18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies pseudo obronny

~Velture • 2019-12-06, 10:34
Najważniejsze to mieć psa który obroni was przed każdym zagrożeniem :krejzi:


poligon6

2019-12-06, 10:45
Wiadc, ze to typowy pies do r*chania z "pańcią". Bezuzyteczne bydle.

Pamietam ze jak chowało sie szczeniaki by pilnowały domostwa np przed lisami, bezpańskimi psami i złodziejami i po roku się nie sprawdzały. Np lis wygryzł wszystkie kury w kurniku a wolnobiegajacy pchalrz w tym czasie spał w budzie 2 metry obok kurnika.

Wtedy szło sie z takim kundlem nad rzekę, nad rzeka była kładka, a zaraz obok jaz spietrzajacy wode. Takiego bezuzytecznego pchlarza po prostu wodowano na wiosne jak woda była spietrzona i wiry przy jazie go wciagały. Nawet wora z cegłami nie trzeba było brac.

No bo po co ta kobita trzyma takie duze bezużyteczne bydle jak boi sie maskotki.

~Velture

2019-12-06, 11:05
poligon6 napisał/a:

Pamietam ze jak chowało sie szczeniaki by pilnowały domostwa np przed lisami, bezpańskimi psami i złodziejami


Ja się wychowałem w mieście i nie mieliśmy tam kur, kurników ani lisów więc ten problem nie występował. Do tego duży pies w mieszkaniu sprawdzał się idealnie jako alarm i złodziej nawet nie myślał o włamywaniu. No bezpański pies do mieszkania nie wejdzie więc i ten problem odpada.
Niemniej jednak widzę, że miałeś trudne dzieciństwo.

TRQPL

2019-12-06, 11:25
Każdy by slierdalał przed T-REX'em

wu...........py

2019-12-06, 12:45
~Velturałkę napisał/a:

Ja się wychowałem w mieście i nie mieliśmy tam kur, kurników ani lisów więc ten problem nie występował. Do tego duży pies w mieszkaniu sprawdzał się idealnie jako alarm i złodziej nawet nie myślał o włamywaniu. No bezpański pies do mieszkania nie wejdzie więc i ten problem odpada.
Niemniej jednak widzę, że miałeś trudne dzieciństwo.



on był po prostu za dzieciaka r*chany przez takie psy i trauma zrobiła swoje

kampton

2019-12-06, 12:46
Jest i on, nadworny weterynarz sadictica.

poligon6

2019-12-06, 12:51
kampton napisał/a:

Jest i on, nadworny weterynarz sadictica.



Ja kundli nie leczę. Psa mozna leczyć jak dostanie pcheł, świeżbu, skaleczy się. Ale jak dostanie raka to nie przeprowadza sie operacji tylko usypia. Dziwie sie frajerom którzy potrafia wydac 1700 i wiecej złoty na taka operacje a po roku pchlarz i tak umiera bo sa przerzuty. Za 1700 zł masz nowa konsole PS4 PRO 1TB wraz gra, mozna dziecku kupic.

Krzysztof_M

2019-12-06, 13:00
Wolałbym psa spróbować wyleczyć z raka niż ciebie, takich to usypiać i z ps4 grzebać bo szkoda na pochówek

PierógZmięsem

2019-12-06, 13:43
heh,ucieka bo są filmy xxx w których taki t-rex r*cha wszystko

kampton

2019-12-06, 13:46
@Poligon6 Ty to robisz za darmo i znasz się na robocie jak nikt inny.

poligon6

2019-12-06, 13:58
kampton napisał/a:

@Poligon6 Ty to robisz za darmo i znasz się na robocie jak nikt inny.



Jeszcze tego brakuje bym sie babrał z pchlarzami, po prostu pisze jak było i jest. Czasami tylko jakis z gazu dostanie albo octu jak ujada przy bramie.

hendrix_radek

2019-12-06, 14:16
poligon6 napisał/a:

Jeszcze tego brakuje bym sie babrał z pchlarzami, po prostu pisze jak było i jest. Czasami tylko jakis z gazu dostanie albo octu jak ujada przy bramie.



W zakładzie psychiatrycznym mają internet dla pacjentów? Bez limitów? Fiu fiu :)

poligon6

2019-12-06, 14:22
hendrix_radek napisał/a:


W zakładzie psychiatrycznym mają internet dla pacjentów? Bez limitów? Fiu fiu



Ładnie się wam powodzi. Donoszą wam w wiadrach czy macie z węza? :-) .

boo

2019-12-06, 14:43
Z DA niech spróbuje

zenasek

2019-12-06, 15:03
Ten pies ma wiecej rozumu niż bohaterowie filmikow na tym portalu. Widzi dużo wiekszego przeciwnika z wielkimi zębami to się wycofuje, wie że nie ma szans w konfrontacji z nim. Filmik zabawny ale nabijanie się z głupoty i tchórzostwa psa nie świadczy zbyt pozytywnie o widzach :-P