18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies głupszy od kota...

Halman • 2021-03-05, 07:21

głupszy i bardziej strachliwy... :-D

HejterSadola

2021-03-05, 07:34
To właściciel jest głupi nie pies, zadziałał instynktownie a że Pan domu to zbieracz badziewia. Więcej niech napie**oli na ten smieciostół.

Znawca_Cipek

2021-03-05, 07:38
Po umeblowaniu od razu widac, ze homo. Pies wiedzial, po co on tego kija niesie. Nie dziwota, ze sp***olil.

DzidaZawodnik

2021-03-05, 11:49
sp***ala przed tym jak podludzie w sklepie naglę zauważający, że nie mam maseczki. Ten sam poziom irracjonalnej paniki.

JebacToGowno

2021-03-05, 13:18
DzidaZawodnik napisał/a:

sp***ala przed tym jak podludzie w sklepie naglę zauważający, że nie mam maseczki. Ten sam poziom irracjonalnej paniki.



O jaki ty jesteś wyzwolony. O k***a jak włączyłeś myślenie! O ja pie**olę! ŁOHOHOHOHOHO!
A nie czekaj. Jesteś zwykłym pie**olonym jełopem i atencjuszem. Już ch*j że nie nosisz maseczki. A zaraź się, zachoriuj i zdechnij. Twoja sprawa. Ale to że pie**olisz o tym po interentach bo za mało uwagi ci jełopie poświęcają "w sklepie"? O stary. Jesteś jak ci zj***ni lewacy, murzyni i feministki, którzy muszą sobie wymyślać opresje bo bez tego nie mają po co żyć.
UMRZYJ k***O!

castagir

2021-03-05, 16:44
JebacToGowno napisał/a:

O jaki ty jesteś wyzwolony. O k***a jak włączyłeś myślenie! O ja pie**olę! ŁOHOHOHOHOHO!
A nie czekaj. Jesteś zwykłym pie**olonym jełopem i atencjuszem. Już ch*j że nie nosisz maseczki. A zaraź się, zachoriuj i zdechnij. Twoja sprawa. Ale to że pie**olisz o tym po interentach bo za mało uwagi ci jełopie poświęcają "w sklepie"? O stary. Jesteś jak ci zj***ni lewacy, murzyni i feministki, którzy muszą sobie wymyślać opresje bo bez tego nie mają po co żyć.
UMRZYJ k***O!



Właśnie o tym pisał wcześniej kolega. Zachowujesz się dokładnie jak ci panikarze.

dante199494

2021-03-05, 19:14
Może pies po doświadczeniach, kiedyś przygarnąłem takiego kundelka którego ktoś wyrzucił u mnie na wsi z samochodu, na sam widok podniesionej ręki się kulił. Jak brałem patyk do ręki to sp***alał, mimo że mu nigdy krzywdy nie zrobiłem.

Izlex

2021-03-05, 20:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pies w domu... dobrze h*jowi.



Chłopie, psy to normalna sprawa ale ze Ciebie trzymali w domu to mnie dziwi. Oraz ch*j Ci w dupe.

mazga50

2021-03-05, 20:06
Bobicker napisał/a:

To właściciel jest głupi nie pies, zadziałał instynktownie a że Pan domu to zbieracz badziewia. Więcej niech napie**oli na ten smieciostół.



Pies wystraszył się zsuwającej się miotły czy co on tam oparł o kanapę.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-05, 20:11
Izlex napisał/a:

h*j Ci w dupe.



"Myślisz", że zabłysnąłeś?? Pewnie masz FAS??

polakwrocek

2021-03-06, 00:52
DzidaZawodnik napisał/a:

sp***ala przed tym jak podludzie w sklepie naglę zauważający, że nie mam maseczki. Ten sam poziom irracjonalnej paniki.



Zapomniałeś dopisać:
***** *** , oraz że szczepionki zabiajom
a także że iluminaci chcą nami rządzić bo to złe gady z kosmousu są

Dranosh

2021-03-06, 02:53
Kiedyś potęga, męstwo, honor, opanowanie. Dzisiaj strach, histeria, zniewiescialosc,nietolerancja glutenu. Psow się to tez tyczy

JebacToGowno

2021-03-06, 12:22
castagir napisał/a:

Właśnie o tym pisał wcześniej kolega. Zachowujesz się dokładnie jak ci panikarze.



Nie zrozumiałeś nawet pół słowa z tego co napisałem. ch*j. Nie chce mi się.