18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękny dzień na Hawajach

~Sunday • 2021-07-13, 19:31

Jak widać klasy wagowe istnieją nie bez powodu.

Krzychuj123

2021-07-13, 23:09
Szacun, jakbym mógł dałbym dwa piwa, po jednym na każdego

Justynka99

2021-07-14, 01:36
BuahahaXD napisał/a:

Zajebista waleczka uliczna, jeszcze takiej nie było na tym syfiastym portalu. Propsy dla obydwu zawodników za umiejętności, szczególnie dla chudego. Upasionego i silnego knura wcale nie tak łatwo ubić, szczególnie, gdy ma umiejętności, takie jak ten powyżej.



Eee tam. Chudy zaliczył 2 knock downy i wyprowadzał może więcej ciosów, ale z celnością dużo gorzej. Ja punktuję 10-7 dla grubego.

RandallFLAGG

2021-07-14, 12:54
silesian171 napisał/a:

Nie no k***a szacun, żadnego skakania po głowie kopanie leżącego i innego chamskiego zachowania widać że ci rdzenni Amerykanie nie wychowywali się z czarnymi.



oho, nowy na Sadolu, nie wiedzący jak zazwyczaj rdzenni działają i jaka to jest dzicz w porównaniu do reszty świata. I jeszcze tyle piw... jesteśmy zgubieni

mlecz1323

2021-07-14, 18:01
elegancka walka- taka normalna.

Wiewór

2021-07-14, 22:14
silesian171 napisał/a:

Nie no k***a szacun, żadnego skakania po głowie kopanie leżącego i innego chamskiego zachowania widać że ci rdzenni Amerykanie nie wychowywali się z czarnymi.



To są rdzenni Amerykanie j***ny kretynie nieuku? Haha. 64 kretynów na twoim poziomie inteligencji dało piwko. Masakra.

silesian171

2021-07-15, 07:18
Wiewór napisał/a:

To są rdzenni Amerykanie j***ny kretynie nieuku? Haha. 64 kretynów na twoim poziomie inteligencji dało piwko. Masakra.



A co zazdrosna żałosna p*zdo, żal dupsko ściska.
Każdy ma inne intencje w pisaniu komentarzy, skąd ciulu wiesz jaka jest moja?
Gówno wiesz w nogach śpisz wieśniaku.

Strielok1

2021-07-15, 22:12
Wiewór napisał/a:

To są rdzenni Amerykanie j***ny kretynie nieuku? Haha. 64 kretynów na twoim poziomie inteligencji dało piwko. Masakra.



A to nie przypadkiem hawajczycy? Więc tak jakby rdzenni amerykanie j***ny kretynie nieuku?