18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek tak bardzo chciał się tylko przywitać...

Halman • 2020-07-23, 11:18

z innym, małym pieskiem ... czechy.

Mjodek

2020-07-23, 16:29
0:7 - O kurde, pozor ch*j!

mit2

2020-07-23, 16:52
Esccax napisał/a:

Zgadnij czemu ^^
(podpowiedź - Jan Hus)


Raczej brak Bolka, który by zablokował dekomunizację.

U nas dziś rządzą te same mordy, które chlały wódę przy okrągłym stole z komunistycznymi podludźmi.

ProVVe

2020-07-23, 17:50
mit2 napisał/a:

Raczej brak Bolka, który by zablokował dekomunizację.
U nas dziś rządzą te same mordy, które chlały wódę przy okrągłym stole z komunistycznymi podludźmi.



Dokładnie... U nas nadal komuchy okradają ludzi z ich praw... j***ny bolek ratował swoją dupę i kumpli od flachy... A wiatr odnowy wiał przez krótka chwilę...

piotrekt1976

2020-07-23, 18:00
Pralpunkt napisał/a:

Gazówka czy ostra jak obstawiacie?



A co to jest ta " ostra" ? Miales na mysli bron palna? . Moze czas uswiadomoc czesc Sadoli ale po ostatniej nowelizacji ustawy o broni palnej od praktycznie 2 lat kazdy kto posiada pozwolenie na bron palna sportowa ma prawo mosic ja zaladowana przy sobie 24/24 jesli tylko ma taka chec. W kwestii broni palnej sportowej miesci sie wszystko do kalibru 12mm. czyli mozesz sobie chodzic z zaladowanym np glockiem 19 9mm para itd. Co kto lubi. Zero stresu bo wszytko jest legalnie, malo tego , jak przenosisz, bron np. na strzelnice to w mysl zmian w ustawie masz wrecz obowiazek miec ja zaladowana....

DanWPR

2020-07-23, 18:25
Pralpunkt napisał/a:

Gazówka czy ostra jak obstawiacie?



ostra, widać jak przeładowywał.

pankruk

2020-07-23, 23:21
Pralpunkt napisał/a:

Gazówka czy ostra jak obstawiacie?



Gazówka nie robi huku

Dżizas_kurde

2020-07-24, 00:33
Cytat:


ostra, widać jak przeładowywał.


Bron "gazową" też się przeładowywuje - debilu skończony.
Patrz: Bruni GAP 19

Cytat:


Gazówka nie robi huku


pie**olony debilu - gazówka to nie jest ręczny miotacz gazu który przypomina pistolet tylko normalna broń palna
która uzywa amunicji 9mm tylko że z zawartością substancji drażniącej...
Patrz: Bruni GAP 19.



No k***a dwóch ekspertów w jednym miejscu...
A potem sie ludzie dziwią że w Polsce trzeba zdawać egzaminy i badac się u psychiatry żeby dostać pozwolenie na .22LR>...

Jak tu debile mają pojęcie takie że strach im dać k***a widelec bo sobie w oko wbiją.

Karol1987

2020-07-24, 02:04
Raczej nie ostra koło strzelił ,,z dupy" gdyby miał ostrą skierował by broń abo w psa abo ku górze

S.T.U_Cummins

2020-07-24, 04:40
robsonx79 napisał/a:

Może być i ostra, oni tam mają kilkaset tysięcy sztuk broni. No ale tam się obywatela nie traktuje jak idiotę.



Tylko gościu nie wygląda mi na typowego sebe. Bo ci w Polscie najbardziej walczą o broń.

inzGamon

2020-07-24, 07:50
piotrekt1976 napisał/a:

A co to jest ta " ostra" ? Miales na mysli bron palna? . Moze czas uswiadomoc czesc Sadoli ale po ostatniej nowelizacji ustawy o broni palnej od praktycznie 2 lat kazdy kto posiada pozwolenie na bron palna sportowa ma prawo mosic ja zaladowana przy sobie 24/24 jesli tylko ma taka chec. W kwestii broni palnej sportowej miesci sie wszystko do kalibru 12mm. czyli mozesz sobie chodzic z zaladowanym np glockiem 19 9mm para itd. Co kto lubi. Zero stresu bo wszytko jest legalnie, malo tego , jak przenosisz, bron np. na strzelnice to w mysl zmian w ustawie masz wrecz obowiazek miec ja zaladowana....



Matko, co za bzdury... i jeszcze ktoś postawił za to dwa piwa.


:roll:

Super_los

2020-07-25, 14:12
inzGamon napisał/a:

Matko, co za bzdury... i jeszcze ktoś postawił za to dwa piwa.



Moze nie do konca prawda, ale na pewno nie bzdury :)

Bron palna kazdy w PL moze miec tak jak prawo jazdy - zapisac do klubu, badania, egzamin i mozna kupic co sie chce samopowtarzalnego do 12 mm

Do tego jesli ktos chce miec od razu to taki rewolwer lub strzelbe CP moze kupic od reki bez zadnego papieru na allegro lub w sklepie w kazdym wiekszym miescie

inzGamon

2020-07-27, 14:31
Super_los napisał/a:

Moze nie do konca prawda, ale na pewno nie bzdury...



No bzdury kolego, bzdury...
Jakieś pieprzenie o nowelizacji UOBiA, której nie było i rzekomy obowiązek noszenia załadowanej tej, która jest przeznaczona do celów sportowych.
Nowela, która dala nam dostęp do broni była w 2011, a przy okazji dyrektywy niejakiej bIEŃKOWSKIEJ po zamachach we Francji tylko czekać jak się nam do nabytych uprawnień będą dobierać. Niezależnie od opcji politycznej. Temat ciągnie się jak guma od 2017. Dyrektywa wyszła w marcu tegoż roku.

PS: CP na zgłoszenie tez będzie wspomnieniem.

pankruk

2020-07-30, 22:24
Dżizas_kurde napisał/a:

Bron "gazową" też się przeładowywuje - debilu skończony.
Patrz: Bruni GAP 19


pie**olony debilu - gazówka to nie jest ręczny miotacz gazu który przypomina pistolet tylko normalna broń palna
która uzywa amunicji 9mm tylko że z zawartością substancji drażniącej...
Patrz: Bruni GAP 19.
No k***a dwóch ekspertów w jednym miejscu...
A potem sie ludzie dziwią że w Polsce trzeba zdawać egzaminy i badac się u psychiatry żeby dostać pozwolenie na .22LR>...
Jak tu debile mają pojęcie takie że strach im dać k***a widelec bo sobie w oko wbiją.



Widzę, że uraziłem uczucia biednego kucyka nazywając jakieś tam gówno gazówką.
Wybacz moją pomyłkę lub niewiedzę bo w zasadzie przy obecnym systemie prawnym tak szczerze ch*j mnie obchodzi czy miotacz gazu, ognia, gówna czy pistolet to gazówka czy inny szajs. Pogódź się z tym, że nie będziesz miał swobodnego prawa do posiadania broni palnej i idź przeglądać sobie dalej pistoleciki w książeczkach i internecie.

Vorment

2020-08-01, 13:31
Szacun dla typa. A po odstraszeniu psa zamiast jak pseudodźentelmen próbować podnieść poszkodowaną to zabezpieczał teren i patrzył czy nie zaaatakuje jeszcze raz