18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pies jebnął psa niezatrzymując się i zostawił pamiątkę..

Halman • 2019-10-01, 15:56

a może to sp***olony właściciel nie upilnował psa bo piesek musi się wyhasać??

doleję oliwy do ognia i bitwę czas zacząć

P.S. nie moja blacha i nie mój pies.... :kawa:

illuminati220

2019-10-01, 23:26
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



Jeżeli już tak się znasz na prawie to tylko chce zaznaczyć że psu powinno się zakładać kaganiec tylko gdy mamy do czynienia z rasą agresywną ;) Ale co ja tam wiem

EksplozjaSmaku

2019-10-01, 23:32
Piekne zdjecie, czas zmienic tapete.

8765tj

2019-10-01, 23:46
Różne rzeczy się zdarzają. Jak widzę ruch z boku, zawsze wykonuję awaryjne. Równie dobrze może mi wyskoczyć 400 kilo łosia, pies czy dzieciak :roll:

ritu4l

2019-10-02, 00:12
illuminati220 napisał/a:

Jeżeli już tak się znasz na prawie to tylko chce zaznaczyć że psu powinno się zakładać kaganiec tylko gdy mamy do czynienia z rasą agresywną Ale co ja tam wiem



Pies albo ma mieć smycz, albo kaganiec. Rasa agresywana musi mieć obydwa, w niektórych powiatach pies zawsze musi być na smyczy, więc różnie to bywa w zależności od regionu.

cezi2626

2019-10-02, 08:29
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



no własnie - ukarać komendanta , czemu jego pieski jeżdżą sobie gdzie chcą

Krak

2019-10-02, 11:11
~Beny napisał/a:

I
Chyba, że pan policjant miał powód, żeby uciekać.


A dlaczego uciekać? Może ważna sprawa była lub interwencja.
Jakby pies wj***ł się pod motocyklistę a ten rozj***ł na śmierć to o psie inaczej by pisano.



poligon6

2019-10-02, 12:37
W ostatnie wakacje skasowałem kilka takich piesków. Pierwszego przypadkowo. Ot wpie**olił się i uszkodził zderzak, potem juz poszło z górki, skoro zderzak uszkodzony to zrobiłem mały karmagedon i 6 takich pchlarzy wyladowało pod kołami.

Okolice Kielecczyzny, tam ludzie sa naprawde poj***ni i pełno tego lata po drogach, całe watahy niewyrosnietych kundli, takich w sam raz pod koło.

TB303

2019-10-02, 15:23
r0773n napisał/a:

Ja wycieram we włosy twojej starej, ch*ja oczywiście bo o tym mowa prawda?


Tylko na tyle cię stać, c*pko? Pojazd po matce... jakie to dojrzałe. Tak to się z kolegami przestaliśmy wyzywać już od 10 roku życia. Ale widzę, że niektórzy mentalnie zatrzymali się gdzieś na poziomie 6 klasy podstawówki.

CadZZil

2019-10-02, 22:43
Powinni to zgłosić na policję ;)

Klopsu88

2019-10-02, 22:59
banerr napisał/a:

No i ch*j z kundlem. Właściciel powinien zapłacić za uszkodzenie radiowozu plus mandat.



ch*j z Tobą a od psa się odpie**ol...

KorvinYchuy

2019-10-03, 09:25
McQurwa napisał/a:

wolałbym żeby to ten drugi pies leżał przy tych blachach



Niestety kolego kodeks wykroczeń art. 77
§ 1. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.

in...........ei

2019-10-04, 08:17
mygyry napisał/a:

Haha rozpie**alają mnie takie internetowe ból dupce, które prostego dowcipu jak j***nie nie umieją załapać, idźcie się postykać ku*asami.



O rany... Co za patola :D :D :D

Dżizas_kurde

2019-10-05, 00:09
Co k***a pies robił na drodze ? Bo wątpię żeby radiowóz zapie**alał po prywatnej posesji albo po chodniku.

illuminati220

2019-10-11, 00:52
r0773n napisał/a:

Pies albo ma mieć smycz, albo kaganiec. Rasa agresywana musi mieć obydwa, w niektórych powiatach pies zawsze musi być na smyczy, więc różnie to bywa w zależności od regionu.



Każdy pies musi być na smyczy. ALE rasy agresywne - smycz i KAGANIEC. Nie ma albo smycz albo kaganiec i prawo nie jest dzielone powiatami czy innymi regionami. Prawo zawsze jest takie same w całym kraju.