topic

Pierdole, ja nie chcę na Malediwy

51
piwo
~Angel  @ 2018-03-20, 09:12
i wracam do domu

JG800 

2018-03-20, 09:16 [link]
A w środku pewnie jakiś uchodźca. Ale swoją drogą dobry patent na zdalnie sterowaną bombę na lotnisku.

HAL9000/2 

1
2018-03-20, 09:22 [link]
to trzeba wysłać do fundacji Nautilius... zrobią o tym materiał na miarę Zdanów...

nowynick 

2018-03-20, 09:35 [link]
przypomniała sobie o Kevinie przed odlotem...

~Velture 

2018-03-20, 11:30 [link]
"Zaginiony bagaż ryśka pjetró kiedy zdradzał żonę będąc w samolocie i sejmie w sylwestra jednocześnie - historia prawdziwa"
Książka dostępna w dobrych księgarniach od 30 czerwca.

Loaloa 

2018-03-20, 16:03 [link]
Walizka sp***ala, bo się zorientowała, że na naklejce znajdują się litery "WAW".

tranzystor 

3
2018-03-20, 16:09 [link]
Velture napisał/a:
"Zaginiony bagaż ryśka pjetró kiedy zdradzał żonę będąc w samolocie i sejmie w sylwestra jednocześnie - historia prawdziwa"
Książka dostępna w dobrych księgarniach od 30 czerwca.

Nawet do tematu do zapie**alającej przez lotnisko walizce musiałeś wjechać z polityką i sp***olić klimat?

~Velture 

2
2018-03-20, 16:14 [link]
tranzystor napisał/a:

Nawet do tematu do zapie**alającej przez lotnisko walizce musiałeś wjechać z polityką i sp***olić klimat?

Gdzie ty widzisz politykę w moim poście? Napisałem o osobie publicznej, że zdradza żonę i tyle. Nie wymieniłem żadnej partii ani nic związanego z polityką a wyłącznie moje potępienie do zdradzania żony i kłamania.

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

blerhs 

2018-03-20, 21:12 [link]
Pewnie to jakiś prototyp autonomicznej walizki

voytas0 

2018-03-20, 21:14 [link]
@velture fakt o którym piszesz poza tym mówi, że Rysiu nie jest ciepłym. A tak odwrotnie. Dlaczego kaczka nie leci na sylwestra z dupą na ciepłą wyspę. Powodów można wymieniać tysiące, od tgo że nie zna języków, nie umiałby se na lotnisku bez niani poradzić.Po to,że nie lubi laseczek :)

tranzystor 

1
2018-03-20, 23:46 [link]
Velture napisał/a:

Gdzie ty widzisz politykę w moim poście? Napisałem o osobie publicznej, że zdradza żonę i tyle. Nie wymieniłem żadnej partii ani nic związanego z polityką a wyłącznie moje potępienie do zdradzania żony i kłamania.

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Ta osoba jest osobą publiczną, bo jest politykiem, więc wmieszałeś politykę. Zanim zaczniesz swoje "górnolotne" wywody i "żarty", to zastanów się najpierw, czy ma to jakikolwiek związek z tematem.

~Velture 

1
2018-03-21, 08:52 [link]
@up
Jakbym sobie robił jaja z aktora to mieszałbym w to branżę filmową?
Czy może jakbym się śmiał z kierownika na stacji Orlenu to mieszałbym w to branżę paliwową?

Puknij się jasiu i wstawaj bo się zesrałeś.

tranzystor 

1
2018-03-21, 18:17 [link]
Velture napisał/a:
@up
Jakbym sobie robił jaja z aktora to mieszałbym w to branżę filmową?
Czy może jakbym się śmiał z kierownika na stacji Orlenu to mieszałbym w to branżę paliwową?

Puknij się jasiu i wstawaj bo się zesrałeś.

Przestań się pogrążać, bo od jakiegoś czasu robisz z siebie coraz większego debila. Czy kilka wirtualnych piwek od gówniarstwa i kucy jest tego warte?

~Velture 

2018-03-21, 19:12 [link]
@up
Ty od 8 lat robisz z siebie tutaj debila i jakoś nie wypominam ci tego :wyj***ne:
   Popularne tagi
spadochron  pani  pink  impossible  artyści  lotek  orka  powieszenie  rasa  podpalanie  cebula  paluszki  magik  tron  dostał  tico  derby  boys  tom  nieszczęście  toronto  gaza  gówna  huśtanie  dziwactwa  gandalf  knockout  komunizm  żydówka  wrzucenie