18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy i ostatni błąd w życiu

Apolityczny • 2021-04-11, 21:33
Nie ma to jak wbiec prosto w paszczę zaciskającą się z siłą 500 kg :idzwch*j:


~DMT

2021-04-12, 08:35
Bosheszczye napisał/a:

ta teraz nagle ironia frajerze wez sie nie spinaj


Następny...


grudzin7

2021-04-12, 09:21
Siły nie mierzy się kilogramach :badyl:

TRQPL

2021-04-12, 11:00
Cezar87 napisał/a:

Nie martw sie ciulalki nie wezma bo toto szczeka i agresywne jest do obcych zwierzat. WIem bo mam takiego obronce ostatnio sztachete chcial wygryzc aby sie do amstafa dostac bo siotra przyjechala po sasiedzku Taka hiena by sp***zielala przed nim pewnie bo by nie wiedziala co to jest, male szybkie i do tego szczeka



Tak i był tam taki Paweł, i jechałeś na rowerze, i go spotkałeś, i potem jeszcze pojechałeś do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałeś.

TomaszKLN1

2021-04-12, 13:27
triball napisał/a:

Piesek? Hieny należą do kotokształtnych i mają więcej wspólnego z mruczkiem-dachowcem niż z psem.





triball napisał/a:

Piesek? Hieny należą do kotokształtnych i mają więcej wspólnego z mruczkiem-dachowcem niż z psem.



Poczytaj za nim coś tak głupio skomentujesz. Hiena to psowate.
Sprawdź.

Tetrix

2021-04-12, 14:21
Hiena to kot.
:ekspert:

warka

2021-04-12, 14:51
Gdyby natura sprawiła ,ze antylopa ma rogi do przodu, a nie do tyłu skierowane , filmik mial by zupełnie inne zakończenie

Ko...........ah

2021-04-12, 18:05
Ta hiena wygląda jak ktoś z pisu!!!! JEBAĆ ich w pisde

triball

2021-04-12, 22:43
TomaszKLN1 napisał/a:

Poczytaj za nim coś tak głupio skomentujesz. Hiena to psowate.
Sprawdź.



Zanim podpięli ci internet, tylko rodzice wiedzieli, żeś idiota bez matury. Jakieś źródło, które podaje że hieny to psowate? Czy tak ci się po prostu wydaje, bo mają 4 łapy, ogon i murzyni czasem trzymają je na łańcuchu?