18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękna riposta

SoNyCS • 2014-02-17, 20:42
Moim skromnym zdaniem piękna riposta w wykonaniu naszego rodaka :-D


Chociaż gdyby spojrzeć prawdzie w oczy.... :-|

tds1974

2014-02-17, 20:51
Piwo za ripostę! Zuch chłopak

tonieja

2014-02-17, 20:57
na nazwisko ma Sherwood, jego przodek na bank był kiedyś szeryfem w okolicach lasu

Pan_Generał

2014-02-17, 21:11
Ale jakieś głupie angole dały po 12 lajków. ch*j im w dupę. Na muslimów, by nikt k***a nie napisał na facebooku, ale na Polaków można pisać i można po nich jechać. Ja przynajmniej mam gdzie uciekać gdy wprowadzą w UK prawo szariatu :lol:

Loaloa

2014-02-17, 21:16
O Grunwaldzie zapomniał napisać.

zielak300

2014-02-17, 21:17
Przecież to nie ma sensu. Anglicy jak przyszło co do czego to napie**alali dobrze zarówno na lądzie jak i w powietrzu.

Chłopak z bolącą dupą chciał pocisnąć, ale mu nie wyszło.

potrzebny

2014-02-17, 21:19
Świetna riposta w głupi, angielski ryj! Piwo!

Azmin1

2014-02-17, 21:21
zielak300 napisał/a:

Przecież to nie ma sensu. Anglicy jak przyszło co do czego to napie**alali dobrze zarówno na lądzie jak i w powietrzu.

Chłopak z bolącą dupą chciał pocisnąć, ale mu nie wyszło.



A na dodatek nasi do Bitwy o Anglię weszli pod koniec :) Kiedy bitwa była już w zasadzie rozstrzygnięta. Niewiele zmienili w tym co się działo na niebie :)

W temacie swojego "bohaterstwa" w IIWŚ i w śmianiu się z innych nacji jesteśmy ekspertami. Niekoniecznie słusznie.

piesnababy90

2014-02-17, 21:25
@up Co nie zmienia faktu, że ziomuś broni kraju jak przystało obywatelowi a nie mądrzy się w komentarzach na sadolu żeby zebrać wirtualne browary... a co do tych wirtualnych browarów to z miłą chęcią bym mu postawił tyle prawdziwych ile dostanie wirtualnych ale jestem studentem :(

Ja...........nk

2014-02-17, 21:25
Angole za to jak potraktowali Polaków walczących dla nich zasługują na całe stado muslimskich ku*asów w dupe, a takich im nie brakuje i już nigdy nie zabraknie !

Pan_Generał

2014-02-17, 21:26
Takie coś znalazłem :D

Osiągnięcia w dziedzinie wojskowości

opracowanie szybkich myśliwców Spitfrajer, aby brytyjscy piloci mogli łatwiej uciekać przed przeciwnikami;

wymyślenie nowego manewru taktycznego – odwrotu na czas (już kilkakrotnie bili własne rekordy w tej dyscyplinie; od blisko 70 lat są niekwestionowanymi mistrzami w tej dziedzinie);

poczekanie na polskich kryptologów, a następnie podpisanie się brytyjskimi nazwiskami pod rozszyfrowaniem Enigmy;

zdjęcie polskiej flagi i powieszenie flagi brytyjskiej na zdobytym przez Polaków Monte Cassino;

kopanie okopów itp. dziur, a następnie czekanie, aż wrogowie zrzucą bomby;

cierpliwość taktyczna – czekanie, aż inni odwalą za nich czarną robotę, a następnie zbieranie za nich pochwał itp. itd.

Azmin1

2014-02-17, 21:30
JabolPunk napisał/a:

Angole za to jak potraktowali Polaków walczących dla nich zasługują na całe stado muslimskich ku*asów w dupe, a takich im nie brakuje i już nigdy nie zabraknie !



sztuką jest nie walczyć za innych ale za siebie. cynizm i wyrachowanie w wykorzystywaniu innych, gupich narodów popłaca ;)

piesnababy90 napisał/a:

@up Co nie zmienia faktu, że ziomuś broni kraju jak przystało obywatelowi a nie mądrzy się w komentarzach na sadolu żeby zebrać wirtualne browary... a co do tych wirtualnych browarów to z miłą chęcią bym mu postawił tyle prawdziwych ile dostanie wirtualnych ale jestem studentem :(



tia, a ci angole którzy znają historię to mają polewkę z nawiedzonych Polaków. Jak się chwalić to prawdziwymi zdarzeniami, a nie naszą mitologią. I nie obrażając innych niesłusznie, bo akurat Anglików średnio jest za co, w tym czasie.

Już nawet widzę na forum Monte Cassino się pojawia :) :) :) :)