18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesieł na kradziejów.

oso • 2019-10-29, 13:47
Próba napadu na dom w Gansbaai, Cape Town... Dobra robota dla psów!!!


Wiewór

2019-10-29, 13:52
ch*jowe jakieś te psy nieszkolone. Jeden powinien łapać za mosznę a drugi za gardło.

poligon6

2019-10-29, 13:59
Jednym slowem idiota!

Jeżeli robisz wlam na posesje gdzie sa psy to najpierw trzeba je otruć. Stara dobra kiełbasa faszerowana szkłem, drutem tak zwinietym by po strawieniu w żołądku sie rozwiinął, ewentualnie zyletki czy jakies chemiczne gówno.

Czesto psy sa wytresowane tak ze nie ruszają jedzenia od obcych osób. Wtedy pozostaje jedynie paralizator, gazu nie polecam bo pieski różnie reaguja, jedne uciekaja drugie jakby wstapił w nie demon. A najwiekszą głupota jest nóż, tylko sie ubabrasz po pachy.



panar3

2019-10-29, 14:32
Swoją drogą, nie przyszło by mi nigdy na myśl że taka szarpanina z dwoma kundlami wykończyła murzyna w niecałe 60 sekund. Teraz rozumiem zastosowanie sfory do polowania na dzika czy innego grubego zwierza. :ciasteczkowy:

edek_kotek

2019-10-29, 15:19
Źle zrobił ! zamiast się bronić powinien zaatakować najagresywniejszego psa ;-)

bercisko

2019-10-29, 16:34
Wiewór napisał/a:

ch*jowe jakieś te psy nieszkolone. Jeden powinien łapać za mosznę a drugi za gardło.



No własnie! Zamiast zdzierać z Mokebe zawszone ciuchy powinny poodgryzać złodziejowi palce a potem po kawałku całą dupę.

wu...........py

2019-10-29, 16:52
poligon6 napisał/a:

Jednym slowem idiota!
Jeżeli robisz wlam na posesje gdzie sa psy to najpierw trzeba je otruć. Stara dobra kiełbasa faszerowana szkłem, drutem tak zwinietym by po strawieniu w żołądku sie rozwiinął, ewentualnie zyletki czy jakies chemiczne gówno.
Czesto psy sa wytresowane tak ze nie ruszają jedzenia od obcych osób. Wtedy pozostaje jedynie paralizator, gazu nie polecam bo pieski różnie reaguja, jedne uciekaja drugie jakby wstapił w nie demon. A najwiekszą głupota jest nóż, tylko sie ubabrasz po pachy.



Tak tak, pie**ol pie**ol ja posłucham. a teraz wyk***iaj być r*chanym przez swojego pieska, bo płaczesz jak marik1234

Sajlenthill

2019-10-29, 17:07
poligon6 napisał/a:

Jednym slowem idiota!
Jeżeli robisz wlam na posesje gdzie sa psy to najpierw trzeba je otruć. Stara dobra kiełbasa faszerowana szkłem, drutem tak zwinietym by po strawieniu w żołądku sie rozwiinął, ewentualnie zyletki czy jakies chemiczne gówno.
Czesto psy sa wytresowane tak ze nie ruszają jedzenia od obcych osób. Wtedy pozostaje jedynie paralizator, gazu nie polecam bo pieski różnie reaguja, jedne uciekaja drugie jakby wstapił w nie demon. A najwiekszą głupota jest nóż, tylko sie ubabrasz po pachy.



Stara Cię tak faszeruje? Widać komu w dzieciństwie stary wchodził do wanny.

Tulkas

2019-10-29, 17:10
biedne psy :( mam nadzieję że uda im się pozbyć smaku ,.....

Hill

2019-10-29, 17:20
poligon6 napisał/a:

Jednym slowem idiota!
Jeżeli robisz wlam na posesje gdzie sa psy to najpierw trzeba je otruć. Stara dobra kiełbasa faszerowana szkłem, drutem tak zwinietym by po strawieniu w żołądku sie rozwiinął, ewentualnie zyletki czy jakies chemiczne gówno.
Czesto psy sa wytresowane tak ze nie ruszają jedzenia od obcych osób. Wtedy pozostaje jedynie paralizator, gazu nie polecam bo pieski różnie reaguja, jedne uciekaja drugie jakby wstapił w nie demon. A najwiekszą głupota jest nóż, tylko sie ubabrasz po pachy.



