18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piękny kibelek u Gebelsa

thinker4 • 2022-11-24, 15:32
Tak wygladaj piękne i zadbane kibelki w DE










Mordawkubeł

2022-11-24, 22:15
W takim wypadku wypróżniłbym się na podłogę 8-)

focusek

2022-11-24, 22:18
potwor_z_gowna napisał/a:

Ten niemiecki parobek ostatnio tam był.. tak sie sp***olił



to karakan cwe* nie siegal do muszli i sral na podloge smiec :D

KrwawyEric

2022-11-24, 22:27
potwor_z_gowna napisał/a:

Ten niemiecki parobek ostatnio tam był.. tak sie sp***olił



Ja widzę, jak on się oblizuje na widok tego obsranego niemieckiego kibla. Tylko by ochoczo czekał na komendę żeby wylądować w dziale Fekalia

smc

2022-11-24, 23:33
O co chodzi?



Typowy Orlen przy autostradzie.

Sv...........ge

2022-11-24, 23:53
potwor_z_gowna napisał/a:

Ten niemiecki parobek ostatnio tam był.. tak sie sp***olił



Nie zesraj się

yosiek4

2022-11-25, 21:33
Na każdym niemieckim parkingu tak jest...

raqu

2022-11-25, 22:42
Oj tam, przynajmniej papier jest :D :D :D

Rick_Sanchez

2022-11-26, 21:22
Ja naprawdę rozumiem osrać kibel, rzadkie gówno itd.. Ja rozumiem nasrać obok kibla, bo masz rozrzut, a nie usiądziesz, bo boisz się, że zarazisz się bakteriami, wirusami, grzybami, AIDS i grzybicą swojej męskiej p*zdy. Ale k***a, tu jest nasrane z pół metra od kibla. Ktoś zadał sobie trudu żeby wejść do łazienki, do kabiny, a potem ostentacyjnie nasrać obok.

sikorcham

2022-12-09, 16:29
k***a to jest dramat. Jak ktos narzeka na polskie kible na MOPach to zapraszam do Niemiec. W drodze do Szwajcarii zachciało mi się lać, a chciałem zachować jakieś krzty człowieczeństwa i nie szczać jak pies pod krzokiem. Podchodząc już czułem amoniak i srakę, ale myślę sobie co to dla takiego sadola jak ja. No, ale jak uchyliłem rąbka tajemnicy to mnie cofnęło. Szwaby to najgorsze zwyrole, syfiarze i fetyszyści. To nie koniecznie zawodowi kierowcy. Oni lubią zostawić taki syf bo jara ich to, że ktoś to będzie musiał sprzątać, a sprzątają to Bułgarki i Rumunki. Polki nie pójdą do takiej roboty nawet za 20€. Na stacjach bęzynowych w szwabskim kalifacie jest całkiem w pytę bo są kamery i trzeba płacić kibelek się sam czyści i dezynfekuje.

kubol

2022-12-17, 22:48
SupremeLeader napisał/a:

To kierowcy zawodowi zgotowali taki los kierowcom zawodowym.



Jestes w glebokiej dupie myslac tak. Ten los jest zgotowany ludziom ktorzy musza ten burdel posprzatac i prawdopodobnie sa to nasi rodacy. Tylko wspolczuc...

Zasysacz

2023-01-31, 01:31
k***a nic tylko nasrać na środku i wyjść :D