topic

Piękna i merytoryczna antyreklama oszukańczej firmy

OpenStreetMaps • 2019-02-10, 20:13
Doskonała odtrutka na ten wszechobecny samochwalczy syf reklamowy firm wszelakich, które naginają rzeczywistość zatrudniając ludzi wypisujących zachwyty w komentarzach .
Autorowi filmu gratuluję odwagi a oszukańczej dziadowskiej firmie życzę rychłego bankructwa i hejtu zbiorowego. Czy może być coś bardziej sadystycznego ? :mrgreen:


HAL9000/2

2019-02-10, 20:18
No rozumiem - wywody rozgoryczonego youtubera bo coś mu nie pykło z mantą...

Wiec i ja zrobię swój krótki ale treściwy wywód: chinole robią rzeczy dobrej jakości w już sporej cenie ale jeszcze nie absurdalnie wygórowanej (chciało by sie powiedzieć; normalnej cenie np wzmacniacze XINDAK jeśli komukolwiek to coś mówi) i równolegle robią tandetę praktycznie za darmo .. . i sami sobie, my polacy jesteśmy winni tej tandety bo tego oczekujemy: sprzętu na miarę epoki (nie mylić z jakością) najlepiej za symboliczną złotówkę więc chinole i dla nas coś mają... (np taką właśnie Mantę), a że youtuberowy polaczek niezadowolony? Jak sam się w filmie przyznał; na chionolach jego popiskiwania nie robią wrażenia i mają na niego wyj***ne...

NYA'79

2019-02-10, 20:29
manta , jedna z bardzo niewielu polskich firm która jakoś przędzie , może nie jest doskonała , ale jakoś ich produkty nie wybuchają , działają przyzwoicie i nie kosztują ponadprzeciętnie ,poza tym rynek i wola u nas wolne , możesz kupować niemieckie albo chińskie, więc czemu z uporem i pasją maniaka srasz na rodzime firmy pejsaty dziadu ?

Smoku

2019-02-10, 20:36
NYA'79 napisał/a:

manta , jedna z bardzo niewielu polskich firm która jakoś przędzie , może nie jest doskonała , ale jakoś ich produkty nie wybuchają , działają przyzwoicie i nie kosztują ponadprzeciętnie ,poza tym rynek i wola u nas wolne , możesz kupować niemieckie albo chińskie, więc czemu z uporem i pasją maniaka srasz na rodzime firmy pejsaty dziadu ?Może dlatego sra, bo chce kupić polski produkt a dostaje chiński? Niech podpisują te śmieci jako chińskie, a nie przepakowują w Polsce w pudełko i kłamią ile wlezie że to polski towar i jakich to w ch*j wyj***nych funkcji tam nie ma? Polska firma? Poważnie? j***ć takich Januszy biznesu.

OpenStreetMaps

2019-02-10, 20:44
NYA'79 napisał/a:

manta , jedna z bardzo niewielu polskich firm która jakoś przędzie , może nie jest doskonała , ale jakoś ich produkty nie wybuchają , działają przyzwoicie i nie kosztują ponadprzeciętnie ,poza tym rynek i wola u nas wolne , możesz kupować niemieckie albo chińskie, więc czemu z uporem i pasją maniaka srasz na rodzime firmy pejsaty dziadu ?Jeśli chcą produkować tanie i bardzo przeciętne towary to niech uczciwie o tym powiedzą.
Nie można mieć pretensji do producenta tanich butów który uczciwie obieca gwarancję tylko na 3 miechy.
Klient wie na co się godzi za niską cenę.
Co innego jeśli na takie jednorazowe obuwie firma deklaruje 2 lata gwarancji.
Won wtedy z taką partacką firmą.

andrzejrobert75

2019-02-10, 20:48
mam fon manty od miesiąca,bateria przy wyłączaniu na noc i nie przesadnym korzystaniu z tych dobrodziejstw wytrzymuje 24 h..zdjęcia szkoda gadać.

czakalakax

2019-02-10, 20:49
dziennikarz mówi się "jest napisane" a nie pisze - jak już kogoś krytykujesz :)

jendró

2019-02-10, 21:03
Piwo ku przestrodze. XIAOMI k***A!!!

SuchyHarry

2019-02-10, 21:08
Z Manty nie korzystałem, i nie zamierzam. Wystarczy spojrzeć na ich telewizory, robione w "polskiej fabryce w Łodzi". Tak się składa, że ta "polska fabryka" nie ma nawet szyldu "Manta", a jest to zwykła montownia działającą na zasadzie outsourcingu dla zewnętrznych klientów, w tym Manty. Znajduje się dokładnie na łódzkim Olechowie, w pobliżu fabryki Della. No ale ok, outsourcing dzisiaj dla niektórych to podstawa działania w myśl tradycyjnej zasady cięcia kosztów: skoro sami nie możemy czegoś zrobić taniej, znajdźmy kogoś kto może - sama w sobie nie stanowi jeszcze niczego złego, jeśli jakość mimo wszystko nadal jest utrzymana. Gorzej jeśli nie... A w przypadku TV z Manty jest wręcz tragiczna. Matryce przepalające się po niecałych trzech latach lub wcześniej, porty USB które niczym USB killer potrafią sp***olić pendrive'a, HDMI które po godzinie przestaje wyświetlać obraz ze źródła - to tylko wierzchołek góry lodowej. Z drugiej strony beka z Januszy - jeśli kupujesz sprzęt po taniości, nie oczekuj jakości jak po produkcie za parę tysięcy.

Sam do taniej elektroniki nic nie mam, ba - nawet kupując telefony szukam czegoś zawsze do czterech, pięciu stów, ale nim to kupię, zawsze przeczytam opinie z różnych źródeł po to, by uniknąć wtopy, lub przynajmniej odróżnić te oceny, które były pisane na zamówienie od tych pisanych przez faktycznych klientów i wtedy na podstawie własnych przemyśleń albo takie coś kupię, albo zleję taki produkt. Jak dotąd się nie zawiodłem.