18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piją denaturat w parku legalnie

GranatPL • 2013-10-08, 15:40
Cytat:

Funkcjonariusze w Głuchołazach próbowali ukarać trzech mężczyzn za to, że spożywali denaturat w centrum miasta. Panowie odmówili przyjęcia mandatu, a sąd w Prudniku przyznał im rację.
Jak donosi serwis internetowy Glucholazyonline.com.pl, trójkę mężczyzn pijących w centrum miasta zarejestrował miejski monitoring. Przybyła na miejsce straż miejska próbowała im wręczyć mandat. Panowie odmówili, więc funkcjonariusze skierowali wniosek do sądu.

- Sąd Rejonowy w Prudniku postanowił mężczyzn napiętnować, ale nie ukarać. Jak uzasadnił, Ustawa o wychowaniu w trzeźwości zabrania picia alkoholu spożywczego w miejscu publicznym, ale przypomniał jednocześnie, że denaturat alkoholem spożywczym nie jest - mówi Tomasz Dziedziński, komendant straży miejskiej w Głuchołazach w rozmowie z TVP Opole.



Nowy przebój parków - dynks, borygo i płyn do spryskiwaczy :szczerbaty:

Źródło

nowynick

2013-10-08, 15:52
nosz k***a a mnie wzywają do zapłacenia stówki za browar w parku.

Siwy5

2013-10-08, 16:29
po borygo się nie rzygo :krejzi:

brylant1412

2013-10-08, 20:06
to teraz trzeba będzie wóde do butelek po dinksie przelewać i można będzie pic bez przypału

sono

2013-10-08, 20:17
Jak już musisz przelewać... to nie lepiej chociaż do butelki po spricie? Po oranżadzie? Albo k***a do termosu? :roll:

djpolb

2013-10-08, 20:21
Co Pan tam spożywa?
Ja? Błękit Paryża
Czy Pana trunek zawiera alkohol?
Tak skażony spirytus niespożywczy za który nie możecie wlepiać ludziom mandatów!

Lord_Rzeźnik

2013-10-08, 20:31
Po borygo się nie rzygo. Tak nam zawsze mówiła nauczycielka chemii w liceum :)

Sosnowiec_jest_be

2013-10-08, 20:34
W Katowicach za picie denaturatu jest wycieczka do Sosnowca. Mało kto sie odważy, a jak juz to tylko po to by za darmo zobaczyć tyle zwierząt na rynku.

feranos

2013-10-08, 22:22
Ej to bimber też można?

Rael3251

2013-10-09, 01:37
No to panowie teraz butelka po denaturacie, przelać wódy, kilka kropel barwnika spożywczego i można pić :D

Radysh

2013-10-09, 13:11
"Niebieskie szaleństwo".
Ale określenie Opalkaka* rozwaliło mnie zupełnie.
Zasłyszane w ubiegłym wieku od pewnego budowlańca.

* Od opalania kaczek z resztek piór(?) w domowym uboju.