18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękna riposta

SoNyCS • 2014-02-17, 20:42
Moim skromnym zdaniem piękna riposta w wykonaniu naszego rodaka :-D


Chociaż gdyby spojrzeć prawdzie w oczy.... :-|

myfault

2014-02-17, 21:39
pretend oznacza udawać, a nie próbować, i h*j w dupę temu angolowi za to że nie potrafi pisać we własnym języku (literówki, builderS - liczba mnoga). co do udawania żołnierzy przez Anglików myślę że każdy ogarnięty człowiek wiedzący co nieco nt. II WŚ zaj***ł w tym momencie facepalma

wajnona

2014-02-17, 21:41
tonieja napisał/a:

na nazwisko ma Sherwood, jego przodek na bank był kiedyś szeryfem w okolicach lasu



Tamten szeryf o którym myślisz nazywał się Nottingham. Sherwood to był sam las ;) Ale idąc tym tropem - to jest po prostu głupek leśny! :mrgreen:

femi666

2014-02-17, 21:44
@PeterGriffin nie jest najgorsze, tylko ma prawie najwięcej korupcji, rządzący to komuniści w pierwszym pokoleniu, morderca żyje lepiej w pierdlu niż uczciwy w szpitalu, podatki nas tak dopie**alają, że powoli sraj taśma staje się luksusem, idąc do lekarza jesteś gównem-albo w łapę albo zdychaj a za parę lat emerytury odejdą do lamusa nie dlatego, że politycy je wywalą tylko nie będzie na nie kasy w państwie. Po więcej otwórzcie oczy
Za taki kraj to będąc wielkim patriotą krwi bym nie przelał.

Szeri

2014-02-17, 21:48
Tak, naśmiewajcie się z Brytoli ile chcecie. Głupio będzie jednak jak spotkacie takiego co powie wam w ile tygodni zjedzono Polskę w 1939. Polacy byli mocni, ale w mocniejszej drużynie. Sami o państwo już nie potrafiliśmy zadbać (i w sferze polityki, i zarządzania państwem, jak i budowaniu silnej armii- to samo co dzisiaj).

Także troszkę pokory, bo sukcesy mieliśmy dopiero gdy staliśmy się częścią wielkiego walca który był skazany na zwycięstwo.

Ol...........up

2014-02-17, 21:58
I oczywiście, Polacy muszą się dowartościować obrzucając kogoś błotem. I wy się dziwicie, że się z nas śmieją.

Co do samego tematu. Brytyjczycy są walecznym narodem (podobnie jak Polacy) z tą różnicą, że oni potrafią o siebie zadbać i wiedzą kiedy odpuścić (Jałta). Rozumiem się śmiać z Francuzów, ale do Brytyjczyków mam szacunek.

sono

2014-02-17, 22:01
@Szeri
Właśnie przestałem śmiać się z Brytoli, a zacząłem z ciebie. Nie wiem, co zabawniejsze - bombardowanie Niemiec ulotkami, czy twoje brednie.

Ol...........up

2014-02-17, 22:07
sono napisał/a:

@Szeri
Właśnie przestałem śmiać się z Brytoli, a zacząłem z ciebie. Nie wiem, co zabawniejsze - bombardowanie Niemiec ulotkami, czy twoje brednie.



Poucz się historii koleś. Brytyjczycy musieli dopuścić do aneksji Polski przez Niemcy, aby graniczyły one z ZSRR. Wiadomo było, że między tymi mocarstwami wybuchnie wojna prędzej czy później i się nawzajem osłabią. Polska była po prostu pryszczem na twarzy dla Anglików i ja ich postawę rozumiem. To Beck schrzanił sprawę podpisując sojusz z UK, oni dobrze wiedzieli co robią.

Azmin1

2014-02-17, 22:08
sono napisał/a:

@Szeri
Właśnie przestałem śmiać się z Brytoli, a zacząłem z ciebie. Nie wiem, co zabawniejsze - bombardowanie Niemiec ulotkami, czy twoje brednie.



widzę że brak podstawowej wiedzy historycznej się kłania. <oklaski>

boberm

2014-02-17, 22:21
Uczcie się on angoli jak wykorzystywać innych na swoją korzyść a nie miejcie do nich pretensje. Polska mogłaby wyciągnąć jakieś wnioski i przestać tylko oddawać własną niepodległość z rąk do rąk.

Gunerr

2014-02-17, 22:42
Owa riposta ma już ponad 1600 lajków :D

TheDragomir

2014-02-17, 22:51
komentarz z 14 lutego o 11:06 pod postem z 20 like-ami,
rozwinąć i lajkować gościa ;3

JURIJ_77

2014-02-17, 23:30
Konkretny pocisk na idiotę :) należał się. Ale użytkownicy Sadola wspomnieli by jeszcze o Grunwaldzie, Wiedniu, husarii, Bitwie Warszawskiej i wrześniu 1939 ... a nie, wtedy to przegraliśmy ... na koniec to Anglicy wygrali wojnę z Ruskimi i Hamburgerami. My po 1920 roku już nie wygraliśmy niczego - fartem wygrana bitwa z czerwonymi zwana "cudem" ... nooooo ale kieeeeedyś to byliśmy bla bla bla ...

dzarul

2014-02-17, 23:54
Azmin1 napisał/a:



A na dodatek nasi do Bitwy o Anglię weszli pod koniec :) Kiedy bitwa była już w zasadzie rozstrzygnięta. Niewiele zmienili w tym co się działo na niebie :)




Ty tak na poważnie?
Bitwa trwała do 31 października (oficjalnie), odwołanie operacji "Lew Morski" to 12 października, 19 sierpień do walki wchodzi pierwszy czysto polski dywizjon (302 "Poznański").
Brytyjczykom nie brakowało odwagi i samolotów ale w trakcie bitwy brakowało im pilotów więc wkład DOŚWIADCZONYCH pilotów obcokrajowców jest nie do przecenienia (nie tylko polaków, uprzedzam). Co do samych polaków to, biorąc pod uwagę proporcje zestrzeleń do strat własnych, plasujemy się w ścisłej czołówce (nie, nie twierdze że sami ocaliliśmy Anglię ale swój wkład w to mieliśmy).
Widać że deprecjonowanie naszego wkładu w rozstrzygnięcie II wojny światowej trwa w najlepsze, później łatwiej będzie wtłaczać następnym pokoleniom do głów to że tak właściwie to niewiele zrobiliśmy i to co nas spotkało po 45' było najlepszym wyjściem dla nas/ naturalną koleją rzeczy.

PVWXU

2014-02-18, 00:08
Nie słucham tej muzyki, ale specjalnie wszedłem na FB żeby dać mu lajka no i oczywiście piwko leci. ;-)