18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierdole, ja nie chcę na Malediwy

~Angel • 2018-03-20, 09:12
i wracam do domu


JG800

2018-03-20, 09:16
A w środku pewnie jakiś uchodźca. Ale swoją drogą dobry patent na zdalnie sterowaną bombę na lotnisku.

Halman

2018-03-20, 09:22
to trzeba wysłać do fundacji Nautilius... zrobią o tym materiał na miarę Zdanów...

nowynick

2018-03-20, 09:35
przypomniała sobie o Kevinie przed odlotem...

~Velture

2018-03-20, 11:30
"Zaginiony bagaż ryśka pjetró kiedy zdradzał żonę będąc w samolocie i sejmie w sylwestra jednocześnie - historia prawdziwa"
Książka dostępna w dobrych księgarniach od 30 czerwca.

Loaloa

2018-03-20, 16:03
Walizka sp***ala, bo się zorientowała, że na naklejce znajdują się litery "WAW".

tranzystor

2018-03-20, 16:09
Velture napisał/a:

"Zaginiony bagaż ryśka pjetró kiedy zdradzał żonę będąc w samolocie i sejmie w sylwestra jednocześnie - historia prawdziwa"
Książka dostępna w dobrych księgarniach od 30 czerwca.




Nawet do tematu do zapie**alającej przez lotnisko walizce musiałeś wjechać z polityką i sp***olić klimat?

~Velture

2018-03-20, 16:14
tranzystor napisał/a:




Nawet do tematu do zapie**alającej przez lotnisko walizce musiałeś wjechać z polityką i sp***olić klimat?


Gdzie ty widzisz politykę w moim poście? Napisałem o osobie publicznej, że zdradza żonę i tyle. Nie wymieniłem żadnej partii ani nic związanego z polityką a wyłącznie moje potępienie do zdradzania żony i kłamania.

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

blerhs

2018-03-20, 21:12
Pewnie to jakiś prototyp autonomicznej walizki

voytas0

2018-03-20, 21:14
@velture fakt o którym piszesz poza tym mówi, że Rysiu nie jest ciepłym. A tak odwrotnie. Dlaczego kaczka nie leci na sylwestra z dupą na ciepłą wyspę. Powodów można wymieniać tysiące, od tgo że nie zna języków, nie umiałby se na lotnisku bez niani poradzić.Po to,że nie lubi laseczek :)

tranzystor

2018-03-20, 23:46
Velture napisał/a:


Gdzie ty widzisz politykę w moim poście? Napisałem o osobie publicznej, że zdradza żonę i tyle. Nie wymieniłem żadnej partii ani nic związanego z polityką a wyłącznie moje potępienie do zdradzania żony i kłamania.

Naucz się czytać ze zrozumieniem.





Ta osoba jest osobą publiczną, bo jest politykiem, więc wmieszałeś politykę. Zanim zaczniesz swoje "górnolotne" wywody i "żarty", to zastanów się najpierw, czy ma to jakikolwiek związek z tematem.

~Velture

2018-03-21, 08:52
@up
Jakbym sobie robił jaja z aktora to mieszałbym w to branżę filmową?
Czy może jakbym się śmiał z kierownika na stacji Orlenu to mieszałbym w to branżę paliwową?

Puknij się jasiu i wstawaj bo się zesrałeś.

tranzystor

2018-03-21, 18:17
Velture napisał/a:

@up
Jakbym sobie robił jaja z aktora to mieszałbym w to branżę filmową?
Czy może jakbym się śmiał z kierownika na stacji Orlenu to mieszałbym w to branżę paliwową?

Puknij się jasiu i wstawaj bo się zesrałeś.




Przestań się pogrążać, bo od jakiegoś czasu robisz z siebie coraz większego debila. Czy kilka wirtualnych piwek od gówniarstwa i kucy jest tego warte?

~Velture

2018-03-21, 19:12
@up
Ty od 8 lat robisz z siebie tutaj debila i jakoś nie wypominam ci tego :wyj***ne: