18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pierwsze miejsce

BongMan • 2015-06-13, 18:53
Sasha Grey, Jenna Jameson i Eva Angelina zgodnie stwierdziły, że jeśli chodzi o dawanie dupy, to pierwsze miejsce należy się niejakiemu Robertowi L. z Polski.

gonzu96

2015-06-13, 19:53
Ale o ch*j chodzi?

BongMan

2015-06-13, 20:08
Hahaha k***a nie wierzę :D Wrzuciłem to po pierwszej połowie, a drugiej nie oglądałem.

HO...........OR

2015-06-13, 20:54
Krab z tobą, krab cię j***ł, krab na drogę, krab ci w dupę, wykrabdalaj.

MateuszMmz

2015-06-13, 20:59
BongMan dałeś dupy lepiej niż te wszystkie "panie" razem wzięte. Na drugi raz oglądaj mecz do końca :P

KlinikaAborcyjna

2015-06-13, 21:04
MateuszMmz napisał/a:

BongMan dałeś dupy lepiej niż te wszystkie "panie" razem wzięte. Na drugi raz oglądaj mecz do końca :P


i na zdrowie

hipnoticmind

2015-06-14, 09:16
Frajer szuka poklasku podważając najsilniejsze ogniwo naszej drużyny. Nie wiem, czy widziałeś miejsce w grupie i czy zdajesz sobie sprawę, że reprezentacja od dziesięcioleci nie była tak silna jak teraz. Powiedz za co tak bardzo nienawidzisz Polski , że wzbudzasz hejt wśród sadoli do człowieka któremu do pięt nigdy nie dorośniesz? Podziwiam Lewandowskiego za charakter. Łoimy dupska jak leci i każdemu takiemu cwe*owi jak Ty murzyńska pała w gardło!

BongMan

2015-06-14, 12:28
MateuszMmz napisał/a:

BongMan dałeś dupy lepiej niż te wszystkie "panie" razem wzięte. Na drugi raz oglądaj mecz do końca :P


No k***a, to prawda :D

@up
Po pierwsze, to cwe*a sobie w rodzinie poszukaj. Po drugie, spuszczasz się nad "Lewym", bo strzelił 3 bramki drużynie kilkukrotnie słabszej od nas? Polska reprezentacja najlepsza od dziesięcioleci? k***a nie rozśmieszaj mnie. Zapomniałeś już jak te patałachy zajęły ostatnie miejsce w najsłabszej grupie, bez żadnego wygranego meczu, na turnieju organizowanym u siebie? Trudno o większą kompromitację. A Lewansteina i jego dwójki równie zeszwabionych kolegów nie szanuję za to, że u swoich niemieckich panów potrafią grać i gromią taki np. Real Madryt, a w reprezentacji mają wyj***ne na grę, z trudem pokonują San Marino tracąc przy tym bramkę (to była chyba pierwsza od x lat bramka jaką SM strzeliło) i remisują z Mołdawią. A teraz Gruzję pokonali i już mają rzeszę fanów-sezonowców takich jak ty, którzy jak tylko zaczną przegrywać, będą mówili to samo co ja mówię cały czas.