18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdolić ten ślub

benqu • 2020-03-28, 13:41


ktoś tu przerwał jakźe piękną ceremonię ślubną przy samym kobiercu xD

ale ta osóbka chyba za mała jest na takiego kaca :D

Hrabia Drapula

2020-03-28, 19:40
gruba z tyłu miała chyba chęć to opie**olić

PsikutaBezS

2020-03-28, 21:21
Dobrze że nie było reakcji łańcuchowej... A raczej szkoda.

htp

2020-03-28, 21:22
PieronJasnySzlag napisał/a:

No k***a mać. Wesele jest, a na weselu jedzenia w ch*j, słodyczy, napojów, owoców, ciasteczek, obiadki sratki, desery, tort, przystawki... No ale gruby mały bekon musiał przed weselem się nawpie**alać po korek. Po co?



Stara metoda rodziców - nakarmić przed wyjściem z domu , żeby dzieci zachowywały się kulturalnie i nie rzucały się na jedzenie.

Steq

2020-03-28, 21:31
htp napisał/a:

Stara metoda rodziców - nakarmić przed wyjściem z domu , żeby dzieci zachowywały się kulturalnie i nie rzucały się na jedzenie.



Widać po tej dziewczynce, że kulturka pełną gębą. Metoda jak widać działa.

raistpol

2020-03-29, 03:42
@up
jak by była wychowana, to by połykała

mazin

2020-03-29, 15:40
wilkoala napisał/a:

Też mam taki odruch na ślubach przy tych przysięgach, czasami nie wiadomo śmiać się czy płakać.
Wzniosły nastrój, ckliwe romantyczne słowa, ona płacze ze wzruszenia, jemu drży głos.
A potem mija 3-5 lat, ona miota w niego wyposażeniem kuchni wliczając w to wolnostojące sprzęty AGD, on cierpi na częste u nieszczęśliwie żonatych facetów schorzenie kręgosłupa o nazwie "dupa na boku".
Kłócą się, obrażają, grożą rozwodem, potem się godzą i kochają znowu że ja pie**ole, jeśli wcześniej opowiedziałeś się za którąś ze stron to teraz masz przej***ne od obojga.
Potem znowu się kłócą, przepraszają cię: "bo to jednak zła kobieta była, sorry" i tak w koło macieju.



Ten problem pojawia się zasadniczo w związkach, w których on nie umie jej odpowiednio wydupczyć a ona nie potrafi umiejętnie obciągnąć.

robson101

2020-03-29, 18:42
korowiow777 napisał/a:

Twoje życie jest smutne.



nie każdy może mieć szczęśliwe życie ja akurat mam smutne

Mareq89

2020-03-29, 21:01
Ta mała piła dziś i jest wstawiona
Kto nie chce wierzyć mi, niech się przekona
Rozkoszny szmerek w pijanej główce ma,
Więc jak cukierek usteczka słodkie wszystkim da

Ta mała piła dziś i jest wstawiona,
Jest taka senna, ach, rozanielona,
Czyj ją rozpalił żar, kto jej starł puder z lic?
Ta mała piła dziś i nie wie nic!

AdamBrown

2020-03-29, 21:18
Nie lubię wesel bo nie lubie sie bawić czyims kosztem, i na czyjś koszt
Andrzej Poniedzielski :D

krasnal_hałabała

2020-03-29, 22:18
wilkoala napisał/a:

Też mam taki odruch na ślubach przy tych przysięgach, czasami nie wiadomo śmiać się czy płakać.
Wzniosły nastrój, ckliwe romantyczne słowa, ona płacze ze wzruszenia, jemu drży głos.
A potem mija 3-5 lat, ona miota w niego wyposażeniem kuchni wliczając w to wolnostojące sprzęty AGD, on cierpi na częste u nieszczęśliwie żonatych facetów schorzenie kręgosłupa o nazwie "dupa na boku".
Kłócą się, obrażają, grożą rozwodem, potem się godzą i kochają znowu że ja pie**ole, jeśli wcześniej opowiedziałeś się za którąś ze stron to teraz masz przej***ne od obojga.
Potem znowu się kłócą, przepraszają cię: "bo to jednak zła kobieta była, sorry" i tak w koło macieju.



A co ty myślałeś? że związek to wieczna sielanka, co sobie wyobrażałeś byłeś, no co przechodniu?

Rayne1999

2020-03-30, 20:23
wilkoala napisał/a:

Też mam taki odruch na ślubach przy tych przysięgach, czasami nie wiadomo śmiać się czy płakać.
Wzniosły nastrój, ckliwe romantyczne słowa, ona płacze ze wzruszenia, jemu drży głos.
A potem mija 3-5 lat, ona miota w niego wyposażeniem kuchni wliczając w to wolnostojące sprzęty AGD, on cierpi na częste u nieszczęśliwie żonatych facetów schorzenie kręgosłupa o nazwie "dupa na boku".
Kłócą się, obrażają, grożą rozwodem, potem się godzą i kochają znowu że ja pie**ole, jeśli wcześniej opowiedziałeś się za którąś ze stron to teraz masz przej***ne od obojga.
Potem znowu się kłócą, przepraszają cię: "bo to jednak zła kobieta była, sorry" i tak w koło macieju.



To jest takie prawdziwe...