18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pieseł rasy ciemniejszej, rydwanem pomyka, telefonem zajęty.

siwybis • 2019-10-29, 17:48
Temat w zasadzie wystarczy.


dennissliwa

2019-10-29, 18:35
Nawet dyby sie nie bawił tel to nic by to nie zmieniło

siwybis

2019-10-29, 18:48
Z największa przyjemnością się z tym zgadzam :)

mygyry

2019-10-29, 19:11
Lubię czarnych gliniarzy, mogą bezproblemowo odstrzeliwać czarnych podejrzanych i nikt nie pierdli o rasizmie, oni chyba ich specjalnie w tym celu zatrudniają.

gerbrfyls

2019-10-29, 19:50
Najbardziej w tym wszystkim nie mogę zrozumieć dlaczego ma kierownicę po prawej stronie. Paradoksalnie ta kierownica uratowała go przed obrażeniami.

Tom9310

2019-10-29, 19:54
dennissliwa napisał/a:

Nawet dyby sie nie bawił tel to nic by to nie zmieniło



Od początku 0:29 można na kamerze już zauważyć auto na trawniku a ten policjant w tym samym czasie zerka jeszcze w telefon. W tym przypadku jest jedna sekunda tej różnicy, ale zakładając że nie patrzył by w telefon i faktycznie zareagowały od razu po zauważeniu tego auta po lewej stronie. To zacząłby wcześniej hamować co pozwoliłoby na zmniejszenie siły uderzenia, lub ominął by samochód zmieniając pas z prawej strony.

No ale ogólnie niech pierwszy rzuci kamieniem ten Kto nigdy nie robię tego podczas jazdy samochodem, i za każdym razem kiedy będę chciał coś napisać na telefonie albo sprawdzić podczas jazdy przypomnę sobie ten filmik. Nieraz jest tak że jedna sekunda może faktycznie mieć znaczenie co do wypadku.

Leci piwko, Mam nadzieję że oprócz mnie oraz innych użytkowników którzy są kierowcami ten filmik będzie pewną przestrogą



:-D

wiskas

2019-10-29, 20:05
Nie no kozak...Wysiadł obolały, ale na koniec okularki musiał wygrzebać żeby se założyć :D

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-10-29, 20:21
Ja mogę zrozumieć rozmawianie przez telefon,ale pisanie esów podczas jazdy,to idioci tak robią tylko.Nie rozumiem ludzi płacących mandaty,za rozmowę przez telefon.Wystarczy kabelek odpowiedni,żeby mieć ala zestaw mówiący,nawet w starych samochodach,a nawet telefon leżący w schowku na niego,bez tego kabelka tryb głośno-mówiący dobrze łapie w normalnym telefonie.Ja podłączam przez wejście aux i puszczam rozmowę na głośniki i tak jest w ch*j wygodniej,bo i tak muza z tel leci na nich,to jak ktoś dzwoni to tylko naciskam zieloną słuchawkę i nie rzucam telefonem jak widzę radiowóz.Nawet jakby nie było mandatu za trzymanie telefonu przy łebie to i tak bym robił tak jak teraz wyżej opisałem.

xiro

2019-10-29, 20:25
gerbrfyls napisał/a:

Najbardziej w tym wszystkim nie mogę zrozumieć dlaczego ma kierownicę po prawej stronie. Paradoksalnie ta kierownica uratowała go przed obrażeniami.



polacy my angola sprzedali bo maly przebieg mial :D

vattghern666

2019-10-29, 23:37
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ja mogę zrozumieć rozmawianie przez telefon,ale pisanie esów podczas jazdy,to idioci tak robią tylko.Nie rozumiem ludzi płacących mandaty,za rozmowę przez telefon.Wystarczy kabelek odpowiedni,żeby mieć ala zestaw mówiący,nawet w starych samochodach,a nawet telefon leżący w schowku na niego,bez tego kabelka tryb głośno-mówiący dobrze łapie w normalnym telefonie.Ja podłączam przez wejście aux i puszczam rozmowę na głośniki i tak jest w ch*j wygodniej,bo i tak muza z tel leci na nich,to jak ktoś dzwoni to tylko naciskam zieloną słuchawkę i nie rzucam telefonem jak widzę radiowóz.Nawet jakby nie było mandatu za trzymanie telefonu przy łebie to i tak bym robił tak jak teraz wyżej opisałem.



Pracując na kurierce nauczyłem się korzystać ze słuchawki BT. Ogarnięty Plantronics za 80zł ma wybieranie głosowe, nie musisz nawet na telefon zerkać. Wszystko robisz za pomocą jednego guziczka na uchu :) Zero szumów, dobry dzwięk, można uchylic szybę, zapalić i dalej komfortowo rozmawiać.