18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piękne napierdalanie w łeb

Cyjanek • 2020-08-19, 14:59
Brutality :snajper2:



dżonyłojlker

2020-08-19, 15:14
Rudy brudnopis z pedalską fryzurką i brodą, no k***a litości.
Powinien obrywać dzień w dzień za ten pedalski wygląd.

Cyjanek

2020-08-19, 15:27
StalowyNożyk napisał/a:

i brodą


Co wy k***a ''wygoleńcy'' macie przeciwko zarostom? Wiesz, że królowie też mieli zarost? Wiesz, że kiedyś świadczyła o statusie bycia bogatym materialnie, bo Henryk VIII nałożył na nią podatek? Kilkakrotnie słyszałem od ogolonych p*zd, że postrzegają zarost jako syf i brud, a nie zdają sobie z tego sprawy, że o zarost można dbać tak samo jak o włosy na głowie. To co, jesteś łysy?

Halman

2020-08-19, 15:36
B2.Kn, no chyba cię broda piecze a wąs smyra.. wygląd na pseudodrwala to dziś oznaka kryptopedała...

Cyjanek

2020-08-19, 15:41
Halman napisał/a:

, no chyba cię broda piecze a wąs smyra.. wygląd na pseudodrwala to dziś oznaka kryptopedała...


No wygląd na pseudodrwala albo samuraja to fakt faktem. Masz rację. Jednakże sam zarost w sobie, to tak jak napisałem.

Halman

2020-08-19, 15:46
B2.Kn napisał/a:

No wygląd na pseudodrwala albo samuraja to fakt faktem.


Cieszę się ze sie zgadzasz... normalny facet ma wyglądać normalnie, a jak się coś jebie z deklem to od razu taki musi być widoczny na kilometr...

dżonyłojlker

2020-08-19, 15:50
B2.Kn napisał/a:

Co wy k***a ''wygoleńcy'' macie przeciwko zarostom? Wiesz, że królowie też mieli zarost? Wiesz, że kiedyś świadczyła o statusie bycia bogatym materialnie, bo Henryk VIII nałożył na nią podatek? Kilkakrotnie słyszałem od ogolonych p*zd, że postrzegają zarost jako syf i brud, a nie zdają sobie z tego sprawy, że o zarost można dbać tak samo jak o włosy na głowie. To co, jesteś łysy?



Akurat włosy na głowie uważam za prawie taki sam syf, brud i pedalstwo jak te brody. Co do zarostu na ryju to prawda jest taka, że brody noszą 2 typy "mężczyzn": albo tuczniki, które chcą zamaskować swoje spasione mordy, albo osobnicy o tak pedalskich rysach, że nie są w stanie bez obrzydzenia spojrzeć w lustro.

Cyjanek

2020-08-19, 16:21
StalowyNożyk napisał/a:

Akurat włosy na głowie uważam za prawie taki sam syf, brud i pedalstwo jak te brody. Co do zarostu na ryju to prawda jest taka, że brody noszą 2 typy "mężczyzn": albo tuczniki, które chcą zamaskować swoje spasione mordy, albo osobnicy o tak pedalskich rysach, że nie są w stanie bez obrzydzenia spojrzeć w lustro.


Fakt, dużo jest typowych p*zdeczek lub tuczników, którzy noszą brody. Z tej pierwszej grupy wyglądają komiczniej nawet niż biberki (czyli klonów bibera), a z tej drugiej wszyscy do utylizacji. Jednakże jest jeszcze jedna grupa ,o której najwidoczniej nie słyszałeś i która nosi brody ze względu na jej symbolikę , historię lub po prostu lubi, jak np. ja.

koneserharda

2020-08-19, 21:28
StalowyNożyk napisał/a:

Akurat włosy na głowie uważam za prawie taki sam syf, brud i pedalstwo jak te brody. Co do zarostu na ryju to prawda jest taka, że brody noszą 2 typy "mężczyzn": albo tuczniki, które chcą zamaskować swoje spasione mordy, albo osobnicy o tak pedalskich rysach, że nie są w stanie bez obrzydzenia spojrzeć w lustro.



Przez przypadek dałem ci piwo zamiast zacytować, ale muszę napisać że ładnie jesteś jebnięty. Noszę zarost bo lubię i mi pasuje, w dodatku nie chce mi się co chwilę golić, a zadbany zarost cieszy oko

dżonyłojlker

2020-08-19, 21:41
koneserharda napisał/a:

Przez przypadek dałem ci piwo zamiast zacytować, ale muszę napisać że ładnie jesteś jebnięty. Noszę zarost bo lubię i mi pasuje, w dodatku nie chce mi się co chwilę golić, a zadbany zarost cieszy oko



Dałeś piwo, bo twoja podświadomość próbuje walczyć z pedalstwem w postaci śmierdzącej brody. "Zadbany zarost" to oksymoron, a cieszy oko pewnie innych "kolegów" z klubu "Błękitna Ostryga". Pewnie jesteś w tej 2. grupie :lol:

LordVIP

2020-08-20, 01:28
Ja bym się nie odważył stanąć do walki z czarnym. Przecież to jedyne, co oni w życiu ćwiczą oprócz r*chania i rabowania.

Mors_Nigra

2020-08-20, 04:11
Piękne ciosy, trzeba przyznać.