18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pierwszy raz na nartach.

T3RMINATOR • 2020-02-11, 15:07
Coś tu chyba nie pasuje. :D


Juzwa

2020-02-11, 15:11
No co, przyszedł i zaraz będzie wracał.

~Velture

2020-02-11, 15:31
Jeżdżę na nartach od dzieciaka i nawet mi nigdy nie przeszło przez myśl aby chociażby spróbować tak zrobić...
Nie chce mi się iść i sprawdzać czy jest to wykonalne ale typ na filmiku jest albo największym kretynem w okolicy albo po prostu sobie robi jaja.
Stawiam na trolla jednak bo przy zakupie nart na miejscu k***a pod buta ci robią wiązania i ustawiają do twojej wagi. Przy wypożyczeniu od razu pokazują co i jak więc nie ma żadnej możliwości aby przypadkiem takie coś odj***ł. Do tego dochodzi ogromna siła jakiej potrzeba aby zatrzasnąć i gość bez cudzej pomocy nie będzie w stanie dać takiego nacisku przodem stopy aby się zamknęło.


mesjans

2020-02-11, 16:42
Po prostu gość jest w tym na tyle dobry że będzie zjeżdżał tyłem.

Empa666

2020-02-11, 17:07
Moze chciał tylem zjeżdżać? Z drugiej mega ch*jowy sprzet te narty skoro idzie je zle założyć...

radek225

2020-02-11, 17:25
Jeździłem na nartach, ale przy jakimś pro wymiataczu jestem niemal początkujący, choć na nartach sobie już krzywdy nie zrobię. Zakładając pierwszy raz narty na nogi 5 lat temu nawet mi się nie przyśniło czegoś takiego odj***ć. Wystarczy nawet Głupiego i Głupszego obejrzeć (jest tam scena jeżdżenia na nartach), czy
któregoś z Bondów, by wiedzieć, którą stroną narty nałożyć. Prędzej gacie z tyłu naprzód założysz, niż narty.

Dokaka

2020-02-11, 18:48
No to jest 21 wiek.Znieczulica i wyj***nie.

Zamiast podejść i wytłumaczyć człowiekowi ze jest debilem nagra i na jewtub.
A ten dalej bedzie debilem :-/

blacov

2020-02-11, 18:53
Dokaka napisał/a:

No to jest 21 wiek.Znieczulica i wyj***nie.
Zamiast podejść i wytłumaczyć człowiekowi ze jest debilem nagra i na jewtub.
A ten dalej bedzie debilem



A moze po nagraniu materialu ktos poprostu zwrocil uwage klientowi, ze moze sie zdziwic jak tylko zacznie zjezdzac.

radek225

2020-02-11, 19:26
Dokaka napisał/a:

No to jest 21 wiek.Znieczulica i wyj***nie.
Zamiast podejść i wytłumaczyć człowiekowi ze jest debilem nagra i na jewtub.
A ten dalej bedzie debilem



Może jeszcze wejdź za kimś do kibla / tojka, w markecie / na koncercie, potrzymaj ch*ja, podetrzyj dupę, rączki umyj? Od tyłu nie widać, chłopak ma na oko 10-15 lat. To nie 5 letni szczyl, że faktycznie miał prawo założyć narty na odwrót. Życia za kogoś nie przeżyjesz.

szybkimaciej

2020-02-11, 20:09
Dokaka napisał/a:

No to jest 21 wiek.Znieczulica i wyj***nie.
Zamiast podejść i wytłumaczyć człowiekowi ze jest debilem nagra i na jewtub.
A ten dalej bedzie debilem



Mnie też to wk***ia. Niechcący wdepniesz w gówno to prędzej zobaczysz to na youtube niż ktoś Ci powie...

lasio666

2020-02-11, 20:19
gdzie to k***a jest, w sosnowcu że stoki przy blokach mają?

Dokaka

2020-02-11, 20:53
radek225 napisał/a:

Może jeszcze wejdź za kimś do kibla / tojka, w markecie / na koncercie, potrzymaj ch*ja, podetrzyj dupę, rączki umyj? Od tyłu nie widać, chłopak ma na oko 10-15 lat. To nie 5 letni szczyl, że faktycznie miał prawo założyć narty na odwrót. Życia za kogoś nie przeżyjesz.



Nie pluj sie kmiocie
Zwykla zyczliwosc wystarczy.
Ale widocznie masz starchych bydlo i wychowali kolejne bydlo co pojecia zyczliwosc nie zna.
NIE ROZMNAZAJ SIE!

radek225

2020-02-11, 22:11
Dokaka napisał/a:

Nie pluj sie kmiocie
Zwykla zyczliwosc wystarczy.
Ale widocznie masz starchych bydlo i wychowali kolejne bydlo co pojecia zyczliwosc nie zna.
NIE ROZMNAZAJ SIE!



Życzliwość nie polega na tym, że wysrasz się za kogoś, pójdziesz za kogoś do szkoły, pracy, i podasz komuś gotowe rozwiązania na tacy. Osoby takie, jak Ty idą w świat i hodują pokolenie debili, niemot życiowych, co to nawet koła w samochodzie nie umieją zmienić, tylko dzwonią po assistance. Zjedzie na tak założonych nartach, wypie**oli się, pół stoku będzie trzęsło się ze śmiechu, łepek nauczy się zakładać prawidłowo narty, i stanie się bohaterem anegdotek właściciela tego stoku na co najmniej 3 sezony. Mylisz pojęcie życzliwości ze służalczością, podobnie jak 17 latek, który pierwszy raz zamoczył i spuścił z krzyża, myśli, że się zakochał.

ODPUŚĆ, WYJMIJ KIJA Z DUPY, WRZUĆ NA LUZ, ROZMNAŻAJ SIĘ!

kusti

2020-02-11, 22:29
Specjalnie tak założył bo zaraz będzie wracał :]

SPIERDOLIX

2020-02-12, 09:59
Bo on pierwszy raz na nartach tyłem będzie zjeżdżał , kto jeszcze tak potrafi? No nikt