18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies chroni swojego przyjaciela, gdy nadjeżdża pociąg

Salieri16000 • 2019-01-24, 01:40
Maszynista pociągu powiadomił Towarzystwo Opieki Zwierząt, że ranny pies leży na torze kolejowym. Kiedy przybyli pracownicy Towarzystwa, na miejscu zdarzenia zaobserwowali dramatyczną sytuację, gdzie nad rannym psem czuwał jego przyjaciel i strzegł go za każdym razem, gdy nadjeżdżał pociąg. W końcu oba psy zostały uratowane i znalazły nowy, bezpieczny dom:



Tak, wiem- mało sadystyczne, bo nikt nie ginie, nie ma krwi, jednak urzekła mnie solidarność tych zwierząt. Kocham chałczyńskie!

janlew

2019-01-24, 09:54
Zwierzęta są bardzo solidarne. Rusz jednego, a wybiegnie cala banda i zacznie skakać ci po głowie.

dennissliwa

2019-01-24, 10:50
Jak by to był kot to rzucałby kamieniami i posypywał rany solą :)

xxwolverinexx

2019-01-24, 10:54
Oczy mi się spociły... A teraz wracam do flaków i krwi

kamilja

2019-01-24, 11:03
A do opieki społecznej zwróci się głodny człowiek, i mają go w dupie. Każą mu sp***alać (no, nie powiedzą tak dosłownie-ale dadzą wyraźnie do zrozumienia). No to jak dziwić się ludziom, którzy pragną wkroczenia tu jakiejś obcej armii, która może tylko przynieść ocalenie.

wójt

2019-01-24, 11:13
Solidarny jak adamowiczowa s owsikiem albo kod z adamiczowa

Miles87

2019-01-24, 11:52
Kolejny, niezaprzeczalny dowód na to że psy są mądrzejsze od zwolenników pisu

zielonydarian

2019-01-24, 12:10
co rano o 7 jeden taki sk***ysyn mnie budzi .....mam nadzieje że w końcu zdechnie.

Salieri16000

2019-01-24, 12:55
zielonydarian napisał/a:

co rano o 7 jeden taki sk***ysyn mnie budzi .....mam nadzieje że w końcu zdechnie.




Napisz do PKP ,żeby nie triąbił jak mija Twój dom :amused:

Sponsorka

2019-01-24, 14:43
A kto to k***a kręcił, że dwa pociągi zdążyły przejechać nad tymi psami?

ritu4l

2019-01-24, 17:31
Sponsorka napisał/a:

A kto to k***a kręcił, że dwa pociągi zdążyły przejechać nad tymi psami?



Też mnie to zastanawia, to był raczej jeden pociąg dwa razy pokazany, ale jednak jakiś pojeb to kręcił zamiast ściągnąć psa z torowiska.


wójt napisał/a:

Solidarny jak adamowiczowa s owsikiem albo kod z adamiczowa



weź k***a wyjdź stąd.

St...........on

2019-01-24, 19:37
kamilja napisał/a:

A do opieki społecznej zwróci się głodny człowiek, i mają go w dupie. Każą mu sp***alać (no, nie powiedzą tak dosłownie-ale dadzą wyraźnie do zrozumienia). No to jak dziwić się ludziom, którzy pragną wkroczenia tu jakiejś obcej armii, która może tylko przynieść ocalenie.



Co ty k***a pie**olisz? Jak domniemam beneficjentka 500+ i matka 4+. Za robotę się k***a weź!

Miles87 napisał/a:

Kolejny, niezaprzeczalny dowód na to że psy są mądrzejsze od zwolenników pisu


Zaiste, jak również od wyborców PO.

DonVictorioVittutis

2019-01-24, 20:08
Piękny materiał.
Gdyby nie gość, który filmował w życiu nie zobaczylibyśmy tego wzruszającego materiału.
Gdyby k***a zamiast nagrywać wziąłby te psiaki z torów to na 100 procent nie zobaczylibyśmy tego materiału.
A na serio.
Pięknie kadrowane tylko mógłby mieć lepszy sprzęt- ewentualnie ustawić lepszą rozdzielczość.

Mors_Nigra

2019-01-25, 23:42
Panowie wyżej zapomnieli chyba, ze zwierzęta potrafią też zagryzać swoich własnych członków stada, z różnych pobudek, czasem tylko po ty by się popastwić. Jesteście obrazem współczesnego sp***olenia w społeczeństwie.