18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies wyprowadza blondynę na spacer

Pantilion • 2018-10-11, 13:26
Szybciej kretynko lać mi się chcę :krejzi:


jaksiemasz_

2018-10-11, 13:28
Potraktował sukę jak szmatę.

~Velture

2018-10-11, 13:34
Potraktował szmatę jak sukę.

poligon6

2018-10-11, 17:00
Kiedys maiłem takiego porywczego pchlarza, wyprowadziłem go na trase E16, teraz E1, obiegał moze 5 minut za tirami i problem się rozwiązał. Nie dość że po problemie, to jeszcze kupa zabawy.

Essent

2018-10-11, 17:47
Szmatę jak potraktował sukę.

Pantilion

2018-10-11, 18:00
poligon6 napisał/a:

Kiedys maiłem takiego porywczego pchlarza, wyprowadziłem go na trase E16, teraz E1, obiegał moze 5 minut za tirami i problem się rozwiązał. Nie dość że po problemie, to jeszcze kupa zabawy.



Jednak twoje sp***olenie umysłowe nie zna granic :) pie**olić takie gówno możesz do twoich gimbo fanów i oni zapewne ci uwierzą i cię uwielbiają. Szkoda, że tu nie robią jakichś przesiewów na idiotyzm, ale co zrobić... a ja ci powiem jedno...

poligon6

2018-10-11, 18:03
Pantilion napisał/a:

Jednak twoje sp***olenie umysłowe nie zna granic pie**olić takie gówno możesz do twoich gimbo fanów i oni zapewne ci uwierzą i cię uwielbiają. Szkoda, że tu nie robią jakichś przesiewów na idiotyzm, ale co zrobić... a ja ci powiem jedno...



Nie ciskaj sie pryszczu, zabawne są twoje pierdy odnośnie pchalrzy i tym jak sie tym podniecasz. A morze szukasz tu przepisów na babkę piaskową i się k***a pomyliłeś, a mozę nie wiesz jaki to portal? Wiesz co to czarny humor?

saves

2018-10-11, 18:03
Pies miał dłuższą smycz niż ona łańcuch.

Pantilion

2018-10-11, 18:16
poligon6 napisał/a:



Nie ciskaj sie pryszczu, zabawne są twoje pierdy odnośnie pchalrzy i tym jak sie tym podniecasz. A morze szukasz tu przepisów na babkę piaskową i się k***a pomyliłeś, a mozę nie wiesz jaki to portal? Wiesz co to czarny humor?



"Milczenie jest złotem" i to w twoim beznadziejnym przypadku będzie najlepsze ;) czarna to jest jedynie przyszłość przed tobą "kolego" ;)

mlekozklasa

2018-10-11, 19:14
A ch*j... leć na główną :D

_Gentleman_

2018-10-11, 20:07
poligon6 napisał/a:



Nie ciskaj sie pryszczu, zabawne są twoje pierdy odnośnie pchalrzy i tym jak sie tym podniecasz. A morze szukasz tu przepisów na babkę piaskową i się k***a pomyliłeś, a mozę nie wiesz jaki to portal? Wiesz co to czarny humor?




MORZE
Zgaduje ze za drugim razem autokorekta cie poprawiła więc ci za sugeruje abyś może najpierw sięgnął po słownik, a dopiero potem wypisywał głupoty na sadisticu.

poligon6

2018-10-11, 20:15
_Gentleman_ napisał/a:

Zgaduje ze za drugim razem autokorekta cie poprawiła więc ci za sugeruje abyś może najpierw sięgnął po słownik, a dopiero potem wypisywał głupoty na sadisticu.



Gramar nazi juz jadą mi wpie**olić. W ramch pokóty odmuwie trzy zdrowaśki.

ZgadujĘ Że za drugim razem autokorekta ciĘ poprawiła (,)więc ci za sugerujĘ abyś może najpierw sięgnął po słownik, a dopiero potem wypisywał głupoty na sadisticu.

Tak powinien wyglądać poprawny tekst, duzymi literami podkreślone błędy, plus przecinek. Rozumiem że tobie autokorekta zjadła dyftongi. Dyftongi to takie ogonki przy literkach. No ale po ch*j ja się czepiam, no chyba że chodzi o pchlarze.

Milli

2018-10-11, 20:29
@Up Odmówię..
gramar nazi wchodzą już do ciebie na piętro :)

jasypan

2018-10-11, 21:19
Zasugeruję jak już chcesz kogoś poprawiać.

Wiewór

2018-10-12, 12:19
Fajna laska. Mam nadzieję, że jej cipce nic się nie stało. To by była wielka strata.