18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieski i pani na werandzie

T3RMINATOR • 2021-01-02, 15:42
Dobrze że z dźwiękiem bo bez niego nie byłoby już tak samo.


plastic

2021-01-02, 17:30
hehe, widac, że ten roześmiany, podskakujący wesolutko, to najwięszka p*zda, kiedy coś się dzieje. tak u psów, jak u ludzi.
psycholog wyjaśnia: manifestacja radości, jak np śmiech, to odruch nerwowy wywyływany przez stres. Taki radosny śmiech to komunikat do otoczenia "jestem uległą p*zdą, nie róbcie mi krzywdy". Oczywiście śmiech śmiechowi nie równy, a ten, który z siebie wydajecie siedząc w pustym pokoju, oglądając sadola, to częściej mieszanka kpiny i pgardy, niż radość, która czujecie np. ćpając ze znajomymi swoje narkotyki.

ruddie

2021-01-02, 18:22
za mało powtórek. jeszcze ze dwie by się przydały

Manii

2021-01-02, 21:46
plastic napisał/a:

hehe, widac, że ten roześmiany, podskakujący wesolutko, to najwięszka p*zda, kiedy coś się dzieje. tak u psów, jak u ludzi.
psycholog wyjaśnia: manifestacja radości, jak np śmiech, to odruch nerwowy wywyływany przez stres. Taki radosny śmiech to komunikat do otoczenia "jestem uległą p*zdą, nie róbcie mi krzywdy". Oczywiście śmiech śmiechowi nie równy, a ten, który z siebie wydajecie siedząc w pustym pokoju, oglądając sadola, to częściej mieszanka kpiny i pgardy, niż radość, która czujecie np. ćpając ze znajomymi swoje narkotyki.



To Ty twierdzisz ze radosne psy maja kompleksy ktore kompensuja badz maskuja na imprezach poprzez wesole zachowania? No jebne k... Nie uwazasz ze do tego potrzebne jest "ego" kolego? Psy go nie maja, pokaz psu lustro to sie w nim nie rozpozna. Nie projektoj swoich mechanizmow prztrwania w spoleczenstwie na psy.

adamos247

2021-01-03, 02:34
Pies zabił suke :-) niohnioh