18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies pilnujący.

~Beny • 2019-03-17, 23:19
No skarb po prostu


PieronJasnySzlag

2019-03-18, 19:40
Beny napisał/a:

No skarb po prostu


Nooo. Obiad ugotuje, wypierze ciuchy, zrobi loda i jeszcze kur przypilnuje.

_arci

2019-03-18, 19:46
MikeDuck napisał/a:

Nie jest reguła ze kot bedzie lepszy, sam mam 2 psy( kundle ) chodzi o wychowanie tych ze zwierząt. Obaj łapia myszy szczury lisa takze sie nie boja.
Wczesniejszy pies jak wszedł do nory lisa to wrocił po trzech dniach. Nie sa to duze psy jak sie mozna domyslec., wiec Ci powiem ze h*ja wiesz . pozdrawiam chłopak ze wsi.
jak by zobaczył jak ktos tak robi psu to bym wurwał mu ta łopate i bym mu tak samo przypie**olił



Sam się ch*ja znasz. Jakie wychowanie psa? Do czego? Do odruchów terytorialnych? Do polowania?

Perskoss

2019-03-18, 21:48
McQurwa napisał/a:

te niewdzięczne pieski



nigdy nie wiem, czy ten filmik jest z Polski czy jakiejś Rumunii

chumak

2019-03-18, 23:41
Miałem psa agresywnego a teraz mam owczarka wychowanego na głaskaniu i nie wiem jaki jest lepszy - nigdy nie było u mnie złodzieja i nigdy nie było potrzeby obrony podwórka. Za to znacznie spokojniej idzie się na spacer z psem, który łasi się do każdego niż z takim co zagryza okoliczne kundle jeśli tylko biegają bez nadzoru gdzieś w pobliżu.

Ch...........KI

2019-03-19, 22:04
Jeden ch*j jaka rasa psa i jakie wychowanie czy tresura. Ważne żeby smalec wyszedł z niego dobry!

jebacgowno

2019-03-22, 07:48
MikeDuck napisał/a:

jak by zobaczył jak ktos tak robi psu to bym wurwał mu ta łopate i bym mu tak samo przypie**olił


Zesrałbyś się co najwyżej i dobrze o tym wiesz.