18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek w windzie ...

~McSadol • 2022-01-17, 21:43
.. pomoc chinola bezcenna ..


Nufrevi

2022-01-18, 00:08
NataliaW napisał/a:

Po co se brudzic ręce tym scierwem, co łapie wszystkie brudy i zarazki, zjada własną kupy i liże jajca, dupy i szczytny innych psów... Jak takie gówno można trzymać w domu. Moje psy mają hektar posesji i mają funkcję pilnowania jej, za którą mają co żreć. A ktoś kto sobie wmawia, że pies może być przyjacielem człowieka to taki sam debil jak ten pies. Każde zwierzę które się karmi lubi tego kto go karmi. Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?



Mam nadzieje, ze zapomnisz kiedys nakarmic te psy i Cie wpie**ola ;)

mm...........al

2022-01-18, 00:10
haha co za banda jednokomorkowcow, masakra. I sie jeszcze przesciga jeden z drugim ktory głupszy i bradziej prymitywny. Az tak wam w zyciu nie wyszlo?? :-D :-D :-D

jozue

2022-01-18, 00:27
znieruchomiał z podniecenia na taki widok, bo wie że zaraz czeka go pyszne jedzenie, jak na widok psa dla chińczyka przystało

Monu

2022-01-18, 00:55
Do NataliaW
Poprawka ten pies liże tylko swoje jajka a nie połowie osiedla

Aleo

2022-01-18, 02:46
NataliaW napisał/a:

Po co se brudzic ręce tym scierwem, co łapie wszystkie brudy i zarazki, zjada własną kupy i liże jajca, dupy i szczytny innych psów... Jak takie gówno można trzymać w domu. Moje psy mają hektar posesji i mają funkcję pilnowania jej, za którą mają co żreć. A ktoś kto sobie wmawia, że pies może być przyjacielem człowieka to taki sam debil jak ten pies. Każde zwierzę które się karmi lubi tego kto go karmi. Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?



Ty też liżesz jajka i każdy ma to w dupie

ernim1

2022-01-18, 03:38
"Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?"
Z takimi świniami jak ty to też nikt nie chce się kolegować. Świnia czy pies ma więcej empatii niż ty szmato.

Karlos91

2022-01-18, 03:39
Chinol czeka na obiad :-P

Novik

2022-01-18, 05:57
I później prosto do gara

ZlyMike

2022-01-18, 06:07
NataliaW napisał/a:

Po co se brudzic ręce tym scierwem, co łapie wszystkie brudy i zarazki, zjada własną kupy i liże jajca, dupy i szczytny innych psów... Jak takie gówno można trzymać w domu. Moje psy mają hektar posesji i mają funkcję pilnowania jej, za którą mają co żreć. A ktoś kto sobie wmawia, że pies może być przyjacielem człowieka to taki sam debil jak ten pies. Każde zwierzę które się karmi lubi tego kto go karmi. Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?



Twoja matka tez miała takie same podejście i zobacz jaki cymbał wyrósł z ciebie. Wielka mela ci na ryj paskudo.

mauser

2022-01-18, 09:13
oto pies ktòry lata :-) ;-) :-) :-)
i co miał chińczyk zrobić ? chyba na zupę odciać łapę :shock:

Leatherface

2022-01-18, 09:15
Według chińskiej filozofii kulinarnej uważa się, że zwierzę przed konsumpcją winno jak najbardziej cierpieć żeby było smaczniejsze.

janlew

2022-01-18, 09:41
ZlyMike napisał/a:

Twoja matka tez miała takie same podejście i zobacz jaki cymbał wyrósł z ciebie. Wielka mela ci na ryj paskudo.

dejwid092 napisał/a:

Ale ty jesteś upośledzony... Że ktoś takiego debila wychował

Kto ją wychował? No najwidoczniej rodzice, którzy nie są j***nymi zoofilami! Pytanie kto wychował was?
Dziewczyna ma normalne i zdrowe podejście. Pies na podwórku spełnia swoją funkcję, podobnie jak w służbie celnej, policji itd. Pies w bloku to tylko szczekający szczur i szkodnik. Pies w bloku to substytut normalnych relacji i związków, dla kalekich samotnych platonicznych zoofilów.
* Przyjaźnić się z piesełkiem może ma prawo wyłącznie dziecko. Podobnie jak ma prawo przyjaźnić się z plastikową lalką albo patykiem. U dorosłych ludzi to nie jest k***a normalne.

ZlyMike

2022-01-18, 11:34
janlew napisał/a:

Kto ją wychował? No najwidoczniej rodzice, którzy nie są j***nymi zoofilami! Pytanie kto wychował was?
Dziewczyna ma normalne i zdrowe podejście. Pies na podwórku spełnia swoją funkcję, podobnie jak w służbie celnej, policji itd. Pies w bloku to tylko szczekający szczur i szkodnik. Pies w bloku to substytut normalnych relacji i związków, dla kalekich samotnych platonicznych zoofilów.
* Przyjaźnić się z piesełkiem może ma prawo wyłącznie dziecko. Podobnie jak ma prawo przyjaźnić się z plastikową lalką albo patykiem. U dorosłych ludzi to nie jest k***a normalne.



Ale Ty k***a jesteś smutnym człowiekiem. Jakbyś mi przy mnie mojego psa nazwał szczurem i szkodnikiem to byś do domu nie wrócił na własnych nogach. Kto ustalił takie prawo i kim jesteś by nazywać mnie zoofilem. Jeśli dla Ciebie przyjaźń z żywą istotą opiera się tylko na j***niu w dupe to ci współczuję rodziców, którzy musieli cie ostro rypać różnymi przedmiotami. Widać, że chamem jesteś i tyle.

nujorker

2022-01-18, 12:23
Tobiahus96 napisał/a:

Szkoda słów na Ciebie, szkoda szczępić ryja.



Zgadzam się. Ale weź wrzuć/skomentuj temat faszystowsko-nacjonalistyczno-prawiczo-narodowy.... zacznie pluć bigosem z ziemniakami aż niebo pociemnieje...

Pacjent: janlew,
objawy: gloryfikacja nacjonalizmu, brak empatii dla zwierząt,
diagnoza: niedoj***nie umysłowe.

Dziękuję. Do widzenia.

daniel1040

2022-01-18, 18:18



NataliaW napisał/a:

Po co se brudzic ręce tym scierwem, co łapie wszystkie brudy i zarazki, zjada własną kupy i liże jajca, dupy i szczytny innych psów... Jak takie gówno można trzymać w domu. Moje psy mają hektar posesji i mają funkcję pilnowania jej, za którą mają co żreć. A ktoś kto sobie wmawia, że pies może być przyjacielem człowieka to taki sam debil jak ten pies. Każde zwierzę które się karmi lubi tego kto go karmi. Czy kolegujecie się z kurami? Że świniami?



A ty pewnie to masz rodzić dzieci i nie pyskować?
Widać że beton umysłowy albo troll - a niech cie pies zje jak zawału dostaniesz