18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieszy bez odblasków

Blue! • 2020-11-03, 22:17
Piękny dźwięk
:dead:
śmiało przewinąć ponad 50s

dżonyłojlker

2020-11-03, 22:24
Zajebiste :piwo: Nauczą się cwe*e po której stronie się chodzi.

r061071

2020-11-03, 22:26
"StalowyNożyk" Nauczą się cwe*e po której stronie się chodzi.
:mrgreen: A może to twoi krewni byli

dżonyłojlker

2020-11-03, 22:30
r061071 napisał/a:

A może to twoi krewni byli



Nie zesraj się leszczu.
ch*j z pieszymi, niech zdychają.

r061071

2020-11-03, 22:41
StalowyNożyk napisał/a:

Nie zesraj się leszczu.
ch*j z pieszymi, niech zdychają.



za leszcza to możesz za przeproszeniem w swoją cipe zarobić

Rebeliant

2020-11-03, 22:42
Szkoda kierowcy i jego mienia. Całe szczęście, że nie odbił za mocno w lewo, bo by kolejne niewinne osoby ucierpiały.

Szkoda, że tylko jeden debil został wyeliminowany, a nie cały komplet kręgli idący nie tą stroną co trzeba.

BrunerOvned

2020-11-03, 23:27
Frycowe z górnej półki.
Sam kiedyś trzepnąłem gościa. Na szczęście z naprzeciwka nic nie jechało, zdążyłem odbić i oberwał tylko lusterkiem. Poleciał do rowu, pomogłem mu wydostać się z niego i udzieliłem pomocy. Generalnie tylko rozwalił łokieć, kiedy się wj***ł w jakieś krzaki. Niemniej po udzieleniu pomocy miałem wielką ochotę mu pie**olnąć tak, żeby znów wylądował w rowie, bo co mi się dzieciaki wystraszyły, to Ich....
j***ć prądem debili chodzących po zmierzchu w ciemnych szmatach po nieodpowiedniej stronie drogi, bez kamizelek!

Tryper

2020-11-03, 23:28
Przygłup na co k***a liczył?

Dupaapud

2020-11-03, 23:51
r061071 napisał/a:

za leszcza to możesz za przeproszeniem w swoją cipe zarobić



Haha pojechał Ci po rajtuzach pedale i nie umiesz się odgryźč! hahaha leszcza w cipie chodujesz?

Umiem_modować

2020-11-03, 23:53
r061071 napisał/a:

"StalowyNożyk" Nauczą się cwe*e po której stronie się chodzi.
A może to twoi krewni byli



A co? Ty swoją rodzinę zwalniasz z odpowiedzialności za glupotę?

Marianset

2020-11-04, 00:00
Dupaapud napisał/a:

Haha pojechał Ci po rajtuzach pedale i nie umiesz się odgryźč! hahaha leszcza w cipie chodujesz?



ch*jowo żebrzesz o piwo...

Zenonn

2020-11-04, 00:04
To może tak dla przypomnienia, bo coraz wcześniej się ciemno robi. Wyedukujcie bliskich, szczególnie
z pierwszego punktu. Jeśli na drodze nie ma wyznaczonego pobocza, to nie macie prawa popie**alac po czarnej(asfaltowej) części drogi, czyli jezdni.

ART. 11.
1. Pieszy jest obowiązany korzystać z chodnika lub drogi dla pieszych, a w razie ich braku – z pobocza. Jeżeli nie ma pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i ustępowania miejsca nadjeżdżającemu pojazdowi.

2. Pieszy idący po poboczu lub jezdni jest obowiązany iść lewą stroną drogi.

3. Piesi idący jezdnią są obowiązani iść jeden za drugim. Na drodze o małym ruchu, w warunkach dobrej widoczności, dwóch pieszych może iść obok siebie.

OpenStreetMaps

2020-11-04, 00:05
Łażenie po właściwej stronie ma większe znaczenie niż ch*jowy odblask który i tak zostałby przyćmiony przez oślepiające światła auta z naprzeciwka.
Pieszy widząc reflektory nadjeżdżającego auta bez trudu zdoła zrobić krok w bok a taki debil lezący odwrócony placami do jadących pojazdów całkiem zasłużenie ma garaż z dupy za swą głupotę.