18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieski najedzone

~Angel • 2020-09-22, 12:35
to pieski szczęśliwe


justincase999

2020-09-22, 15:53
Przecież nie wygląda jakby te psy urąbały trzeciemu łeb, niby jak? Odrąbał łeb i tam wrzucił.

CzerstWybut

2020-09-22, 16:57
telefon napisał/a:

To nie wina psów tylko wlasciciela który ich tak wychowal.Teraz tylko uśpić psy razem z wlascicielem innego wyjscia nie widzeKolejny co pie**oli te same głupoty, . To czemu ta rasa w niektórych krajach/stanach jest zakazana? Czemu głównie z tą rasą trafiaja filmy tu? Nagonka akurat na tą rase jest ? Debile kiedyś stworzyli to gówno do walk a teraz patole i półmuzgi biorą sobie to a zwykłe zwierzaki i ludzie cierpią.

Gandalf

2020-09-22, 21:04
Żyje...bał się dotknąć ręką :-)

wojf

2020-09-22, 21:10
Daster napisał/a:

Kolejny co pie**oli te same głupoty, . To czemu ta rasa w niektórych krajach/stanach jest zakazana? Czemu głównie z tą rasą trafiaja filmy tu? Nagonka akurat na tą rase jest ? Debile kiedyś stworzyli to gówno do walk a teraz patole i półmuzgi biorą sobie to a zwykłe zwierzaki i ludzie cierpią.Sam sobie odpowiedziałeś. Taki pies nie może trafić w ręce cymbała, który zamiast się nim zajmować łoi dzień w dzień browary i się nim nie interesuje. W wychowaniu zabraknie regularności i konsekwencji i potem taki pies jest tak samo głupi jak wychowawca i nie panuje nad swoją siłą... Przed kupnem takiego knura powinny być obowiązkowe badania psychologiczne czy potencjalny właściciel jest zrównoważony i odpowiedzialny

panar3

2020-09-23, 16:00
RATMlover napisał/a:

Zaj***ć te "pieski" razem z właścicielem. Albo trzymać ich w klatce razem, dopuki pieski znów nie zglodnieją.Piszemy: "dopóki". Reszta się zgadza.

Seavitia

2020-09-23, 17:38
Oj ludzie, łatwowirni jesteście, że hej. Sadola oglądacie a nawet do łepetyn wam nie przyjdzie, że cosik to jest jednak nie tak.

Pies z urwaną głową, niby do połowy zeżarty, nagrywanie w formie takiej, jakby właściciel amstaffów właśnie truchło znalazł. Kompletna bzdura - podstawowa sprawa - zeżarcie czegokolwiek, co zostało upolowane, wiązałoby się z tym, że zjadający byłby równo i dokładnie uj***ny we krwi. A no właśnie - krew. Gdzie jest? Podłoga czysta, psy czyste. BA - nawet zwłoki nie sa zakrwawione, mimo, że wręcz pływać powinny.

Debil znalazł pewnie przy drodze psa, który był pewnie martwy od minimum kilku godzin, pokroil go i nagrywa, że niby to jego psy go rozszarpały - bzdura do kwadratu. BA - przygłup nawet nie wie najwyraźniej, że zjadanie zdobyczy każdy drapieznik zaczyna od tego, do czego najłatwiej się dostać - czyli generalnie od brzucha. Jakakolwiek próba rozpoczęcia od żeber skończyłaby się co najwyżej poharataniem skóry, bo złapać się nijak by nie dało.

Hokus3k

2020-09-23, 18:08
RATMlover napisał/a:

Jeszcze jakby chodziło tu o głód, to dobra k***a, ale tu widać że rozj***ły tego psiaka dla zabawy.
Sk***iała rasa.Nie sk***iala rasa.. Sk***ialy opiekun. Psy same z siebie jak są w normalnych warunkach wychowywane nic nie zrobią, natomiast jak są bite i głodzone to zrobią wszystko by przeżyć. Taka już nasza natura, tak nasza bo ludzie też są gotowi zrobić wszystko by przeżyć.

vect0

2020-09-23, 21:51
Pepperoni napisał/a:

wy glupi jestescie? psy pyski czyste a wy lykacie jak pelikany ze to one go zezarly.... gosc na spacerzy truchlo znalazl ot co.tępy jak ch*j jestes serio

ebk13

2020-09-24, 14:22
ja pie**ole same cioty na tym forum.... pitbulle, amstaffy najlepsze rasy psów
nie dla obsrańców oczywiście

szinigami

2020-09-25, 00:07
Do utylizacji. Razem z właścicielem.