18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek w windzie ...

~McSadol • 2022-01-17, 21:43
.. pomoc chinola bezcenna ..


alojz

2022-01-17, 21:52
co za k***a kretyn

Szejkeru

2022-01-17, 22:04
Dlatego zawsze noszę ze sobą nóż motylkowy w kieszeni...
Oczywiście w razie gdyby pieska wciągnęła winda żeby odciąć smycz :mrgreen:

janlew

2022-01-17, 22:25
alojz napisał/a:

co za k***a kretyn

Dla czego? Jakby u ciebie w windzie kurczak dyndał, to byś się bawił w chicken-rescue? Ja bym miał wyj***ne i se pojechał drugą windą.
* Porównuję z kurczakiem, bo bywa pożyteczny jak i pies w chinach. Można zrobić rosołek. Oczywiście szczekający szczur w polskim bloku, jest szkodnikiem jak każdy inny szczur. Chińczyk jakby zobaczył dyndającego szczura na sznurku, zapewne wcisnąłby jeszcze parę przycisków...

Tobiahus96

2022-01-17, 22:34
janlew napisał/a:

Dla czego? Jakby u ciebie w windzie kurczak dyndał, to byś się bawił w chicken-rescue? Ja bym miał wyj***ne i se pojechał drugą windą.
* Porównuję z kurczakiem, bo bywa pożyteczny jak i pies w chinach. Można zrobić rosołek. Oczywiście szczekający szczur w polskim bloku, jest szkodnikiem jak każdy inny szczur. Chińczyk jakby zobaczył dyndającego szczura na sznurku, zapewne wcisnąłby jeszcze parę przycisków...



Szkoda słów na Ciebie, szkoda szczępić ryja.

NataliaW

2022-01-17, 22:54
alojz napisał/a:

co za k***a kretyn



Po co se brudzic ręce tym scierwem, co łapie wszystkie brudy i zarazki, zjada własną kupy i liże jajca, dupy i szczytny innych psów... Jak takie gówno można trzymać w domu. Moje psy mają hektar posesji i mają funkcję pilnowania jej, za którą mają co żreć. A ktoś kto sobie wmawia, że pies może być przyjacielem człowieka to taki sam debil jak ten pies. Każde zwierzę które się karmi lubi tego kto go karmi. Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?

ruddie

2022-01-17, 22:58
Kto trzyma w bloku psa jest największą k***ą i pospolitą mendą.

LubięFacetów

2022-01-17, 23:09
To jakieś gówno, a nie pies, więc nie ratował.

dżonyłojlker

2022-01-17, 23:23
alojz napisał/a:

co za k***a kretyn



Nie oceniaj go, może miał depresję. Podjął świadomą decyzję, że chce się wyhuśtać i to jego sprawa.

Przema

2022-01-17, 23:32
@ruddie następny pie**olnięty

okotdi

2022-01-17, 23:39
Pomocny chinczyk to jak przyjazny arab albo trzezwy rusek.
Po prostu bajki...

Kaczor_Donald

2022-01-17, 23:41
NataliaW napisał/a:

Po co se brudzic ręce tym scierwem, co łapie wszystkie brudy i zarazki, zjada własną kupy i liże jajca, dupy i szczytny innych psów... Jak takie gówno można trzymać w domu. Moje psy mają hektar posesji i mają funkcję pilnowania jej, za którą mają co żreć. A ktoś kto sobie wmawia, że pies może być przyjacielem człowieka to taki sam debil jak ten pies. Każde zwierzę które się karmi lubi tego kto go karmi. Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?



Co za j***na ameba umysłowa

:lol:

dżonyłojlker

2022-01-17, 23:41
Przema napisał/a:

@ruddie następny pie**olnięty



Przecież dobrze napisał. Ja bym dodał, że tak samo z ludźmi mieszkającymi w tych j***nych kurnikach, ale nie oceniam, każdemu może powinąć się noga.

radek225

2022-01-17, 23:44
Kitajec poleciał po nóż, by odciąć truchło psa i wrzucić je do gara.

dejwid092

2022-01-17, 23:53
NataliaW napisał/a:

Po co se brudzic ręce tym scierwem, co łapie wszystkie brudy i zarazki, zjada własną kupy i liże jajca, dupy i szczytny innych psów... Jak takie gówno można trzymać w domu. Moje psy mają hektar posesji i mają funkcję pilnowania jej, za którą mają co żreć. A ktoś kto sobie wmawia, że pies może być przyjacielem człowieka to taki sam debil jak ten pies. Każde zwierzę które się karmi lubi tego kto go karmi. Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?



Ale ty jesteś upośledzony... Że ktoś takiego debila wychował