18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies pseudo obronny

~Velture • 2019-12-06, 10:34
Najważniejsze to mieć psa który obroni was przed każdym zagrożeniem :krejzi:


PapierowyUmysł

2019-12-06, 15:42
Poligon wieśniaku, ciekaw jestem czy jesteś na tyle bojowy, żeby się tu ujawnić. Pokaż nam wszystkim swój paskudny pysk, daj jakiś adres, chciałbym i pewnie nie tylko ja zobaczyć największa sp***oline tego portalu, ale dam sobie rękę uciac, że jesteś j***nym frajerem i zaczniesz się tu wykręcać, oczywiście próbując mnie obrazić w jak zwykle nieudolny sposób. Po prostu pokaż, że nie jesteś życiową p*zda, za jaką wszyscy Cię tu mają :mrgreen: . Liczę, że zachowasz resztki godności, uratujesz honor, obudzisz te dwa mikro kasztany z dołu i zaprezentujesz się szanownemu gronu. A jeśli nie, daruj sobie swoje nędzne próby doj***nia mi i po prostu się powieś. :mrgreen:

poligon6

2019-12-06, 16:00
PapierowyUmysł napisał/a:

Poligon wieśniaku, ciekaw jestem czy jesteś na tyle bojowy, żeby się tu ujawnić.



Spotkajmy sie jutro o 19:00 przy baszcie czarownic w Słupsku frajerze, tylko nie podwiń kity.

sebolcio

2019-12-06, 16:11
Szkoda że na dywan nie nasrał :/

glesner1910

2019-12-06, 16:30
poligon6 napisał/a:

Wiadc, ze to typowy pies do r*chania z "pańcią". Bezuzyteczne bydle.
Pamietam ze jak chowało sie szczeniaki by pilnowały domostwa np przed lisami, bezpańskimi psami i złodziejami i po roku się nie sprawdzały. Np lis wygryzł wszystkie kury w kurniku a wolnobiegajacy pchalrz w tym czasie spał w budzie 2 metry obok kurnika.
Wtedy szło sie z takim kundlem nad rzekę, nad rzeka była kładka, a zaraz obok jaz spietrzajacy wode. Takiego bezuzytecznego pchlarza po prostu wodowano na wiosne jak woda była spietrzona i wiry przy jazie go wciagały. Nawet wora z cegłami nie trzeba było brac.
No bo po co ta kobita trzyma takie duze bezużyteczne bydle jak boi sie maskotki.



Ale Ci współczuję tego biednego życia na jakiejś peryferii. Pamiętam jak moja ś.p Babcia hodowała kury i do kurnika co jakiś czas wpadał właśnie lis. Dziadek wtedy był tak wspaniałomyślny, że załatał wszystkie dziury w kurniku, a drzwi zbił nowe i było po problemie. Jak widać, nie wszyscy na wsiach mają jakikolwiek mózg pod kopułą. Serdecznie mi szkoda Ciebie i Twoich autystycznych ubytków, ale kiedyś znajdą lek, wierzę w to.

Tak swoją drogą to nieźle Ci musiał jakiś ciapek nabroić. Pewnie nie chodzi tylko o kury, których nie potrafiłeś zabezpieczyć, ale w to wszystko wchodziły zapewne jaja..twoje..pogryzione :)

DoubleBorger

2019-12-06, 16:51
Trochę jakby śmiać się kiedy jakiś imigrant biega z ładunkiem wybuchowym. Ile pies ma na 4 łapach? 60cm? On tym dinozaurem ma spokojnie 2 metry. Teraz porównajcie sobie, gdyby wszedł wam ktoś na wasz teren 8metrowy, byłoby trochę jak w tym śmiesznym fame mma co ten karzeł chciał walki z tym patyczakiem 2x wyższym.

bloodwar

2019-12-06, 18:05
Pies to pies, wyczuł chłopaka właścicielki już jak wchodził po schodach do bloku (psy czują nawet na 50 metrów, zwłaszcza od zawietrznej gdy otwiera się np. drzwi na dole klatki to przeciąg niesie zapach i już po kilku sekundach pies wie kto jest na dole a psy potrafią zapamiętać kilka tysięcy charakterystycznych zapachów i zapamiętują ludzi jako "zapach" a nie jako wygląd) ale ten był przebrany dziwnie to nie wiedział jak zareagować.

EksplozjaSmaku

2019-12-06, 19:16
qaz123edc napisał/a:

I co tam zgnębiona p*zdo? Znów tobą pomiatają?



Pomiataja? On jednym komentarzem budzi krwisty bol dupy, wystawia osoby, z ktorych mozna sie posmiac ;-)

Tratarara

2019-12-06, 19:22
qaz123edc napisał/a:

I co tam zgnębiona p*zdo? Znów tobą pomiatają?



Chyba się chłopcze wczoraj urodziłeś jak myślisz, że go to coś rusza. Typ ewidentnie troluje, żeby powk***iać takie p*zdy jak wy i całkiem dobrze mu to idzie. Pamiętaj, że to co ludzie piszą w internecie nie zawsze jest prawdą.




chico35

2019-12-06, 20:58
Velturałkę napisał/a:

Ja się wychowałem w mieście i nie mieliśmy tam kur, kurników ani lisów więc ten problem nie występował. Do tego duży pies w mieszkaniu sprawdzał się idealnie jako alarm i złodziej nawet nie myślał o włamywaniu. No bezpański pies do mieszkania nie wejdzie więc i ten problem odpada.
Niemniej jednak widzę, że miałeś trudne dzieciństwo.



w jakim ? Po tójmiejskich osiedlach biegają kuny, lisy, dziki a nawet sarny - może dla ciebie to nie jest duże miasto ale do małego bym go nie zaliczał

bodzio667

2019-12-06, 21:07
Dobrze, że się nie zesrał. Albo - szkoda. ;)

piotrekt1976

2019-12-07, 21:35
Proponuje sprobowac odwalic taki numer z szkolonym do obrony owczarkiem niemieckim , albo jeszcze lepiej z szkolonym do obrony rottweilerem to od razu bedzie material na prawdziwego Sadisitca...

Xs...........33

2019-12-08, 02:29
A tu jak zwykle poligon powoduje ból dupy u ludzi <3

Lolekmko11

2019-12-08, 09:40
A jebac tego poligona xd

krasnal_hałabała

2019-12-08, 20:58
poligon6 napisał/a:

Wiadc, ze to typowy pies do r*chania z "pańcią". Bezuzyteczne bydle.
Pamietam ze jak chowało sie szczeniaki by pilnowały domostwa np przed lisami, bezpańskimi psami i złodziejami i po roku się nie sprawdzały. Np lis wygryzł wszystkie kury w kurniku a wolnobiegajacy pchalrz w tym czasie spał w budzie 2 metry obok kurnika.
Wtedy szło sie z takim kundlem nad rzekę, nad rzeka była kładka, a zaraz obok jaz spietrzajacy wode. Takiego bezuzytecznego pchlarza po prostu wodowano na wiosne jak woda była spietrzona i wiry przy jazie go wciagały. Nawet wora z cegłami nie trzeba było brac.
No bo po co ta kobita trzyma takie duze bezużyteczne bydle jak boi sie maskotki.



Oho, widzę że poligon znowu leków nie wziął.