18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies na pasach

Niszczyciel • 2018-03-29, 20:16
Czyżby mądrzejszy od większości pieszych?


krzyks_04.0

2018-03-29, 21:20
Czy to jest Bilcza przed Kielcami? Kojarzę podobną trasę i skrzyżowanie, na którym zatrzymałem się przed pasami i ktoś mi w tył wjechał. Dawno to było. Krajobraz jakiś podobny, ale jakby zabudowania się rozrosły.

Essent

2018-03-29, 21:21
Bardzo mądry piesek.Przygarnąłbym :kawa:

C0...........BO

2018-03-29, 21:27
no wzruszyłem się... inne zwierzęta (np. we Francji, USA, Arabskie kraje, Afryka itd.) to biegają po ulicach

Niszczyciel

2018-03-29, 22:06
Viartus napisał/a:

Czy to jest Bilcza przed Kielcami? Kojarzę podobną trasę i skrzyżowanie, na którym zatrzymałem się przed pasami i ktoś mi w tył wjechał. Dawno to było. Krajobraz jakiś podobny, ale jakby zabudowania się rozrosły.



Tak, Bilcza k. Kielc :p

krzyks_04.0

2018-03-29, 22:22
Niszczyciel napisał/a:



Tak, Bilcza k. Kielc :p



To dobrze pamiętam, bo jadąc tam późnym wieczorem stawałem do sklepu widocznego po lewej. Pomijam to co napisałem wcześniej. Sklep mi tak nie zapadł w pamięci jak stłuczka. :lol:

Piotru70

2018-03-29, 22:23
Niszczyciel napisał/a:

Czyżby mądrzejszy od większości pieszych



Jak ich policzyłeś ze wyszła ci większość?

Sorfalnar

2018-03-29, 23:12
@up
Nawet i w większości. Zależy od miasta. Pojeździj sobie choćby po Krakowie, tam na niektórych ulicach cała jezdnia jest jednym wielkim przejściem dla pieszych, nie wspominając o uliczkach między kamienicami. Ludzie wskakują mi pod koła z taką częstotliwością, że kiedyś zapewne nie zdążę z hamulcem i uda mi się zasilić harda nowym materiałem (mam dobrą kamerkę, będzie przedni). Wybieganie zza zaparkowanych aut, zza autobusu... Naprawdę częściej widuję przebieganie perfidnie przez drogę niż przez pasy. Najgorsze są matki z dzieciakami i ludzie starsi, którzy czują się bezkarni. W małych mieścinach podobnie.
Poza tym... Jak tu się nie burzyć, skoro przez takiego pajaca to TY potem możesz ponieść konsekwencje?

Tafariel

2018-03-30, 01:12
Viartus napisał/a:



To dobrze pamiętam, bo jadąc tam późnym wieczorem stawałem do sklepu widocznego po lewej. Pomijam to co napisałem wcześniej. Sklep mi tak nie zapadł w pamięci jak stłuczka. :lol:



Ma własny sklep, a zajeżdża do cudzego. Wstyd! :amused:

Jorgen88

2018-03-30, 04:15
Viartus napisał/a:

Czy to jest Bilcza przed Kielcami? Kojarzę podobną trasę i skrzyżowanie, na którym zatrzymałem się przed pasami i ktoś mi w tył wjechał. Dawno to było. Krajobraz jakiś podobny, ale jakby zabudowania się rozrosły.


powiedz mi w końcu czyim dublem jesteś bo się dalej wacham

8michal7

2018-03-30, 05:19
Biedny pieseł niema smartfona, temu przeżył.

Piotru70

2018-03-30, 09:40
Sorfalnar napisał/a:

@up
Nawet i w większości. Zależy od miasta. Pojeździj sobie choćby po Krakowie, tam na niektórych ulicach cała jezdnia jest jednym wielkim przejściem dla pieszych, nie wspominając o uliczkach między kamienicami. Ludzie wskakują mi pod koła z taką częstotliwością, że kiedyś zapewne nie zdążę z hamulcem i uda mi się zasilić harda nowym materiałem (mam dobrą kamerkę, będzie przedni). Wybieganie zza zaparkowanych aut, zza autobusu... Naprawdę częściej widuję przebieganie perfidnie przez drogę niż przez pasy. Najgorsze są matki z dzieciakami i ludzie starsi, którzy czują się bezkarni. W małych mieścinach podobnie.
Poza tym... Jak tu się nie burzyć, skoro przez takiego pajaca to TY potem możesz ponieść konsekwencje?



No to jest różnica w zdaniu "na niektórych ulicach" a w zdaniu "ze większość pieszych" W Krakowie jest ponad 750tyś mieszkańców z których ponad połowy pewnie nie widziałeś na oczy ale wiesz ze większość jest popie**olona? No k***a... ludzie... trzymajcie bo "zabije". :amused:

goldroger1234

2018-03-30, 10:23
k***a patrze jak ludzie gina i nawet brewka mi nie pyknie a tutaj jakos sie wzruszam

Doggers

2018-03-30, 12:45
U mnie w mieście potracenia tylko na pasach