18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy dzień szkoły.

T3RMINATOR • 2020-09-01, 19:58
Bo bezpieczeństwo to podstawa, niewiadomo ile różnego cholerstwa uczniowie zawloką do szkoły.


0_rafiks_0

2020-09-01, 22:05
Cham napisał/a:

Nie zesraj się dzbanie.



Widzisz...a propos. Twoja stara chciała się tylko wysrać. Przy okazji ty wypadłeś.

n3grom napisał/a:

To podaj mi adresy tych ludzi co zobaczyles rejestracje albo powiedz gdzie szukac danych osobowych po rejestracji.



Cyt. "Jest to bowiem informacja, za pośrednictwem której możliwe jest zidentyfikowanie — w sposób pośredni — osoby fizycznej, będącej właścicielem pojazdu” -Prezes UODO.

Janusz_k

2020-09-01, 22:30
0_rafiks_0 napisał/a:

Cyt. "Jest to bowiem informacja, za pośrednictwem której możliwe jest zidentyfikowanie — w sposób pośredni — osoby fizycznej, będącej właścicielem pojazdu” -Prezes UODO.



Pewnie że jest, ale dla Policji a nie zwykłego obywatela.

parolpl

2020-09-02, 00:53
@0_rafiks_0
Pojedyncza dana osobowa nie jest chroniona. Chroniona jest sytuacja, gdy dane osobowe występujące razem pozwalają na bezbłędne zidentyfikowanie osoby.

A, zapewne prezesowi chodziło o to, że tablice rejestracyjne mogą być jednym ze źródeł danych, co nie stanowi samoistnie powodu ich ochrony.

MindBodyLightSound

2020-09-02, 11:42
0_rafiks_0 napisał/a:

Cyt. "Jest to bowiem informacja, za pośrednictwem której możliwe jest zidentyfikowanie — w sposób pośredni — osoby fizycznej, będącej właścicielem pojazdu” -Prezes UODO.



To ja zaraz idę odkręcić tablicę, żeby na mnie kredytu ktoś nie wziął. Bo skoro na zdjęciu tablicy nie można pokazać, to w rzeczywistości też nie.

kulawiec

2020-09-02, 14:47
Generalnie koleś się ubrał tak dla hecy, a tutaj zaraz teorie jaki to on poj***ny.

Noct

2020-09-02, 15:12
0_rafiks_0 napisał/a:

cyt. „ Numery rejestracyjne pojazdów silnikowych to dane osobowe, takie same jak numer PESEL czy adres e-mail i podlegają RODO”



1. rodo dotyczy firm, a nie osób prywatnych
2. blaszki to dane SAMOCHODU, rodo chroni dane OSÓB
3. samochód nie posiada danych osobowych, bo nie jest osobą
4. adres email nie musi być daną osobową - jest nią tylko w przypadku zawierania np imienia i nazwiska np. karolwojtyka@buziaczek.pl, ale juz nie w przypadku safdsfsdsdfsdfd@gmail.com

Juzwa

2020-09-02, 16:40
blokern napisał/a:

ciekawe tez jest to co nas czeka w najblizszych 5 - 10 latac



Poszukaj co się działo po wojnach światowych. To nas czeka.

lysyjr napisał/a:

pie**olisz



Ostatnio twoją matkę i siostrę. ch*jowe są, ale kto wybrzydza...

Tryper

2020-09-02, 16:48
Juzwa napisał/a:

Poszukaj co się działo po wojnach światowych. To nas czeka.
Ostatnio twoją matkę i siostrę. ch*jowe są, ale kto wybrzydza...



Ktoś kto obraża czyjąś matkę jak ty, czy to coś rafiks, czy jakoś tak, świadczy o byciu nieudaną skrobanką.

0_rafiks_0

2020-09-02, 17:45
Cham napisał/a:

Ktoś kto obraża czyjąś matkę jak ty, czy to coś rafiks, czy jakoś tak, świadczy o byciu nieudaną skrobanką.



Juz sie k***a nie tlumacz efekcie uboczny spontanicznego spotkania kozy i niepelnosprawnego capa :D

"Stary jebaka" - wszystkie kury na twoj widok sp***alaja kiedy pojawiasz sie "na wiosce" :D

RogiPierogi

2020-09-02, 18:41
Smartghetto napisał/a:

Taki idiota np. nigdy nie skorzysta z basenu publicznego czy chociazby poidełka miejskiego - do tego to prowadzi stopniowa alienacja co doprowadza do krótszego życia nas z osobna itp .itd.
Najnowsze badania WHO pokazują, że osoby bez objawów - NIE ZARAŻAJĄ.



Gość na zdjęciu na pewno robi sobie żarty, jaja, ciśnie bekę, kręci pranka, nie wiem jak inaczej Ci to opisać. No k***a, to nie jest na poważnie, barani łbie. Czaisz?

Juzwa

2020-09-02, 19:13
Cham napisał/a:

Ktoś kto obraża czyjąś matkę jak ty, czy to coś rafiks, czy jakoś tak, świadczy o byciu nieudaną skrobanką.



Napisz to jeszcze raz, tylko tak, żeby można było zrozumieć o co ci chodzi. Miałeś nieudaną skrobankę? Zygota cię w ch*ja ugryzła?

Hrabia Drapula

2020-09-02, 20:42
0_rafiks_0 napisał/a:

cyt. „ Numery rejestracyjne pojazdów silnikowych to dane osobowe, takie same jak numer PESEL czy adres e-mail i podlegają RODO”



zobacz sobie jak są pokazywane relacje na żywo w TV , albo nawet i nagrane czy zasłaniają tablice i sobie odpowiedz na pytanie

co do kolesia (?) zrobił to na 99.9% dla jaj, pewnie po godzinie mu się zapociły i ubranko poszło na śmietnik

Tuco

2020-09-03, 03:16
0_rafiks_0 napisał/a:

cyt. „ Numery rejestracyjne pojazdów silnikowych to dane osobowe, takie same jak numer PESEL czy adres e-mail i podlegają RODO”



pie**olisz... Dyletant j***ny.

0_rafiks_0

2020-09-03, 08:14
Tuco napisał/a:

pie**olisz... Dyletant j***ny.



Ty chyba z inteligencja nie masz nic wspólnego?

To jest cytat. Masz pojęcie co to oznacza? Jeśli nie to zapytaj kolegę, przed tym jak cie zapnie w dupe.

Dezeus

2020-09-03, 21:18
0_rafiks_0 napisał/a:



89083111248 to mój pesel, mówi Ci on coś?