18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękna pasja dla ubogich...

Halman • 2021-11-24, 09:28

na umyśle; płoszyć zwierzynę, orać lasy...


duras_

2021-11-24, 20:10
Ty sam jesteś ku urwa ubogi

Stockshark

2021-11-24, 20:36
kacper060 napisał/a:

A pie**olicie stulejarze. Wiecej niszczycie glebe wypie**alajac peta, niż oni jezdzac po lesie. O las dbaja leśnicy, (tak wiem zaraz sie ekozjeby zlelca i beda mowic, ze wycinaja biedne drzewa) a wy ch*ja sie znacie, zaden z lesniczych nie mowi chirurgowi jak ma operowac. Do czego zmierzam? Do tego, ze moj stary jest lesniczym w Beskidach i taki motop*zd jest tam duzo, ale maja swoje trasy i jest jedna zasada (nie jezdzic k***a po rezerwacie) no i wiadomo po "młodnikach" czyli swiezo zalesionym lesie. Tak zalesionym bo kornik drukarz odj***ł taka impreze, ze gdyby nie lesnicy to bysmy mieli lasy jak na południu Europy.
Ps:dorzuce ze taka motop*zda zadzwonila w nocy do strazy lesnej, ze drzewo podpie**alaja



pie**olisz nie ma dobrych motop*zdy. Motop*zda to motop*zds

sir_Alex

2021-11-24, 21:32
na takich najlepsze linki

Ca...........on

2021-11-24, 22:57
W lesie jest miejsce do wypoczynku w ciszy. Każdy, kto tam wjeżdża mimo zakazu, zasługuje na kija w ryj, telefon do rzeki i powrót do domu na piechotę.

przemo3251

2021-11-24, 23:25
Po prywatnym można sobie jezdzić. Ciekawe który sadol wjechałby do połowy tej góry chociaż :D

Zasysacz

2021-11-25, 03:23
Wiewór napisał/a:

Los bywa okrutny. Nie dość że motop*zda to jeszcze leśna.
To jakby dziecko z zespołem Downa miało jeszcze wodogłowie.



Bo z tego co się orientuje dałn bardzo często się rodzi z wodogłowiem wiec by sie zgadzało

Wepss

2021-11-25, 15:32
A tam pie**olicie. Akurat enduro to fajny sport, gdzie niby mają k***a jeździć.