18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza zasada związków

loveandpeace • 2015-12-31, 01:31
Pierwsza zasada związków: Najpierw przywyknijcie do pierdzenia przy sobie, dopiero później zacznijcie uprawiać seks.

Bankracy

2015-12-31, 09:31
Jakiś naj***ny internetowy gość mówi mi o związkach :lol:

mygyry

2015-12-31, 10:05
Lepiej walnąć bąka podczas seksu

KillerLaugh

2015-12-31, 10:14
Dla mnie byłby to moment, w którym trzeba związek zakończyć. Już pomijając fakt, że salwy gazowo-symfoniczne są aseksualne, to zwyczajny brak szacunku do partnera.

vejin

2015-12-31, 10:40
@up Chyba nie jesteś w dłuższym związku, skoro tak piszesz. :amused:

MaratHS

2015-12-31, 10:57
Ja myślę, że w tym żarcie jest ukryte drugie dno. W trakcie stosunku wagina może, ale nie musi się zapowietrzyć i będzie wydawać odgłosy przypominające wyziewy z warczącej odbytnicy. Także według mnie autor tego żartu chciał nas przestrzec przed tym zjawiskiem i abyśmy tak szybko się nie zrażali, bo może ten odgłos być produktem innej części ciała. :-)

bleblebator1

2015-12-31, 11:11
MaratHS napisał/a:

Ja myślę, że w tym żarcie jest ukryte drugie dno. W trakcie stosunku wagina może, ale nie musi się zapowietrzyć i będzie wydawać odgłosy przypominające wyziewy z warczącej odbytnicy. Także według mnie autor tego żartu chciał nas przestrzec przed tym zjawiskiem i abyśmy tak szybko się nie zrażali, bo może ten odgłos być produktem innej części ciała. :-)


Wiesz, wszystko zależy od szczelności pary tłok-cylinder.
Jeżeli para ta byłaby zbyt szczelna, to wyobraź sobie że gość posuwa panienkę i z każdym pchnięciem wydymają się jej policzki

koniosraj

2015-12-31, 13:18
No cóż- gastryka rzecz normalna, zawsze w ramach zadośćuczynienia otwieram zaraz okno.