18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pies jebnął psa niezatrzymując się i zostawił pamiątkę..

Halman • 2019-10-01, 15:56

a może to sp***olony właściciel nie upilnował psa bo piesek musi się wyhasać??

doleję oliwy do ognia i bitwę czas zacząć

P.S. nie moja blacha i nie mój pies.... :kawa:

Kosmodysk

2019-10-01, 18:27
impressa88 napisał/a:

Ja wycieram w rękaw



A ja o firankę ....

ZapieMax

2019-10-01, 18:28
Do wszystkich geniuszy jak już się wypowiadacie to zapoznajcie się z sytuacją, to nie policjant jechał tylko pracownik cywilny, i robił jazdę testową radiowozem

banerr

2019-10-01, 18:42
No i ch*j z kundlem. Właściciel powinien zapłacić za uszkodzenie radiowozu plus mandat.

Belweder

2019-10-01, 18:43
McQurwa napisał/a:

Art. 35. Odpowiedzialność karna za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem



Pies wypie**ala się na jezdnię i co człowiek ma wjechać w rów/znak/krawężnik i rozwalić auto ? A właściciel burka przyjdzie i powie: "Oj burek, ty łobuziaku, tu jesteś. Dobrze, że go Pan przypilnował. Tu Pan ma 20 zł, za znalezienie mojego psa". Nie ma sensu zwalniać przed takimi zwierzętami ponieważ reakcja człowieka może spowodować jeszcze większe zagrożenie w ruchu. Nie upilnowałeś psa i zapie**ala po nie Twoim terenie - a więc to Twoja wina, że pies teraz leży rozj***ny w trawie. Właściciele takim biegających przybłęd powinni być jeszcze sądownie ścigani za uszkodzenia samochodów, które spowodowały te burki. To samo się tyczy kotów, bo te k***y to już biegają gdzie chcą i jak chcą.

pinio74

2019-10-01, 18:54
Jedyne co mi przychodzi na myśl


PersivalusPerwersalus

2019-10-01, 19:13
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



Kaganiec? Serio? kaganiec to by się tobie przydał na internet.

co do zaistniałej sytuacji to szkoda że pies miał właściciela debila, a temat to ogólnie jakiś z dupy jakieś ch*jowe zdjęcie monitoringu tam nie mają?

ritu4l

2019-10-01, 19:21
TB303 napisał/a:

Martwy pies... Sadisticowe cioty już szykują chusteczki



Ja wycieram we włosy twojej starej, ch*ja oczywiście bo o tym mowa prawda?

in...........ei

2019-10-01, 19:58
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



Polecam się zapoznać z Ustawą o ochronie praw zwierząt i z Kodeksem Wykroczeń. Wtedy wróć tu i napisz jeszcze raz o kagańcu. Nieznajomość prawa to nie grzech, gorzej się wypowiadać nie mając wiedzy. Wracając do właściciela psa - tak - wk***iają mnie ludzie, którzy mają wyj***ne w swoje zwierzaki. Po to mamy tak skonstruowany rozum, aby być zdolnym przewidzieć pewne sytuacje. Na przykład takie, że w psa biegnącego swobodnie może przyj***ć jakiś samochód i wcale nie musi to być wina kierowcy. Ja pie**ole.

hiqq

2019-10-01, 20:48
A ja myślę że on se leży i ma wyj***ne

Br...........r1

2019-10-01, 21:17
dlatego zawsze przykręcam tablice rej. na zajebiste długie nierdzewne wkręty do blachy

Ch...........KI

2019-10-01, 21:40
Na smalec dopóki ciepły

mygyry

2019-10-01, 21:57
PersivalusPerwersalus napisał/a:

Kaganiec? Serio? kaganiec to by się tobie przydał na internet.
co do zaistniałej sytuacji to szkoda że pies miał właściciela debila, a temat to ogólnie jakiś z dupy jakieś ch*jowe zdjęcie monitoringu tam nie mają?





intei napisał/a:

Polecam się zapoznać z Ustawą o ochronie praw zwierząt i z Kodeksem Wykroczeń. Wtedy wróć tu i napisz jeszcze raz o kagańcu. Nieznajomość prawa to nie grzech, gorzej się wypowiadać nie mając wiedzy. Wracając do właściciela psa - tak - wk***iają mnie ludzie, którzy mają wyj***ne w swoje zwierzaki. Po to mamy tak skonstruowany rozum, aby być zdolnym przewidzieć pewne sytuacje. Na przykład takie, że w psa biegnącego swobodnie może przyj***ć jakiś samochód i wcale nie musi to być wina kierowcy. Ja pie**ole.



Haha rozpie**alają mnie takie internetowe ból dupce, które prostego dowcipu jak j***nie nie umieją załapać, idźcie się postykać ku*asami.

bbkacprzyk

2019-10-01, 23:09
McQurwa napisał/a:

wolałbym żeby to ten drugi pies leżał przy tych blachach



Adwokat buhaha a jak ci zj***ny kundel wybiegnie na zderzak to h*j wielki zrobisz, aaa zapomnialem ze rower nie ma zderzaka

Gruszek83

2019-10-01, 23:18
Zdarzenie miało miejsce w Łodzi a dokładniej ulica Rzgowska niedaleko CZMP dla debili którzy nie wiedzą to Centrum Zdrowia Matki Polki