Ostatnio czytałem artykuł, że zlapano osobę, która trula psy jak opisał poligon. W Polsce. Ale nie ze policja złapała. Ten osobnik to modlił się żeby to była psiarnia. A mianowicie był to staropolski zwyczaj, somsiedzka zawieruszjka, dyrdymalek taki uliczny czyli samosąd. Czym się różni samosąd od sądu. Ano śpieszno odpowiadam. Jak policyja łapie takiego Poligona, to kończy się na areszcie. Potem sąd. A potem taki polygon jeden z drugim, unikszywszy kary, pisze historycznie przezabawbne, rubaszne komentarze. A teraz wyobraźmy sobie tego iście odważnego Polygona, bo to nawet yorka musiałby otruć żeby babci fajkę zajebac, takiego zucha Polygona podczas piętnasto minutowego samosądu. Widzę jak białe skarpetki i sandałki z nabuku oblewa mocz Polygona. Jak pięknie mięso tluczone jest na załzawionych plikach Polygona. Jak wola madkę. No i policję na pomoc. Jak pękają mu nadgarstki, które długo nic nie chwyca. Jak jądra Polygona są miażdżone jeśli je ma bo wątpię. Jak nos niczym transformers zmienia swój kształt. A to tylko pierwsza minuta takiego samosądu. Polygon takiegi dnia nauczyłby się jednego. Ze będąc bitym przez rówieśników za bycie zjebem nie należy wyzywać się na zwierzętach.

poligon6

2019-10-29, 17:42
Hill napisał/a:

Ostatnio czytałem artykuł, że zlapano osobę, która trula psy jak opisał poligon. W Polsce. Ale nie ze policja złapała. Ten osobnik to modlił się żeby to była psiarnia. A mianowicie był to staropolski zwyczaj, somsiedzka zawieruszjka, dyrdymalek taki uliczny czyli samosąd. Czym się różni samosąd od sądu. Ano śpieszno odpowiadam. Jak policyja łapie takiego Poligona, to kończy się na areszcie. Potem sąd. A potem taki polygon jeden z drugim, unikszywszy kary, pisze historycznie przezabawbne, rubaszne komentarze. A teraz wyobraźmy sobie tego iście odważnego Polygona, bo to nawet yorka musiałby otruć żeby babci fajkę zajebac, takiego zucha Polygona podczas piętnasto minutowego samosądu. Widzę jak białe skarpetki i sandałki z nabuku oblewa mocz Polygona. Jak pięknie mięso tluczone jest na załzawionych plikach Polygona. Jak wola madkę. No i policję na pomoc. Jak pękają mu nadgarstki, które długo nic nie chwyca. Jak jądra Polygona są miażdżone jeśli je ma bo wątpię. Jak nos niczym transformers zmienia swój kształt. A to tylko pierwsza minuta takiego samosądu. Polygon takiegi dnia nauczyłby się jednego. Ze będąc bitym przez rówieśników za bycie zjebem nie należy wyzywać się na zwierzętach.



Ale masz mokre sny, a powiedz na koniec kierowca autobusu bił brawo, wszyscy wstali i recytowali konstytucje?

Spec122

2019-10-29, 18:36
Musi zapie**alać do poradni dla pokąsanych

PapierowyUmysł

2019-10-30, 08:01
poligon6 napisał/a:

Ale masz mokre sny, a powiedz na koniec kierowca autobusu bił brawo, wszyscy wstali i recytowali konstytucje?



Przecież ty jesteś chorym biednym człowiekiem. Obserwacja twoich gówno postów jedynie to potwierdza, zakładam że jesteś zbyt wielka życiową p*zda by w jakikolwiek sposób się ujawnic

:mrgreen:

poligon6

2019-10-30, 08:44
PapierowyUmysł napisał/a:

Przecież ty jesteś chorym biednym człowiekiem. Obserwacja twoich gówno postów jedynie to potwierdza, zakładam że jesteś zbyt wielka życiową p*zda by w jakikolwiek sposób się ujawnic



Czyli lubisz gówno skoro obserwujesz.

Hill

2019-10-30, 17:27
PapierowyUmysł napisał/a:

Przecież ty jesteś chorym biednym człowiekiem. Obserwacja twoich gówno postów jedynie to potwierdza, zakładam że jesteś zbyt wielka życiową p*zda by w jakikolwiek sposób się ujawnic



Badając seryjne morderstwa, jednym z początkowych narzędzi jest sprawdzenie czy na danym obszarze nie było wcześniej zgłaszanych przypadków znecania się nad zwierzętami w tym że skutkiem śmiertelnym. Postawa polygona sprawiła, że dzisiaj otrzymałem pełne dane polygona także z wcześniejszymi postami i komentarzami. Sprawa rozwojowa. Dziwię się że on jeszcze tu pisze.