18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pierdolony miłośnik psów...

Halman • 2020-05-12, 07:42

nie potrafiący się rozstać z swym pedalskim pupilem nawet podczas kierowania...
Okolice Bangkoku, Tajlandia.

żmij

2020-05-12, 09:17
HAL9000/2 napisał/a:

pie**olony miłośnik psów...nie potrafiący się rozstać z swym pedalskim pupilem



No co Ty, Hal :D
Udostępniłeś konto poligonowi, czy jak?

Pierre_Dolec

2020-05-12, 09:18
Czemu ci azjaci to tacy zj***ni kierowcy? Tyle tych filmików z wypadkami żółtków i zawsze te małe k***y się zachowują jak pijane małpy z wodogłowiem

Plastykpl

2020-05-12, 16:52
k***a odpie**olcie się. Obiad wiózł do domu a chłop głodny jak sk***ysyn.

BrunoL

2020-05-12, 17:45
A czego on sie k***a spodziewał jak lewą stoną jedzie? :krejzi: :krejzi: :krejzi:

St...........on

2020-05-12, 19:29
@HAL9000/2 Ktoś tu się prosi o W5 :amused:

żmij napisał/a:

No co Ty, Hal
Udostępniłeś konto poligonowi, czy jak?



W głowę mu sie coś zrobiło odkąd poligon przypełzł na sadola

Scoo

2020-05-12, 20:20
Jaki tam miłośnik.. na obiad go wiózł dla rodzinki :mrgreen:

Bonifacy69

2020-05-12, 22:46
Jadąc z ojcem w słusznej sprawie baba wj***la nam się w nowe Volvo w dupę przed rondem (p*zda głupia zagapila się co zajmowała się pieskiem) Miałem ochotę złapać tego białego szczura i jebnac mu kupa aż podleci, taki mały mop to nie pies. A na filmiku nie widzimy przyjaciela a karmę. Chcecie k***a psa przyjaciela to zajmijcie się owczarkiem lub coś w tym guście co wygląda jak pies i nie sp***ala przed kotem

wirtuozkakofonii

2020-05-13, 13:33
Bonifacy69 napisał/a:

Jadąc z ojcem w słusznej sprawie baba wj***la nam się w nowe Volvo w dupę przed rondem (p*zda głupia zagapila się co zajmowała się pieskiem) Miałem ochotę złapać tego białego szczura i jebnac mu kupa aż podleci, taki mały mop to nie pies. A na filmiku nie widzimy przyjaciela a karmę. Chcecie k***a psa przyjaciela to zajmijcie się owczarkiem lub coś w tym guście co wygląda jak pies i nie sp***ala przed kotem



Behawiorysta zwierzęcy ze wsi Pipków Dolny, czy jak? -_-
Serio, może pora zrozumieć, że większy pies =/= mądrzejszy, ani odważniejszy, ani sprytniejszy, a raczej największa tu rola w ułożeniu psa.
Ale rozumiem, że w miejscowości z której pochodzisz pies musi mieć takie atuty, by np. ogrzać się od niego w zimie jak od kozy - nie Twoja wina.

Bonifacy69

2020-05-13, 14:39
wirtuozkakofonii napisał/a:

Behawiorysta zwierzęcy ze wsi Pipków Dolny, czy jak? -_-
Serio, może pora zrozumieć, że większy pies =/= mądrzejszy, ani odważniejszy, ani sprytniejszy, a raczej największa tu rola w ułożeniu psa.
Ale rozumiem, że w miejscowości z której pochodzisz pies musi mieć takie atuty, by np. ogrzać się od niego w zimie jak od kozy - nie Twoja wina.



Ze wsi której pochodze to mój pies urwalby ci jaja aż po samej dupie na moją komendę, tak jest wyszkolony. Takie p*zdy jak ty pewnie w blokach trzymają coś co przypomnia psa. Domyślam się, że piszę to jakiś posiadacz miniaturowego szczura.