaczego mnie nagrywałeś bez pozwolenia?

dejmen3

2019-01-15, 15:46
Dobrze, że moja Renia nigdy mnie nie zdradzi :-D

Spar1988

2019-01-15, 20:58
waloos napisał/a:

Zajebiste jest to ujadanie w komentarzach, jak to żony i dziewczyny się każdemu puszczają.

Jak się jest przegrywem i nie reprezentuje się niczego, co mogłoby kobietę przyciągnąć to nie ma się co dziwić.



Wystarczy trochę o siebie zadbać, pójść na siłownię, dobrze się uczesać, zainwestować w dobre ubranie, a nie spodnie bojówki 3 rozmiary za luźne i bluza z dresu, bo "rurki i koszule noszo pedały, hehe".

Do tego warto mieć jakieś zainteresowania, a nie tylko chlanie piwa przed TV. A jak się ma zainteresowania to i praca dobra powinna się znaleźć.

Wtedy kobieta zobaczy, że facet coś sobą reprezentuje, że koleżanki mogą zazdrościć, więc będzie się trzymać i z chęcią wskoczy do łóżka. A jak jeszcze facet w łóżku stara się kobiecie zrobić dobrze, a nie tylko spuścić z krzyża, to jest kolejny plus.



Oczywiście zdarzają się k***iszcza, choć obserwuję że jest ich tym więcej, im patologiczniejsze towarzystwo. A jak ktoś spełni wyżej wymienione warunki, to raczej do patoli się nie zaliczy.



I lajkują takie wypociny ziomeczki w pierwszych związkach i myślący że świat jest kolorowy jak chodzisz na siłke i dobrze się ubierasz czyli jak każdy gej w tych czasach. czy90% . ch*ja wiesz o życiu kiepie. Dupy,żony się puszczają tylko żeby nikt nie widział, zawsze się znajdzie powód bo pogoda nie taka, bo był taki męski, bo nam się nie układa. Tak znam to z doświadczenia, jestem dyszką dla tych dz**ek, nie szanuje ich i mam stukniętych więcej niż ty kiepie,amebo stukniesz przez kolejne 20 swoich żyć , średnio dając Ci 6 lasek na your smutne life. I pociesze Cię jest sporo gości jak ja którzy więdzą że to k***y w 95% . One tylko pie**olą że szukają księcia, uczuciowego itd itp, bajka dla frajerów jak ty. Owszem znajdą Cię w wieku 35 (o ile bedziesz miał kase) powiedza Ci ze miały 2-3 a ty łykniesz, a prawdziwy przebieg to z 10 up. Ale co może mi gość mówić o życiu który Posty: 1230
.
r0773n napisał/a:

Współczuję ci doświadczeń


Akurat nie miałem doświadczeń z twoja, niestety nie dam rady przer*chać wszystkich. Ale kumpel mówił że słabo się r*cha i podobno jej frajer ma strasznie małego i impotent.

Lizodup

2019-01-23, 12:13
Z rybnika jest motocyklistka

i odeszli trzymając sie za reke :)

Wiewór

2019-01-23, 19:40
Zawsze mnie bawi w takich tematach jak w odpowiedziach płaczą nieudacznicy życiowi że im baby rogi robią jak jesteście przegrywam i życiowymi bez wykształcenia i roboty to sobie Znajdujecie takie k***y fleje Co dają dupy na około więc pretensje tylko do siebie.
Ludzie podświadomie zawsze dobierają się do siebie poziomem Jeśli twoja laska jest lachociągiem i jebią ja wszyscy twoi koledzy to znaczy że też jesteś ch*ja warty bo sam ją wybrałeś :mrgreen: