18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies zamarzł w budzie, właściciel ma proces.

poligon6 • 2019-02-18, 15:05
Dobiega końca proces właściciela psa, który w lutym ubiegłego roku pozwolił zamarznąć swojemu psu na kilkunastostopniowym mrozie. Czworonóg został znaleziony w budzie, skąd wystawała mu głowa. Właściciel czekał kilka dni na wyciągnięcie ciała psa, bo - jak tłumaczył - czekał, aż zrobi się cieplej.

W listopadzie ubiegłego roku właściciel psa miał stawić się w Sądzie Rejonowym w Jaśle, ale nie pojawił się w wyznaczonym terminie. Zapadła decyzja o odroczeniu rozprawy na 14 lutego i przymusowym doprowadzeniu podejrzanego na salę sądową.

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,24461168,pies-na-lancuchu-zamarzl-lezal-w-budzie-przez-kilka-dni-wlasciciel.html?disableRedirects=true

Ja się pytam co bedzie następne?

- W przypadku upoału trzeba bedzie zapewnić klimatyzacje.
- W trakcie burzy powinien byc piorunochron.

Buda była zbita porzadnie, dwie wartswy, drewno i płyta pilsniowa/sklejka, do tego wyłozona słomą.

Niedługo jak jakies bydle padnie to prokurator bedzie na miejsce przyjeżdzał.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2019-02-19, 10:49 ]

ag...........th

2019-02-20, 18:38
Justynka99 napisał/a:

Rozmowa jak z antyszczepionkowcami Nauka swoje, ale oni są mądrzejsi
To, że pies może zjadać również warzywa nie sprawia automatycznie, że jest roślinożercą. Dieta psa powinna się składać minimum w 50% z mięsa, a dopiero do niego można dodać inne składniki. Ziemniaki i surówka nie dostarczą psu odpowiednich substancji odżywczych. Naucz się czegoś zanim się zabierzesz do dyskusji, bo to, że hodujesz zwierzę a nie potrafisz nawet przeczytać czym się je karmi świadczy albo o głupocie, albo o celowym znęcaniu się.



Najwidoczniej psie przewody pokarmowe wyewoluowały ostatnimi czasy. Mój bokser przeżył 14 lat na ryżu i marchewce z gotowanymi płucami/przełykami/wątróbkami/językami podawanymi w proporcjach 2:1. Niestety zdechło mu się 15 lat temu :cry:

Jednak jestem pewien że to nie psie żołądki się zmieniły, tylko dostęp do informacji, gdzie teraz każdy cymbał z kupionym dyplomem może dryznąć swoimi hodowlanymi mądrościami na blogu jakoby prawdą objawioną, a plebs łyknie to jak pelikan.

URAGE

2019-02-20, 23:27
Justynka99 napisał/a:


To, że pies może zjadać również warzywa nie sprawia automatycznie, że jest roślinożercą.



No tak, dlatego jest WSZYSTKOŻERNY. To ty tutaj wszystko plączesz jak głupia. Termin "mięsożerca względny" dla psa to jak powiedzieć o sobie "palę okazjonalnie", a okazja jest co tydzień ze znajomymi na mieście. No wpie**ala wszystko i tyle, a Tobie ciężko jest to przyznać choć sama piszesz:

Justynka99 napisał/a:


Dieta psa powinna się składać minimum w 50% z mięsa, a dopiero do niego można dodać inne składniki. Ziemniaki i surówka nie dostarczą psu odpowiednich substancji odżywczych.



Nikt nie pisze, że samą surówką i ziemniakami psa karmi! Gdzie ty to widziałaś? Wyjechałaś z tekstem, że pies MUSI mieć najlepszę żarcie, prawie samo mięso, żeby był zdrowy, gdyż to mięsożerca. Takie właśnie głupoty piszesz, a potem się dziwisz na odpowiedź ludzi. Bilansowania diety pomijamy, mówimy tylko, że wcale nie trzeba wypie**alać na psa nie wiadomo ile, na te puszeczki z mięsem, bo równie dobrze jeść może zdrowo tak samo jak człowiek wszystko.

Justynka99 napisał/a:


Naucz się czegoś zanim się zabierzesz do dyskusji, bo to, że hodujesz zwierzę a nie potrafisz nawet przeczytać czym się je karmi świadczy albo o głupocie, albo o celowym znęcaniu się.



Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim przystąpisz do dyskusji, bo z Twoim wybiórczym rozumowaniem to cud, że Twój pies jeszcze żyje. Nie rozumiesz co do Ciebie piszę, wysuwasz błędne wnioski i na końcu osądzasz mnie jako debila, który nie potrafi nakarmić psa, jakby to było zagadnienie z fizyki kwantowej. Nie wiem czy po prostu uważasz się za taką Panią ekspert i Twój pies to najlepsze co w życiu osiągnęłaś, ale z wypowiedzi jasno wynika, że nie poświęciłaś chwili na zrozumienie odpowiedzi na swoje głupie teksty w stylu "Jeżeli dla kogoś wymieniany przez Ciebie wcześniej 1000 zł to 2/3 pensji to właśnie na psa go nie stać." Widocznie za dużo od Ciebie wymagamy. Wracaj już do swojego psa, przynajmniej on Cię tak bardzo kocha za to specjalne żywienie, nie tak jak inne psy swoich biednych właścicieli, tylko tak naprawdę. :roll:

sa...........os

2019-02-20, 23:55
Cytat:

Najwidoczniej psie przewody pokarmowe wyewoluowały ostatnimi czasy. Mój bokser przeżył 14 lat na ryżu i marchewce z gotowanymi płucami/przełykami/wątróbkami/językami podawanymi w proporcjach 2:1. Niestety zdechło mu się 15 lat temu



Niektórzy z tego forum, pewnie postulowaliby za tym, żeby Ci go zabrano i żeby trafił do schroniska (gdzie zostałby uśpiony), boś się nad nim "znęcał". :lol:
Robi się dzisiaj p*zdę z natury, psy zamiast przyjacielem człowieka, stały się wyznacznikiem statusu społecznego, hoduje i rozmnaża się gatunki, którym przy kichnięciu wypie**ala gałki oczne, albo po spadnięciu z progu łamią sobie łapy, a pozostawienie natury samej sobie jest przejawem okrucieństwa i zwyrodnienia, ha ha ha.
No pogódźcie się z tym, w innym wypadku jesteście wsiokami w gumofilcach. :lol:

SpijaczWymiotów

2019-02-22, 03:33
Angel weź nie cwaniakuj z tą wstawką, że ma kase przelać i mu dasz namiary bo dobrze wiemy, że będzie to wtedy twój ostatni post jako modzika tutaj a autorze jak by ktoś cię gnębił to pierwszy podejrzany to modzik angel za rozpowszechnianie danych osobowych/mogących przyczynić się do ustalenia innych użytkowników. Z checia też zobacze ten przelew i okaże sie czy angel też ma jaja, jak bedzie przelew wstaw fote, jak wysyłasz mu dane autora tematu... :mom_please:
P.S nie wyslesz więc nie cwaniakuj :roll:
P.S 2 Będzie śmiesznie jak typ kasę przeleje myśląć, że dasz mu namiary...

poligon6

2019-02-22, 09:50
Zanza napisał/a:

Pohybel sk***ysynu. Są zasady to się ich trzymasz, debili to tu oglądamy z wietnamu czy brazylii, chcesz żyć jak da silva to wypie**alaj, a tutaj trzymaj się zasad i prawa.



Ktoś chyba sobie przez miesiąc odpocznie od pisania postów, widac jacy obrońcy pchlarzy to prymitywy.

~Angel

2019-02-22, 11:16
SpijaczWymiotów napisał/a:

Angel weź nie cwaniakuj z tą wstawką, że ma kase przelać i mu dasz namiary bo dobrze wiemy, że będzie to wtedy twój ostatni post jako modzika tutaj a autorze jak by ktoś cię gnębił to pierwszy podejrzany to modzik angel za rozpowszechnianie danych osobowych/mogących przyczynić się do ustalenia innych użytkowników. Z checia też zobacze ten przelew i okaże sie czy angel też ma jaja, jak bedzie przelew wstaw fote, jak wysyłasz mu dane autora tematu...
P.S nie wyslesz więc nie cwaniakuj
P.S 2 Będzie śmiesznie jak typ kasę przeleje myśląć, że dasz mu namiary...



pie**ol, pie**ol ja posłucham.

Cytat:

Adres IP będzie uznawany za dane osobowe jedynie wówczas, gdy podmiot przetwarzający adres IP ma jednocześnie dostęp do danych łączących adres IP z innymi danymi identyfikującymi osobę
żródło: GIODO.



Samym IP może sobie podetrzeć tyłek jak twoimi wypocinami. Po IP może jedynie dotrzeć do usługodawcy netea a ten bez nakazu/wezwania odpowiednich organów nie udostępni danych swojego klienta.

Chcesz się przekonać czy podam to sam wpłać 2000zł na wskazane koto i zobaczymy kto wyjdzie na pyskatą p*zdeczkę.

SpijaczWymiotów

2019-02-25, 02:12
Angel napisał/a:

Jeżeli okaże się honorowy a nie p*zdą i dokona wpłaty to osobiście umieszczę temat na głównej z taką informacją.


Tak tak wiemy i dasz mu namiary na autora z danymi, proponuję ustawę o ochronię danych osobowych poczytać zanim zaczniesz głupoty znowu pie**olić
:roll:

Ten co miał przelać przelej, obiecuję, że ci to oddam (2 klocki w Norwegii to pikuś jak dla mnie), Warunek, że wyślesz mi wiadomość jak modzik przekazuje ci poufne dane użytkowników. Warunek, ze te dane będą prawdziwe a to wtedy zapytam autora czy się zgadzają.
A nie nie zrobi tego, angel jest cwaniakiem ale nie jest głupi aby to zrobić. chyba... ;-)

~Angel

2019-02-25, 08:34
:roll:
Pies ci zdechł i kolegów szukasz?
Dobrze wiemy że ani TY ani jbone nie wpłacicie tych pieniędzy bo jesteście miękkie faje. Jedynie co to możecie pie**olić w necie dalej takie smuty dla poklasku innych a jak przychodzi do konkretnych propozycji to jeden już nie odpisuje a Ty wielce martwisz się o moje los i chowasz się za plecami innych. Po co masz mu oddawać kasę jak możesz sam ją przelać. Miej jaja "bogaczu" i zrób przelew to się przekonasz o mojej słowności a tak to na razie to nadal możesz pie**olić swoje smuty pod nosem.

Przeczytaj jeszcze raz mój cytat i źródło pochodzenia.

pnaj

2020-11-25, 05:04
Dziś przed jasielskim sądem zapadł wyrok w sprawie przeciwko mieszkańcowi Zarzecza. Jego pies zamarzł przy budzie.

Mężczyzna został skazany na 4 miesiące prac społecznych, ma dwuletni zakaz posiadania psów i musi też wpłacić na rzecz OTOZ Animals 500 zł. Dodatkowo sąd obciążył skazanego kosztami adwokackimi w wysokości 504 zł.

https://nowiny24.pl/pies-zamarzl-przy-budzie-lezal-tak-przez-kilka-dni-wlasciciel-stanal-przed-sadem-w-jasle-i-uslyszal-wyrok/ar/13904368