18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piesek nafaszerowany ołowiem

Jesse.Pinkman • 2022-03-04, 22:54
Właściciel debil powinien zarobić kulkę razem z nim.

WiesławPaleta

2022-03-04, 23:05
Sk***iel ile pestek musiał dostać, żeby przestać się rzucać... Fajnie kwiczał sierściuch j***ny! :lol:

Zasysacz

2022-03-04, 23:18
Piesio więcej nizaszczeka jak mi jest naprawdę wszystko jedno :) kolor nieprzypadkowy :P qrwa jednak zobowiązuje :P

noobol

2022-03-05, 08:15
WiesławPaleta napisał/a:

Sk***iel ile pestek musiał dostać, żeby przestać się rzucać... Fajnie kwiczał sierściuch j***ny!



fajnie twoja stara kwiczy jak ja wale po lbie :)

19_91

2022-03-05, 08:25
Szkoda pieska a właścicielowi i debilom co tu komentują skopać dupska. I przestrzelić na koniec.

mutissj

2022-03-05, 09:16
pies nie wyglądał na groźnego, policjant mózgu zapomniał

Heliar

2022-03-05, 09:31
mutissj napisał/a:

pies nie wyglądał na groźnego, policjant mózgu zapomniał



Życzę ci spotkania z takim pieskiem, tylko nie zapomnij wrzucić później kilku fotek.

Kolo_taki

2022-03-05, 15:00
Ale fajnie pie**olicie, dobrze że go odj***l, nie bez powodu go debil puścił a piesek już dobrze wiedział co miał robić ( widać jak biegnie do gliniarza ). Raczej nie chciał się z nim witać, a Ci którzy tak go żałują mają chyba podobne IQ

Rucham_Ci_Starą

2022-03-05, 18:00
k***a ja rozumiem śmiać się z debilizmu człowieka, ja rozumiem nie żałować życia sk***ysyna bo ja też to lubię jak jakąś gnida wpadnie pod auto czy coś. Ja kocham patrzeć jak zjeb zostaje potrącony czy podpalony bo człowiek z natury to sk***ysyn. Ale żeby zwięrzęcia nie było szkoda? Że dobrze że zdechł czy fajnie piszczał? No k***a to już przesada. Zwierzaki nie są niczemu winne, to istoty które nie potrzebują wojen, fb, TV czy plastikowego gówna. Jprdl jak mam w dupie lgbt, feministki czy inne ścierwo lewicowe to za zwierzętami będę zawsze. A tym którzy lubią patrzeć na konające zwierzęta życzę aby ktoś was zgwałcił, zabił i zakopał na odludziu tak by nawet pies ratownik/tropiący nie mógł was odnaleźć. Są psy szkolone do armii, do ratowania w górach, psy terapeutyczne czy pomagające osobom niepełnosprawnym a wy idioci co takiego dobrego robicie? ch*ja ssacie wraz z waszymi starymi. Pluję na takie coś.

gabriel0

2022-03-05, 22:49
@up

Twoim rozumowaniem ludzie też nie są niczemu winni, bo przecież ktoś ich tego nauczył. Sami nie nauczyli się strzelać, bombardować czy też dopie**alać podatków obywatelowi.

Rucham_Ci_Starą

2022-03-05, 22:59
gabriel0 napisał/a:

@up
Twoim rozumowaniem ludzie też nie są niczemu winni, bo przecież ktoś ich tego nauczył. Sami nie nauczyli się strzelać, bombardować czy też dopie**alać podatków obywatelowi.


Jak pisałem, nigdy zwierzę nie zrobi ci krzywdy bez powodu, człowiek tak. Zwierz zaatakuje gdy jest głodne, gdy broni terytorium lub młodych, czy zwyczajnie poczuje się zagrożone. Człowiek niszczy ekosystemy, poluje na zagrożone gatunki, zatruwa wodę, glebę czy powietrze. Świat skończył się gdy powstał człowiek. Niestety takie są realia ale mam nadzieję że jak już wykończymy się nawzajem to parę gatunków przetrwa i da nową linię życia na planecie. Nic mnie tak nie rusza jak cierpienie zwierzęcia czy dziecka (one też niczemu nie są winne). Pretensje możemy mieć do politycznych szmat które nic dobrego nie robią oprócz siebie samych.

Ralfeusz

2022-03-05, 23:07
@up Poniekąd masz rację, że człowiek niszczy tą planetę i samego siebie. ALE też człowiek nauczył tego psa jak ma reagować na pewne polecenia, sytuacje itd.

kocur

2022-03-06, 07:23
WiesławPaleta napisał/a:

Sk***iel ile pestek musiał dostać, żeby przestać się rzucać... Fajnie kwiczał sierściuch j***ny!



jak twoja stara jak ch*ja w firane wytarłem po rozpie**oleniu jej dupska